Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Norvegų modelis ir influencerė Emma Ellingsen ne sykį buvo internautų diskusijų objektas. Ji itin mėgaujasi populiarumu – „Tik Tok“ platformoje ją seka virš 300 tūkstančių žmonių, instagrame daugiau nei milijonas. Tiesa, ją žmonės kaltina „meluojant“ esą ji yra translytė moteris tvirtindami, kad ji „neatrodo“ kaip translytė.

Norvegų modelis ir influencerė Emma Ellingsen ne sykį buvo internautų diskusijų objektas. Ji itin mėgaujasi populiarumu – „Tik Tok“ platformoje ją seka virš 300 tūkstančių žmonių, instagrame daugiau nei milijonas. Tiesa, ją žmonės kaltina „meluojant“ esą ji yra translytė moteris tvirtindami, kad ji „neatrodo“ kaip translytė.

REKLAMA

20-metė Emma Ellingsen iš Tonsbergo (Norvegija) pasidalijo, kad žmonės dažnai komentuoja jos išvaizdą sakydami, kad ji meluoja dėl savo transseksualumo, rašo „Daily Mail“.

„Tai tik parodo, kad žmonės turi įvaizdį, kaip turi atrodyti translytis žmogus“, – sakė ji. „Noriu, kad žmonės suprastų, kad kiekvienas translytis žmogus neatrodo taip pat, ir tai tikrai svarbu žinoti. Transseksualumas yra ne veidas.“

Prie kiekvieno Emmos vaizdo įrašo žiūrovai palieka keletą komentarų, išreikšdami savo nuostabą sužinoję, kad ji yra translytė. Žmonės rašo tokius dalykus kaip: „Tiesą sakant, net nesuprantu, kad esi translytė, ir net po to, kai tai paminėjai, vis tiek tavimi netikiu“.

REKLAMA

Kitas asmuo pridūrė: „Ji yra translytė? Tai tikrai netiesa.“ „Kiekvieną kartą, kai žiūriu tavo vaizdo įrašus, labai stengiuosi matyti tave kaip vyrą, bet tiesiog negaliu, tu tiesiog atrodai tokia moteriška. Tikra gražuolė“, – rašė vienas žiūrovas. „Tikiuosi, kad svarstote apie modelio karjerą.“

Šviesiaplaukė paaiškino, kad visą gyvenimą žinojo, kad yra transseksuali, tačiau nelabai suprato, ką tai reiškia, kol nepažiūrėjo dokumentinio filmo apie žmones, kurie yra transseksualūs, kai jai buvo maždaug septyneri ar aštuoneri. „Galėjau susitapatinti su žmonėmis, kuriuos mačiau ekrane“, – prisiminė ji. „Jaučiausi tikrai laiminga, nes tada supratau, ką jaučiu“.

REKLAMA
REKLAMA

Netrukus Emma motinai prisipažino esanti translytė, tačiau pavardę ji pakeitė tik po kelių metų, kai jai buvo maždaug 11 metų. „Tai užtruko šiek tiek, bet mums laiko tikrai reikėjo“, – prisiminė ji. Būdama paauglė, ji pradėjo kaupti sekėjų skaičių kaip socialinių tinklų žvaigždė, tačiau 2017 m. ji pastebėjo, kad jos populiarumas smarkiai išaugo, kai savo gerbėjams pasirodė „YouTube“ vaizdo įraše „Aš esu translytis“.

Modelis sakė, kad daugelis žmonių jos klausė, kodėl ji neturi „vyriško balso“, ir paaiškino, kad būdama 13 metų ji pradėjo vartoti hormonų blokatorius, kad išvengtų brendimo. Dėl blokatorių jos balsas niekada nepasidarė gilesnis ir jai neatsirado jokių veido plaukų. Moteriškus hormonus ji pradėjo vartoti po trejų metų, kai jai buvo 16 metų.

„Jei atvirai, po to, kai pradėjau juos naudoti, aš tikrai nieko nepajaučiau, bet pastebėjau, kad man šiek tiek paaugo krūtys“, – sakė ji ir vėliau pasidalijo, kad taip pat pasididino krūtis, kad turėtų didesnę krūtinę. „Labai džiaugiuosi jais“, – sakė ji apie savo krūtų implantus ir pažymėjo, kad plastinė chirurgija yra asmeninis pasirinkimas ir niekas neturėtų jausti spaudimo. „Galų gale, nemanau, kad niekam tai neturėtų rūpėti, ir nemanau, kad kas nors turėtų manyti, kad jiems ko nors reikia“, – pridūrė ji.

REKLAMA
REKLAMA

„Aš tą dariau ne tam, kad atitikčiau kieno nors kito kūno standartus. Aš tai padariau tik dėl savęs“, – sakė ji.

Emma pažymėjo, kad ji tikrai nekalba apie savo svarbiausią operaciją, tačiau ji tai iškėlė, nes nenori, kad kitos transseksualios moterys manytų, kad jos krūtinės padidinimas įvyko vien dėl hormonų terapijos.

„Mano krūtys yra vienintelė man atlikta operacija, bet laukiu „operacijos“, jei žinote, ką aš turiu galvoje“, – dalijosi ji, sakydama, kad netrukus bus atlikta lyties keitimo operacija. Nors šiai operacijai atlikti naudojama daug metodų, tikslas yra pakeisti vyro lytinius organus į moters lytinius organus.

„Tiesiog noriu pasakyti, kad jums nereikia jokių operacijų, o jei nenorite operuotis lytinių organų, tai irgi gerai“, – pabrėžė ji. „Dėl to jūs netapsite mažiau moterimi ar vyru“.

Emma sakė, kad jai labai pasisekė, nes ji turi palaikančią šeimą ir „daug nuostabių transseksualių draugų“, kurie jai pataria, todėl ji niekada nesijaučia vieniša. „Tikrai nejaučiu noro turėti vaikiną ar dar ką nors“, – pridūrė ji. „Taip, man gali būti sunkiau, nes esu translytis, bet jaučiu, kad kiekvienas turi savo savybę, kuri yra jų dalis ir kurios jie negali pakeisti, o tai gali būti sunku suvokti partneriui“.

REKLAMA
REKLAMA

Ji paaiškino, kad nesijaudina dėl meilės, nes žino, kad yra vaikinų, kurie priims ją tokią, kokia ji yra, kai jie pradės susitikinėti. Emma pasidalijo, kad galvojo apie šeimos kūrimą ir vaikus. Praėjus šiek tiek laiko ji planuoja įsivaikinti: „Galimybė įsivaikinti taip pat yra dovana“.

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų