Tragiškos serialo „Bjaurioji Betė“ žvaigždžių baigtys: iki šiol neatsakyti klausimai

Turbūt daugelis atsimena populiarų serialą „Bjaurioji Betė“, komiškas amerikiečių serialas nepaliko abejingų. 2006 metais televizoriaus ekranuose pasirodžiusi istorija apie nevėkšlą Betę pritraukė daugybės žiūrovų dėmesį.

Po serialo aktorių ir kūrėjų gyvenimai susiklostė skirtingai, vieni baigė karjerą, kiti toliau mėgavosi populiarumo spinduliais, o tretiems gyvenimas pasisuko tragiška linkme.

Serialo kūrėjas 

Prieš metus Majamyje, motelio kambaryje rastas serialo „Bjaurioji Betė“ kūrėjo Silvio Horta kūnas. Daugelį žiūrovų pritraukusio serialo kūrėjui buvo 45-eri. Apie mirtį patvirtino televizijos prodiuserio atstovas spaudai, vyras ilgai kovojo su depresija.

Silvio Horta kurtas serialas „Bjaurioji Betė“ buvo rodomas daugelyje pasaulio šalių, įskaitant ir Lietuvą. Pagrindinė jo aktorė, „Auksinio gaublio“ apdovanojimą pelniusi America Ferrera, kartu su kitais žinomais žmonėmis trečiadienį pareiškė užuojautą režisieriaus artimiesiems. 

„Jo talentas bei kūrybingumas mane ištraukė į dienos šviesą. Ši mirtis – skaudi“, – rašė pagrindinė serialo aktorė.

„Silvio buvo toks geras vyrukas. Labai liūdna, ilsėkis ramybėje, brolau“, – „Twitter“ rašė aktorius Johnny Sibilly.

Serialo žvaigždė

Tiesa, tai ne vienintelė mirtis susijusi su serialo aktoriais. Seriale vaidinusios aktorės Lisa Lynn Masters baigtis taip pat tragiška. 52 metų įžymybės gyvybė užgeso Peru viešbutyje.

2016 metais darbiniais reikalais į Perų išvykusi aktorė  mirė lapkričio 18 dieną. 

Ši žinia smarkiai sukrėtė įžymybės vyrą William'ą Brooks'ą, šaltiniu teigimu, jų santykiai buvo puikūs, tačiau aktorė grūmėsi su depresija.

Daugeliui vis dar nesuprantama, kodėl moteris keliavo į Perų. Prieš pat mirtį ji prasitarė apie savo ligą, nurodė kontaktinį asmenį su kuriuo po jos mirties reiktų susisiekti.

52-ęjų amerikiečių modelis ir aktorė Lisa Lynn Masters, geriausiai žinoma dėl vaidmenų serialuose „Liežuvautoja“, „Bjaurioji Betė“, „Įstatymas ir tvarka“, „Stepfordo moterys“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų