Tiesiogiai: Vidmantas ir Repšys pristato „Naktinės žvejybos“ premjerą Žmonės kalba

Jau šią savaitę, liepos 30 d., į Lietuvos kino teatrus pakvies populiariausio Lietuvos režisieriaus filmas „Naktinė žvejyba“.

Tai kriminalinės dramos elementų turintis Tado Vidmanto filmas, nustebinsiantis ne vieną režisieriaus kūrybos gerbėją, tačiau nestokojantis taiklaus humoro, absurdiškų situacijų, ironijos bei netikėtos pabaigos.

Filmo siužetas sukasi apie du kaimynus, Justą ir Povilą, kurie išsiruošia į naktinę žvejybą. Atokioje ežero saloje susitikę vyrai kalbasi apie „reikalus" bei moteris, tačiau netikėta linkme pasisukęs pokalbis virsta ne tik intriguojančiu vyrų gyvenimus atskleidžiančiu siužetu, bet ir mirties ar gyvenimo klausimu.

Ir nors naujausiame Tado Vidmanto filme pagrindinius vaidmenis atliko tik du aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Marius Repšys, nedidelį, bet T. Vidmanto filmų žiūrovams atpažįstamą personažą suvaidino ir lietuviškų komedijų žvaigždė Ineta Stasiulytė. „Naktinėje žvejyboje“ ji atliko trumpą, bet įsimintiną greitosios pagalbos dispečerės vaidmenį.

Specialioje vaizdo konferencijoje aktorius M.Repšys ir režisierius T.Vidmantas atskleis filmavimo užkulisius ir dar labiau atskleis filmo siužetą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų