• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš kelias dienas užsienio žiniasklaidoje pasirodė šiurpi žinia, jog pagrobti atlikėjos Lady Gagos šunys, o juos vedžiojęs žmogus – pašautas.

4

Prieš kelias dienas užsienio žiniasklaidoje pasirodė šiurpi žinia, jog pagrobti atlikėjos Lady Gagos šunys, o juos vedžiojęs žmogus – pašautas.

REKLAMA

Laimei, atlikėjai šunis atgauti pavyko, o šunis vedžiojęs Ryanas Fischieris, kaip prognozavo gydytojai, turėtų pasveikti. 

Savo ruožtu Lady Gaga R. Ficherį vadina tikru didvyriu, o jo gydymui pažadėjo skirti daugiau nei 80 tūkst. eurų.

„Gagą šiurpina tai, kas nutiko Fischeriui, ta ji nori būti įstikinusi, kad jį puikiai prižiūrės. Atlikėja jį dievina ir jaučiasi skolinga jam už jo drąsą. Taip pat ji nori, kad jam būtų kompensuota už jo darbą ir jis greitai vėl pasijaustų puikiai“, – sakė artimas atlikėjos šaltinis.

Ryanas šiuo metu vis dar gydomas ligoninėje, tačiau jo šeima jau penktadienį žiniasklaidai teigė, kad jis turėtų pasveikti. 

REKLAMA
REKLAMA

Tuo tarpu šunys, teigiama, nukentėję nebuvo. Į policijos nuovadą, esančią į šiaurės vakarus nuo Los Andželo centro, šunis maždaug 18 val. vietos laiku penktadienį atvedė viena moteris, sakė kapitonas Jonathanas Tippetas, vadovaujantis elitiniam plėšimų ir nužudymų tyrimų skyriui.

REKLAMA

Lady Gagos atstovas ir detektyvai nuvyko į nuovadą ir patvirtino, kad atvesti šunys priklauso dainininkei.

Pati atlikėja šiuo metu yra išvykusi į Romą filmuotis.

Šunis atvedusi moteris, kaip atrodo, „nėra susijusi“ su trečiadienio vakaro užpuolimu, sakė J. Tippetas.

Penktadienį vakare Los Andželo policijos departamentas socialiniame tinkle „Twitter“ parašė, kad moteris rado šunis „ir susisiekė su Lady Gagos darbuotojais norėdama juos sugrąžinti“.

REKLAMA
REKLAMA

Jos tapatybė ir vieta, kur buvo rasti šunys, neskelbiamos dėl moters saugumo, taip pat dėl to, kad tyrimas dar nebaigtas, nurodė policija.

Trečiadienį vakare tris dainininkės šunis Holivude vedžiojęs Ryanas Fischeris buvo pašautas ginkluotų užpuolikų.

Buvo nufilmuota, kaip du nusikaltėliai privažiavo baltu automobiliu „Nissan Altima“ ir mėgino pagrobti keturkojus.

„Du įtariamieji išlipo iš automobilio ir, grasindami ginklu, pareikalavo, kad auka atiduotų šunis. Auka susigrūmė su įtariamaisiais ir buvo vieno iš įtariamųjų pašautas“, – sakoma policijos pranešime.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Užpuolikai pačiupo du iš trijų šunų ir nuvažiavo. Trečias šuo per užpuolimą pabėgo ir vėliau buvo sugautas bei saugiai grąžintas šeimininkės atstovams.

Vaizdo įraše girdėti, kaip R. Fischeris sako, jog buvo pašautas į krūtinę. J. Tippettas nurodė, kad pašautam šunų vedžiotojui gydytojai prognozuoja pasveikti.

Lady Gaga penktadienį pakartojo savo pasiūlymą sumokėti 500 tūkst. dolerių atlygį už pagrobtus šunis, vardu Kodži ir Gustavas. Ji taip pat žadėjo, kad šunis grąžinusiems asmenims nebus keliama jokių klausimų.

J. Tippetas vėliau sakė, kad policija su pasiūlytu atlygiu nesusijusi ir kad jis nežino, ar šunis atvedusi moteris gaus pinigus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų