TV3 – geidžiamiausias darbdavys paslaugų sektoriuje

Šiandien vykusioje „Verslo žinių“ organizuojamoje konferencijoje „Personalas 2019“ bendrovė „All Media Lithuania“ gavo net du apdovanojimus: buvo pripažinta geidžiamiausiu paslaugų sektoriaus darbdaviu ir pateko į geidžiamiausių darbdavių TOP3 – užėmė trečią vietą bendrame reitinge.

Geidžiamiausio paslaugų sektoriaus darbdaviu įmonė pripažįstama antrus metus iš eilės.

„Jau daugiau nei 25 metus pasakojame Lietuvos žmonėms įdomiausias, įtraukiančias istorijas ir naujienas, teikiame pramogas ir emocijas. Per tiek laiko tapome neatsiejama kiekvieno lietuvio gyvenimo dalimi. Dirbame su užsidegimu ir aistra, didžiuojamės tuo, ką darome.

Siekiame, kad mūsų kuriamas turinys būtų patogiai prieinamas bet kuriame įrenginyje, be kuriuo metu. Mūsų tikslas – būti stipriausia žiniasklaidos įmonių grupe, kuriančia geriausią patirtį žiūrovams. Vardan to mes dirbame“, – komentavo Laura Blaževičiūtė, „All Media Lithuania“ generalinė direktorė.

Apdovanojimą atsiėmusi personalo vadovė Rūta Čekenienė džiaugėsi tokiu įvertinimu ir sakė, kad tai visos komandos nuopelnas.

„Tik dirbdami visi kartu galime sukurti gerą rezultatą, kuriuo būtų patenkinti ir žiūrovai, ir mūsų klientai. Tik mes patys kuriame aplinką, kurioje gera dirbti, gera kurti, gera būti ir įgyvendinti net beprotiškiausius sumanymus. Kartu esame didelė, kurianti jėga. Tokiais stengsimės ir išlikti“, – sakė „All Media Lithuania“ personalo vadovė Rūta Čekenienė.

Nuo pernai metų „Geidžiamiausias darbdavys“ yra renkamas ne skaitytojų balsavimu, o pagal „Verslo žinių“ sudarytą metodiką, kuri remiasi finansiniais, atlyginimų, darbuotojų skaičiaus pokyčio rodikliais bei karjeros portalo cv.lt duomenimis. Šiemet buvo įvesta naujovė – atsisakyta skirstyti darbdavius į mažuosius (iki 250 darbuotojų) ir didžiuosius (per 250 darbuotojų).

REKLAMA

Sudarant reitingą „Geidžiamiausias darbdavys 2019“, įmonės buvo vertintos pagal šiuos rodiklius: pardavimo pajamos, ikimokestinis pelnas, pelningumas, darbuotojų skaičiaus pokytis, vidutinės darbo užmokesčio medianos santykis su vidutine užmokesčio mediana ta pačia veikla užsiimančiose įmonėse, įmonės vidutinis darbo užmokestis eurais, vidutinis darbuotojų skaičius įmonėje, įmonės paminėjimo dažnumas cv.lt vartotojų užsakomuose darbo skelbimuose, įmonės žinomumo/reputacijos įvertinimas, kurį atliko UAB „Mediaskopas“.

„All Media Lithuania“ valdo televizijos kanalus TV3 (žiūrimiausias Lietuvoje jau 15 metų), TV6 ir TV8, radijo stotį „Power Hit Radio“, naujienų portalą tv3.lt, didžiausią Baltijos šalyse vaizdo transliacijų internetu platformą „TVPlay“ ir „TVPlay Premium“ bei skaitmeninę palydovinę televiziją „TVPlay Home“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų