REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
TV3 Grupė savaitgalį pažers naujovių (nuotr. Organizatorių)

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 savaitgaliui pažers sezono naujovių – startuoja nauji projektai, naujos laidos, serialai. „X faktorius. Žvaigždės“, „Mano meilė karantinas“, naujas „galvOK“ sezonas ir daugelis kitų – nepraleiskite!

7

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 savaitgaliui pažers sezono naujovių – startuoja nauji projektai, naujos laidos, serialai. „X faktorius. Žvaigždės“, „Mano meilė karantinas“, naujas „galvOK“ sezonas ir daugelis kitų – nepraleiskite!

REKLAMA

Kviečiame jungtis televizija ir pasinerti į naujų pojūčių pasaulį.

Šeštadienis (09 05)

TV3 šeštadienį kviečia pradėti nuo namų ir namiškių gerovei skirtų laidų: 8.30 val. „Virtuvės istorijos“, 9 val. „Gardu Gardu“, 10 val. „Tėvų darželis“, 10:30 val. „Būk sveikas!“, 11 val. „Penkių žvaigždučių būstas“, o 11:30 val. nauja laida, skirta visiems, galvojantiems apie būsimą profesiją „Būk profesionalas“. Laida atskleis, kad profesinėse mokyklose galima mokytis ne tik techninių, bet ir kūrybinių profesijų, kad baigus mokslus, galima dirbti ne tik samdomu darbuotoju, bet ir puikiai kurti savo verslą. Apie savo pasirinktą kelią ir tai, kaip sekasi realizuoti įgytą profesiją, pasakos laidos herojai: floristai, automechanikai, siuvėjai, kosmetikai.

O vakare naujas pamėgto TV šou „galvOK“ sezonas – 19:40 per TV3 ir per TV3 Play. „galvOK“ žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis. Šį kartą savo sumanumą išbandys socialinių tinklų žvaigždė, influencerė Monika Šalčiūtė ir žurnalistė, TV laidų vedėja Audrė Kudabienė. https://play.tv3.lt/galv-ok

REKLAMA
REKLAMA

Po smagiojo „galvOK“ 21 val. TV3 kviečią žiūrėti dar smagesnį E. Vėlyvio režisuotą humoro serialą „Mano meilė karantinas“. Koronaviruso aktualijų įkvėptoje nuotykių komedijoje centre – pavyzdingas pilietis, geraširdis nevykėlis Alius ir iš ligoninės pasprukęs bei pas jį į namus pasislėpti atvykęs net 17 metų nematytas kursiokas Zigmas. Į kokias istorijas vyrai įsipainioja ir kokie nuotykiai jų laukia?

REKLAMA

TV6 prie ekranų kvies krepšinio sirgalius – 20.05 val. FIBA 3x3 Pasaulio turas. III etapas.

TV8 10.30 val. laida „Kitsy“ – tai laida vaikams, kurie nori daugiau sužinoti apie pasaulį, išmokti įvairių dalykų ir visa tai daryti linksmai pramogaudami. O nuobodžiauti jiems nebus kada – tuo pasirūpins energingoji Kitsy. Ji ne tik lengvai ir suprantamai padės vaikams išsiaiškinti įdomiausius dalykus ir sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus, bet ir mokys anglų kalbos, maisto gaminimo, o taip pat – sporto pagrindų. Be to, laidoje vaikai pamatys įvairių eksperimentų.

REKLAMA
REKLAMA

Go3 siūlys žiūrėti animacinį filmą „Sniego vaikis“. Pabėgęs iš slaptos mokslinės laboratorijos, Sniego žmogaus mažylis randa prieglobstį viename iš Šanchajaus dangoraižių. Čia, lydima draugų, jį aptinka geraširdė smalsuolė Yi, naująjį draugą ketinanti pristatyti į gimtuosius namus tolimuosiuose Himalajuose. Mažylį pavadinę Everestu draugai leidžiasi į aukščiausią pasaulio tašką, snieguotą Everesto viršūnę, kur jaunųjų keliautojų tyko pavojai ir nė nesapnuoti iššūkiai! Kaip paaiškėja, žaismingas Sniego žmogaus mažylis geba kurti stebuklus, tad pavojinga trijulės kelionė virsta magišku nuotykiu!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sekmadienis (09.06)

TV3 sekmadienio rytą taip pat kvies pradėti nuo laidų, skirtų grožiui, sveikatai, aplinkos jaukumui. 9 val. pristatys naują laidą „Sveikata.lt“. Tai įtraukianti pokalbių ir naudingų reportažų laida apie sveikatą, ligas, jų prevenciją, gydymo būdus ir naujas galimybes. Laidoje taip pat bus daug naudingų patarimų apie tai, kaip mūsų kasdienybėje ir buityje nepakenkti savo sveikatai ir išvengti traumų bei ligų. Laidos vedėja – Asta Dumbliauskienė, medicinos mokslų daktarė, gydytoja alergologė.

REKLAMA

9:30 val. „La Maistas“, 10 val. „Pasaulis pagal moteris“, 11 val. „Svajonių sodai“, 12 val. „Žalioji byla“.

O vakare žiūrovų laukia didžioji sezono naujiena – projektas „X faktorius. Žvaigždės“ – 19:30 val. per TV3 ir TV3 Play! Scenoje pasirodys Lietuvoje garsūs ir savo srityje puikiai žinomi žmonės, turėję svajonę dainuoti, bet jos nerealizavę. Tai bus ir žymūs sportininkai, rašytojai, TV laidų vedėjai, iš viso – 32 drąsuoliai, pasiryžę įgyvendinti savo svajonę ir nepabūgę didžiosios scenos. Laukia tikrai daug netikėtumų ir išskirtinė galimybė pamatyti žinomus žmones visai kitokiame amplua.

REKLAMA

TV8 15 val. laida „Sveikatos medis“ Televizijos laida „Sveikatos medis“ – tarsi televizinis žurnalas, kurio tikslas – svarbios, naudingos, aktualios ir pačios naujausios medicininės, farmacinės ir sveikatingumo naujienos. Laidą sudaro 4 rubrikos – „Sveikatos naujienos“, „Ačiū, daktare“, „Vaistininkas pataria“ ir „Gyvenkime sveikai“ – tad kas savaitę laidoje bus apžvelgiamas platus temų spektras. Laidos pašnekovai bus ne tik mokslo daktarai, profesoriai ar ministrai, bet ir eiliniai praeiviai gatvėje. Laidos vedėja – daktarė, ilgametė sveikatos laidų vedėja ir kūrėja Irena Pivoriūnienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

TV6 22.30 val. NBA Global 2019/20: NBA rungtynės NBA rungtynės.

Go3 Motokroso lenktynės Italijoje, kuriose dalyvaus Lietuvis Arminas Jasikonis. Rungtynių transliacijos pradžia sekmadienį, 14:00 ir 17:00 val. https://go3.lt/live_tv/tv3-sport-2,live-939681/motorsport-mxgp-2020-round-6-mxgp-of-italy-mxgp-race-1,programme-1939025

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų