Turtingų tėvelių dukra neskaičiuoja pinigų: per dieną išleidžia tiek, kiek kiti žmonės per savaitę

22 metų mergina iš Irano niekada nematė nepritekliaus. Turtingus tėvelius turinti Sepii studijuoja mediciną Londone, už buto nuomą nemoka, vairuoja Range Rover ir per mėnesį išleidžia apie 10 000 svarų sterlingų.

36

„Negaunu stipendijos, bet jeigu reikia pinigų, visada paprašau tėvų. Jokio daro nedirbu. Rašau mados tinklaraštį ir turiu „Youtube“ kanalą. Anksčiau padėdavau mokytis kitiems ir už tai gaudavau pinigų, tačiau dabar to daryti negaliu, nes mokausi mediciną“, – užsienio naujienų portalui „The Sun“ pasakojo Sepii.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prabangoje besimaudanti Sepii

Ji prisipažino, kad vien jos batelių ir rankinių kolekcija kainuoja apie 10 000 svarų. „Mano mėgstamiausias batų dizaineris yra Christian Louboutin. Mano mylimiausios rankinės yra iš „Chanel“, „Louis Vuitton“, „Valentino“. Tai yra geros investicijos, nes ilgai nesusidėvi“, – garsių dizainerių prekinius ženklus vardino mergina.

Medicinos studentė pridūrė, jog kas keletą savaičių mėgaujas ir grožio procedūromis: manikiūru, masažais, priauginamomis blakstienomis ir netgi plaukų procedūromis.

„Nežinau, kiek išleidžiu pinigų grožiui. Žinau tik tiek, kad gyvenu iš tiesų prabangiai. Dažnai tobulinuosi nagus, atlieku įvairias odos procedūras, gaunu staliukus geriausiuose klubuose. Vien jie kainuoja mažiausiai 1000 svarų“, – gyrėsi mergina.

Visgi prie prabangaus gyvenimo pripratusi Sepii ryžosi iššūkiui – kurį laiką gyveno su paprasta britų šeima. Ji sužinojo, kad šeima per savaitę maistui išleidžia apie 50 svarų ir prisipažino, kad tiek ji kartais sumoka už vieną vakarienę.

„Tos šeimos sūnus gaudavo 5 svarus dienpinigių. Už tą sumą jis turėdavo nusipirkti valgyti ir sumokėti už autobuso bilietą. Man tarsi atsivėrė akys. 5 svarų man neužtenka net kavai“, – aiškino ji.

Pagyvenusi šiek tiek kukliau Sepii nė nežada atsisakyti prabangos, tačiau pradėjo labiau atkreipti dėmesį į kitus. Ji netgi kurį laiką pirko kavą benamiui, sėdėdavo su juo ir klausydavo istorijų.


Rašyti komentarą...
A
As
2018-04-28 08:48:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dėja, jokie pinigai neduos grožio, jei jau neturi, tai ir neturi:)
Atsakyti
0

P
Pirkeja
2018-04-28 13:33:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš tai išleidžiu daugiau nei uždirbu. Va čia tai talentas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų