Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Modelis Liziane Gutierrez, atskridusi į Ukrainą, kad prisijungtų prie kovos su Rusija, pabėgo iš šalies bijodama dėl savo gyvybės, kai nepažįstamasis jai grasino atsiuntęs itin baugų laišką.

Modelis Liziane Gutierrez, atskridusi į Ukrainą, kad prisijungtų prie kovos su Rusija, pabėgo iš šalies bijodama dėl savo gyvybės, kai nepažįstamasis jai grasino atsiuntęs itin baugų laišką.

REKLAMA

Liziane Gutierrez, kuri 2016 metais padavė į teismą reperį Chrisą Browną dėl tariamo nesutarimo Las Vegase, grįžusi iš pasimatymo Kyjieve gavo stulbinantį laišką. Paslaptingoje žinutėje rašoma, kad ji atrodė „gražiai per vakarienę“, nurodytas su ja vakarieniavusio vyro vardas – buvęs bokso čempionas, ir nurodyta vieta, kur jie vakarieniavo. Tada laiške pasirodė ir gąsdinantis klausimas: ar ji nori būti sudeginta su suknele, kurią vilkėjo. Laiške taip pat buvo perspėjimas, kad jie žino, kur gyvena jos šeima, ir liepė jai „išvykti namo“, rašo mirror.co.uk.

Moteris, kuriai nerūpėjo praėjusį mėnesį gautas grasinimas, sakė, kad tai naujoje žinutėje pateiktos detalės ją gąsdino.

REKLAMA

„Šio laiško problema buvo ta, kad jie žinojo tai, kuo aš buvau apsirengusi, kur mes buvome ir su kuo aš buvau“, – sakė ji. „Pradėjau panikuoti, išsigandau, nes laiške viskas aprašyta buvo itin detaliai. Nežinau, kas jį parašė, bet jie žinojo visus faktus.“

Liziane, kuri gali pasigirti daugiau nei milijonu sekėjų „Instagram“, pirmą kartą išvyko į Ukrainą kovo viduryje savanoriauti kaip pagalbos darbuotoja.

Ji sakė, kad su boksininku, įtakingu ukrainiečiu, susipažino per bendrą draugą ir jų pasimatymai visada buvo derinami itin atidžiai. Bendravimas telefonu buvo vykdomos per tarpininką, nebuvo daromos nuotraukos, nebuvo paskelbti įrašai socialiniuose tinkluose. „Kiekvieną kartą jis buvo labai, labai diskretiškas“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

„Aš važiavau vienu automobiliu, jis – kitu. „Visada buvo restoranai, kuriuose beveik nieko nebūdavo. Tai tikrai gražios vietos. Visada sėdėdavome restorano gale dėl to, kas jis toks. Jis visada su savimi turėdavo keletą asmens sargybinių. Tada jis važiuodavo viena mašina, o aš įlipdavau į  kitą automobilį“.

Tačiau jų paskutinio pasimatymo viešbutyje „Premier Palace“ naktį M. Gutierrez sakė, kad gatvėje už savo kambario pastebėjo du vyrus, žiūrinčius į jos langą. Kitą rytą per savo viešbučio registratūrą ji gavo lemtingą laišką.

Liziane sakė, kad ji nedelsdama perspėjo tarpininką, kuris sutardavo jos pasimatymus su boksininku, ir kad kažkas buvo išsiųstas atsiimti laiško. Tačiau ji pridūrė, kad nuo to laiko ji su boksininku nebendravo. Kelias dienas ji slėpėsi savo viešbutyje, o po to dar kelias dienas buvo pasislėpusi Rivnėje – 160 kilometrų į vakarus nuo Ukrainos sostinės. Tačiau paskui ji nusprendė išvykti.

„Viešbutyje pasilikau dar kelias dienas. Man liepė nieko neskelbti socialiniuose tinkluose, mažai rodytis viešumoje“, – sakė ji. „Kelioms dienoms išvykau į Rivnę su kai kuriais jo draugais. Apsistojau su jo šeima tikrai gražiame name, jie buvo labai malonūs žmonės. Jie man nuolat kartojo: „Liziane, visiems, kurie su tuo susiję, bus geriau, jei paliksi Ukrainą, bent jau kol kas“. Nenorėjau išvykti, bet ar turėjau kitą pasirinkimą?“

M. Gutierrez sakė vis dar neįsivaizduojanti, kas jai grasino, tačiau pridūrė, kad tikisi grįžti į Ukrainą. Iš pradžių ji ten savanoriavo maždaug mėnesį nuo kovo iki balandžio vidurio, bet gegužę vėl ten grįžo. Ankstesnis grasinimas mirtimi buvo gautas po to, kai ji „Instagram“ paskelbė nuotraukas, kuriose ji matoma ant liepsnų paliesto rusų tanko netoli Bučos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų