REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Tėvais tapsiantys Dalia Belickaitė su vyru Edvinu Šeškumi įsigijo prabangų pirkinį: sprendimą priėmė vos pamatę (nuotr. Instagram)

Televizijos laidų vedėja, nuomonės formuotoja Dalia Belickaitė su vyru Edvinu Šeškumi gyvena džiaugsme – jie laukia šeimos pagausėjimo ir visai neseniai jiedu nusipirko namą pajūryje.

6

Televizijos laidų vedėja, nuomonės formuotoja Dalia Belickaitė su vyru Edvinu Šeškumi gyvena džiaugsme – jie laukia šeimos pagausėjimo ir visai neseniai jiedu nusipirko namą pajūryje.

REKLAMA

Apie naują pirkinį moteris paskelbė socialiniuose tinkluose.

„Dar vienas ilgai svajotas noras išsipildė! Nuo šių metų oficialiai turim savo atostogų namus pajūryje. Pamenu, su Edvinu visada šnekėdavom jog nusipirkus savo būstą, taip norėtųsi jaukios vietelės prie jūros. Tai tobulai atradom ir tiesiogine to žodžio prasme išjautėm vietą, nes priemėm sprendiną per 15 minučių atvažiavus ir pamačius tik pamatus“, – rašė D. Belickaitė.

Primename, kad pernai vestuves atšokusi TV laidų vedėja Dalia Belickaitė ir krepšininkas Edvinas Šeškus laukia šeimos pagausėjimo.

REKLAMA
REKLAMA

Džiugią žinią moteris pranešė socialiniuose tinkluose.

Primename, kad pora aukso žiedus sumainė Birštono bažnyčioje praėjusių metų liepos 10-ąją.

REKLAMA

Anksčiau kalbinta D.Belickaitė juokėsi, kad sunkiausia jai bus išsirinkti suknelę. 

Anot pašnekovės, pasaulyje paskelbtas karantinas nė kiek nepakenkė jų vestuvių planavimui. „Karantinas tikrai nepakoregavo mūsų vestuvių datos. Žinojau, kad vestuvės vyks kitais metais. Norėjau, kad būtų pakankamai laiko viską susidėlioti. Pusę metų man tikrai būtų per mažai laiko. Manau, kad tai būtų savęs spaudimo laikas, todėl mes viską darome apgalvotai“, – pasakojo ji.

REKLAMA
REKLAMA

Dalios ir Edvino vestuvių data turės ir ypatingą reikšmę: „Mūsų vestuvių data labai daug ką reiškia. Ji labai susijusi su mumis. Jis žaidė 10, 9 ir 7 numeriu. Aš irgi žaidžiau 10, 9. Mes žiūrėjome datas ir nusprendėme, kad bus tokia data, kuri yra atvirkščiai mūsų draugavimo pradžiai.“

Primename, kad pora susižadėjo praėjusių metų sausio mėnesį. Pora atostogavo Filipinuose, čia D. Belickaitė netikėtai sulaukė klausimo: „Ar tekėsi už manęs?“ 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Sužadėtuvės įvyko tikrai netikėtai. Sakiau, kad niekam detalių nepasakosiu, neatskleisiu. Sakėme, kad sužadėtuvių detales pasiliksime sau. Tačiau tikrai negalvojau, kad pasipirš kelionėje. Maniau, kad gal tai padarys vasarą. Kažkaip taip jaučiau. Nesitikėjau, bet buvo labai smagu“, – džiaugėsi pašnekovė.

Pašnekovė įsitikinusi, kad ši šventė bus tik kartą gyvenime, todėl nori surengti nepamirštamas vestuves.

„Šventė bus tik tarp artimųjų ir mums svarbių žmonių. Tačiau ji vis tiek bus nemaža šventė, nes tik 1 kartą gyvenime. Norisi švęsti tarp savo mylimiausių, atšokti ir pasibūti. Manau, kad bus labai jaukios vestuvės. Nemažos, bet gamtoje su daug lempučių ir mylimais žmonėmis“, – apie vestuvių idėją pasakojo moteris.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų