Ta pati suknelė, tik kita panelė: kuriai garsenybei tas pats drabužis tiko labiau?

Vilniaus Kalnų parke surengtame TV3 naujojo rudens sezono pristatyme visų susirinkusiųjų žvilgsnius traukė naujoji humoristo Justino Jankevičiaus širdies draugė Greta Mikalauskytė. Ant raudonojo kilimo kartu su savo mylimuoju pasirodžiusi tituluota gražuolė Greta Mikalauskytė nustebino žemę šluojančia suknele.

12

Liutauro Salasevičiaus kurta suknele pasipuošusi naujoji humoristo ir laidų vedėjo J. Jankevičiaus širdies draugė G. Mikalauskytė traukė aplinkinių akį. Sodrios purpurinės spalvos žemę šluojanti ir pavojingai nugarą apnuoginanti suknelė išryškino visus tituluotos gražuolės privalumus.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ta pati suknelė, tik kita panelė: kuriai garsenybei V. Skaisgirei ar G. Mikalauskytei tiko labiau?

Prie suknelės Greta priderino didelę juodą delninę ir pasirinko minimalistinio stiliaus šukuoseną. Mergina plaukus surišo į paprastą kasą.

Tiesa, įspūdinga dizainerio Liutauro Salasevičiaus kurta suknelė populiari tarp Lietuvos garsenybių. Tai ne pirmasis šios suknelės viešas pasirodymas. Kur kas anksčiau – prieš metus – laidoje „Didysis magijos šou“ ja buvo pasipuošusi ir šios laidos vedėja Vaida Skaisgirė.

(323 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 naujojo sezono atidarymas

Nors abiems žavingoms moterims ir buvo priderinti skirtingi aksesuarai – suknelė ta pati. Nuspręskite ir išrinkite, kuriai iš moterų – Vaidai Skaisgirei ar Gretai Mikalauskytei – suknelė tinka labiau.


Rašyti komentarą...
S
S
2016-09-01 14:32:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai tai dabartinei justino.labai jie tinka vienas kitam ir suknia graziau ir pati.seio petruskevicius graziausias hahahahahah
Atsakyti
-1

Y
Yra taip
2016-09-01 18:49:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia, atseit, garsenybės? Nebent apsirūkiusiam rašeivai, neskiriančiam melžėjos nuo paleistuvės - tikros garsenybės vaikšto be triusikų, joms "netyčia" iškrenta tešmenys ar kitaip papeni paparacius. Tikros garsenybės lietuvaitės skelbiasi sėkmingai ištekėjusios, ar šiaip sutinka gerą dėdulę, kuris jas jachta paplukdo ar kokį vėrinį nuperka... Ar ne taip, žurnalistai, pateikiate garsenybes?
Atsakyti
0

A
Agnė
2016-09-01 19:41:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Suknelės abiems gražuolėms tiko,tinka!
Bet Justinui Greta labai tinka į poras :ir ūgiu ,ir intelektu,ir viskuo!Labai abu panašūs -tikrai susituoks!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų