Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Erika Gabriel iš JAV pirmą kartą suprato, kad gali bendrauti su dvasių pasauliu būdama vos septynerių – dabar ji dirba su nusikaltimų nukentėjusiomis šeimomis ir policija.

Erika Gabriel iš JAV pirmą kartą suprato, kad gali bendrauti su dvasių pasauliu būdama vos septynerių – dabar ji dirba su nusikaltimų nukentėjusiomis šeimomis ir policija.

REKLAMA

Savo gyvenimą bendravimui su mirusiaisiais pašventusi mediumė Erika Gabriel sako, kad ji gimė turėdama galią susisiekti su dvasiomis, rašo dailystar.co.uk.

Erika tvirtina, kad „galių“ turi nuo vaikystės, tačiau prieš 13 metų pradėjo siųsti žmonėms žinutes iš kito pasaulio, kurį jį vadina „Dvasia“. Dabar ji dirba su šeimomis, siekdama susisiekti su jų mirusiaisiais artimaisiais, tiria policijos neišaiškinamus atvejus ir netgi padeda žmonėms, kenčiantiems nuo dvasių persekiojimų.

Kalbėdama su „Daily Star“, Erika sakė: „Gimiau mediume, bet pastebėjau, kad viskas pasikeitė, kai man suėjo maždaug 7 metai, nelabai žinojau, kas tai yra. Buvau drovus ir išsigandęs vaikas, mėgdavau miegoti ant tėvų kambario grindų, nes nenorėjau būti viena, maniau, kad mane persekioja, ir kad visur yra baisių vaiduoklių. Bet taip buvo todėl, kad aš neturėjau jokio supratimo, kad tas pasaulis yra daug platesnis.“

REKLAMA

Ji paaiškino, kad dvasios gali susisiekti su ja įvairiais būdais – įskaitant vaizdus mintyse, ​​telepatiškai, žodžiais ar net kvapais.

Erika sakė: „Jei galvojate apie mediumus, rodomus filmuose, tai tik parodo, koks prastas yra jūsų supratimas apie juos. Kai kurie artimieji man kartais net atneša nuotraukų albumą ir pradeda rodyti nuostabius dalykus, kuriuos jie patyrė su tuo žmogumi.

Išaiškino 20 metų trukusią nužudymo bylą

Taigi tai pasireiškia įvairiais būdais – kartais jaučiu kvapus, karštį ir šaltį. Ir kai kas nors peržengęs į dvasių pasaulį bando man parodyti, kaip mirė, kartais pajaučiu kažkokį keistą jausmą. Taigi, jei tai buvo infarktas, aš galiu jausti spaudimą širdyje, o jei tai buvo staigi mirtis, tada man apie mirtį rodo ženklai kūne.“

REKLAMA
REKLAMA

Erika teigia, kad pažindama savo dvasingumą ji jautė dvasinio pasaulio „meilę, šviesą ir teigiamą energiją“ bei „tamsiausias vietas“. Ir nors ji nebevalo savo namų nuo dvasių, ji padeda kitiems apvalyti savo namus.

Moteris komentavo: „Kai darydavau valymus, jie visi būdavo labai dramatiški. Jų metu mirgėdavo ir užgesdavo lemputės, krisdavo knygos, man bevaikštant po kambarį įsijungdavo televizorius. Taigi dabar mokau kitus tai daryti.“

Be to, mediumė dirba su šeimomis, kurios nori susisiekti su savo artimaisiais arba rasti paslaptingų ar nenustatytų mirčių priežastį: „Paslaptingos mirtys yra tikrai emocingos. Turėjau vieną klientę, kurios brolis mirė ir jie nežinojo, kas atsitiko. Jie po kelių savaičių rado jį plūduriuojantį upėje. 20 metų policija bandė išsiaiškinti, kas nutiko, tačiau bergždžiai. Paskui tas vaikinas pats su manimi susisiekė.

Jis man parodė, kad jis su keliais draugais stovėjo prie upės, kai tarp jų prasidėjo muštynės dėl pinigų. Jis buvo nužudytas čia pat. Kai visa tai perdaviau jo sesei, nustebau, kad ji pasakė, kad jo piniginę rado prie pat upės krašto, ir galėjo patvirtinti visas detales.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų