Kobe Bryanto našlė – įtūžusi: po metų jos akiratyje pasirodė krepšininką šmeižiantis žiaurus įrašas

Praėjusių metų sausį pasaulį sukrėtė baisi žinia – nukritus sraigtasparniui žuvo vienas garsiausių pasaulio krepšininkų Kobe Bryantas ir jo dukra Gianna.

6

Praėjus vos kelioms dienoms po krepšinonko žūties, žinoma aktorė Evan Rachel Woods pasidalijo sportininką smerkiančiu įrašu, tačiau K. Bryanto našlė minėtą įrašą pamatė tik po kiek daugiau, nei metų.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kobe Bryanto našlė – įtūžusi: po metų jos akiratyje pasirodė krepšininką šmeižiantis žiaurus įrašas

Praėjusiais metais, praėjus vos savaitei po K. Bryanto mirties, E. R. Woods rašė pasinaudojusi „Twitter“: „Tai, kas nutiko, yra tragiška. Skauda širdį dėl Kobe šeimos. Jis buvo tikras didvyris sporte. Tačiau taip pat jis buvo ir prievartautojas. Abi šios tiesos egzistuoja vienu metu“.

Prieš metus K. Bryanto našlė Vanessa to pamačiusi nebuvo, tačiau kažkokiu būdu į moters akiratį žinomos aktorės pasisakymas pateko dabar – moteris nusprendė sureaguoti nedelsiant.

„Tik dabar tai pamačiau. Tavo melagingas, nejautrus iš šmeižto kupinas „Twitter“ įrašas 2020-ųjų sausio 26-ąją dieną yra niekšiškas, ir, mažų mažiausiai, trikdantis“, – rašė Vanessa.

„Toks elgesys yra viena iš priežasčių, kodėl nekalti juodaodžiai sėda į kalėjimą už nusikaltimus, kurių nė nėra padarę. Kaltinimas žmogaus nepadaro kaltu. Tu nežinai šios bylos faktų“, – rėžė moteris, pažymėdama savo įraše ir E. R. Woods.

E. R. Woods savo įraše turėjo omenyje atvejį, kai 2003 metais K. Bryantas buvo įtrauktas į seksualinio išnaudojimo skandalą. Tačiau kaltinimai iš neidentifikuotos moters vėliau buvo atsiimti.

Tiesa, aktorė, po minėto pasisakymo, pykčio bangos sulaukė jau ir prieš metus, tačiau tąkart ji teigė, kad visi gali turėti skirtingus jausmus, ir kad visi gali gedėti savaip, nes K. Bryanto mirtis – netektis visiems.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad 2020 metų sausio 26-ąją pasaulį sukrėtė milžiniška tragedija – Anapilin iškeliavo viena didžiausių sporto ir krepšinio legendų Kobe Bryantas, kuriam tebuvo 41-eri.

REKLAMA

Kartu su K. Bryantu žuvo trylikametė dukra Gianna, garsus beisbolo treneris Johnas Altobelli su žmona ir dukra bei kiti.

K. Bryantas su dukra vyko į krepšinio rungtynes. Gianna Bryant ir J. Altobelli dukra kartu žaidė vienoje komandoje.

Gianna, dar kitaip vadinama „GiGi“ lankė „Sierra Canyon“ mokyklą Los Andžele ir jau buvo pradėjusi sekti garsiojo tėvo pėdomis ir jau buvo vadinama kylančia krepšinio žvaigžde.  Ji priklausė Los Andželo mergaičių krepšinio komandai „Mamba“.

Garsusi krepšininkas labai didžiavosi savo atžala, socialiniuose tinkluose vyras dažnai dalijosi jos varžybų akimirkomis, nuo mažumės Gianna ir kita Kobe dukra, 17-metė Natalia, nepraleisdavo tėčio varžybų. Per apšilimą prieš varžybas Kobe ir Gianna eidavo į aikštelę drauge.

Netektį išgyvena trys krepšininko dukros ir žmona Vannesa, dvi Kobe atžalos dar visai mažytės: Biankai – vos treji, Capri – 7 mėnesiai. Neseniai K. Bryantas buvo nufotografuotas su Gianna žiūrintis NBA varžybas, krepšininkas dukrą vadino „GiGi“. Prieš 6 dienas jis paviešino vaizdo įrašą iš jos treniruotės ir pasidžiaugė, kad paauglei sekasi vis geriau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų