Tado Vidmanto filme vaidinęs Repšys – apie užkulisius: „pamačius filmavimo aplinką susidarė nekoks įspūdis“

Į Lietuvos kino teatrus pakvies populiariausio Lietuvos režisieriaus filmas „Naktinė žvejyba“.

Tai kriminalinės dramos elementų turintis Tado Vidmanto filmas, nustebinsiantis ne vieną režisieriaus kūrybos gerbėją, tačiau nestokojantis taiklaus humoro, absurdiškų situacijų, ironijos bei netikėtos pabaigos.

Filmo siužetas sukasi apie du kaimynus, Justą ir Povilą, kurie išsiruošia į naktinę žvejybą. Atokioje ežero saloje susitikę vyrai kalbasi apie „reikalus" bei moteris, tačiau netikėta linkme pasisukęs pokalbis virsta ne tik intriguojančiu vyrų gyvenimus atskleidžiančiu siužetu, bet ir mirties ar gyvenimo klausimu.

Ir nors naujausiame Tado Vidmanto filme pagrindinius vaidmenis atliko tik du aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Marius Repšys, nedidelį, bet T. Vidmanto filmų žiūrovams atpažįstamą personažą suvaidino ir lietuviškų komedijų žvaigždė Ineta Stasiulytė. „Naktinėje žvejyboje“ ji atliko trumpą, bet įsimintiną greitosios pagalbos dispečerės vaidmenį.

Specialioje vaizdo konferencijoje aktorius M.Repšys ir režisierius T.Vidmantas atskleis filmavimo užkulisius ir dar labiau atskleis filmo siužetą.

Tiek filmo žiūrovai, tiek filme vaidinęs M.Repšys premjerą išvys liepos 30-ąją: „Jau rytoj drebėsiu kaip zuikis, vertinsiu, žiūrėsiu ir tikiuosi, kad džiaugsiuosi.“

Nors filmavimo vieta yra slepiama, tačiau aktorius prisipažįsta, kad pamačius aplinką susidarė nekoks įspūdis: „Nors ir buvau nustebęs ir susidaręs nekokį įspūdį, bet pamatęs vaizdą ekrane, pakeičiau nuomonę. Scenografija, vaizdas ekrane – įspūdingas.“

Tiesa, aktorius gyrė darbą su režisieriumi: „Yra disciplina, bet atmosfera gera, jaučiuosi nesukaustytas, visi smagūs, visiems lengva, problemos išsprendžiamos. Tadas yra atviras improvizacijoms, taip pat jei jam kas nepatinka, jis iškart pasakys, su juo malonu dirbti.“

„Mano ir Tado draugystė užsimezgė reklamose, kurias garsinome jo namų spintoje. Tadas turėjo didžiulę spintą prikrautą rūbų, į ją įdėdavo mikrofoną ir tekdavo garsinti. Dar esu su juo garsines reklama viešbučio pirtyje“, – juokėsi M.Repšys.

Daugiau detalių apie darbą su Tadu Vidmantu ir filmo užkulisius rasite vaizdo įraše straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų