TVPlay.lt – žiūrimiausia video platforma Lietuvoje

„Gemius Baltic“ duomenimis liepos mėnesį vaizdo transliacijų internetu platforma TVPlay pagal praleidžiama laiką žiūrint video (streaming time share) buvo Nr. 1 Lietuvoje ir pasiekė 32.29% viso video žiūrėjimo internetu laiko.

Žiūrimiausias turinys TVPlay platformoje buvo: lietuviškas serialas „Kam ta meilė“, užsienietiški serialai „Pažadėtoji“, „Gelbėtojai“, unikalus internetinis serialas apie šiuolaikinius santykius „Glostyk Bobiką“, TV3 žinios. Žiūrimiausias transliuotas renginys – „Aurum 1006 km lenktynės“.

„Turime aiškų tikslą – būti geriausiu Media Hub‘u Lietuvoje, galinčiu efektyviai pasiekti visus Lietuvos žmones skirtingose platformose, skirtinguose ekranuose su pačiu įvairiausiu turiniu, kurį jie gali vartoti jiems patogiausiu būdu. Tokia ir yra TVPlay platforma, kuri buvo technologiškai atnaujinta, todėl tapo patrauklesnė ir patogesnė naudoti.

Atsirado tokios funkcijos kaip: „Mėgstamiausiųjų sąrašas“ (Favorites list) – galimybė prisiregistruoti ir susikurti savo mėgstamiausio turinio sąrašą ir žiūrėti jį iš bet kurio įrenginio; „Žiūrėkite toliau“ (Continue watching) – nuo šiol žiūrėjimą galite tęsti bet kuriame įrenginyje.

Atsirado nauja paslauga – galimybė žiūrėti turinį be reklaminių intarpų. Ir toliau investuojame į originalų turinį, kuris prieinamas tik TVPlay žiūrovams. Visa tai lėmė išaugusius žiūrėjimo rezultatus“, – komentavo Laura Blaževičiūtė, UAB „All Media Lithuania“ generalinė direktorė.

„Informacijos srautas yra milžiniškas, o vartotojai darosi vis labiau išprusę ir išrankūs, jie nori tikslingai gauti tokį turinį, kuris jiems yra aktualus.

Todėl manome, kad rinka jau yra pribrendusi ir tam tikroms mokamoms paslaugoms. Todėl įvedėme naujovę – už tam tikrą mokestį suteiksime galimybę „TVPlay“ turinį žiūrėti be reklaminių intarpų. Mūsų skaičiavimais, iki šių metų pabaigos 5 proc. vartotojų turėtų pasirinkti naudotis šia paslauga“, – sakė Nerijus Tilvikas UAB „All Media Lithuania“ Skaitmeninių produktų vadovas.

UAB „All Media Lithuania“ valdo televizijos kanalus TV3 (žiūrimiausias Lietuvoje jau 15 metų), TV6 ir TV8, radijo stotį „Power Hit Radio“, naujienų portalą tv3.lt, didžiausią Baltijos šalyse vaizdo transliacijų internetu platformą „TVPlay“ ir „TVPlay Premium“ bei skaitmeninę palydovinę televiziją „TVPlay Home“.


Rašyti komentarą...
U
Už Lietuvą
2019-08-21 20:07:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na daugiau nėra kur Kasio žiūrėti. Aišku bus populiariausia
Atsakyti
0

L
Liepius
2019-09-06 16:00:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kasis tik rugpjūti prasidėjo :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų