Taylor Swift gimtadienio proga parengė gerbėjams dovaną – dokumentinį filmą iš savo gastrolių

Popmuzikos žvaigždė Taylor Swift savo 26-ojo gimtadienio proga pradžiugino gerbėjus žinia apie greitai internete pasirodysiantį savo naują filmą-koncertą.

105

Dainininkei sekmadienį švenčiant gimtadienį, „Apple Music“ vadovai paskelbė apie planus gruodžio 26 dieną pristatyti filmuotą medžiagą iš T.Swift pasaulinių gastrolių „1989“ koncerto, kuris lapkričio 28-ąją vyko Naujojoje Zelandijoje.

(105 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: populiarioji Taylor Swift

Jono Akerlundo režisuotą filmą „Apple“ srautinio vaizdų siuntimo platformoje bus galima rasti nuo gruodžio 20 dienos.

Šiame filme bus iki šiol niekur nerodytos filmuotos medžiagos iš T.Swift koncerto užkulisių, repeticijų, taip pat gastrolių metų su dainininke koncertavusių žvaigždžių, tarp jų Micko Jaggerio, Justino Timberlake'o, Selenos Gomez ir Mirandos Lambert, pasirodymų.

Filmo reklaminiame vaizdo klipe T.Swift sako: „Ruošdamasi mąsčiau apie daugelį dalykų. Klausiau savęs, koks jausmas koncertuoti 70 tūkst. žmonių. Galvojau, kas nutiktų, jei pakviesčiau pačius nuostabiausius pasaulio artistus kartu su manimi išeiti į sceną ir surengti pasirodymą - ar jie sutiktų?“

REKLAMA

Sekmadienį gausus būrys garsių T.Swift kolegų ir draugų socialiniuose tinkluose siuntė jai gimtadieninius sveikinimus.

S.Gomez į „Instagram“ įkėlė nuotrauką, kurioje ji įamžinta kartu su Taylor, ir po ja parašė: „Neįsivaizduoju gyvenimo be tavęs, Taylor. Laimingo gimtadienio!“

Tuo tarpu manekenė Gigi Hadid parašė: Kokie metai, T.! Myliu tave, didžiuojuosi ir esu dėkinga galėdama tave vadinti savo drauge. Tu esu kažkas neįtikėtino. Laimingo Gimtadienio - nekantrauju greeeeeitai atšvęsti“.

Tuo tarpu aktorė Jaime King bičiulę pasveikino dar šeštadienį, į socialinį tinklą „Instagram“ įkėlusi jos nuotrauką, po kuria parašė: „Rytoj tavo gimtadienis, o aš būsiu ore. Ši tavo nuotrauka, kurią padariau, atgaivina maloniausius prisiminimus. Ši viena nuotrauka atspindi visą tavo esybės grožį, apie kurį žinau aš ir žino pasaulis. Turi nesuvokiamą gebėjimą akimirksniu užvaldyti mūsų sielas. Savo muzika palieti jautriausias širdies, daugybės širdžių, stygas, ir nenustok to daryti!“

„Myliu tave, nepaprastai tavimi didžiuojuosi, tavo Šviesa yra reta ir nuostabi dovana. Laimingo gimtadienio!“ - rašė ji.

J.King neseniai paprašė T.Swift būti jos sūnaus Leo krikštamote.

Sekmadienį ryte T.Swift parskrido į Los Andželą po paskutinio savo septynis mėnesius trukusių pasaulinių gastrolių „1989“ koncerno Melburne šeštadienį.

Gimtadienio proga atlikėja įkėlė savo vaikystės nuotrauką, po kuria parašė: „Šiandien pradedu 26-uosius savo gyvenimo metus vis dar stebėdamasi įvairiais dalykais“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų