Justino Jankevičiaus mylimoji Greta: apie savo jausmus nešaukėme garsiai

Paskutinė vasaros diena buvo ypatinga. Šį vakarą TV3 televizija švenčia naujojo sezono atidarymą. Į įspūdingą renginį Kalnų parke atvyko šimtai pramogų, kultūros, verslo bei politikos žvaigždžių. O ant raudonojo kilimo pozuojančios garsenybės savo stiliumi lenkė viena kitą.

323

Bene daugiausiai šį vakarą dėmesio susilaukė Justinas Jankevičius ir jo nauja širdies draugė Greta Mikalauskytė. Nors pora ir stengėsi nuslėpti savo santykius kuo ilgiau, net nespėjus jiems įsibėgėti, apie jų pradžią sužinojo beveik visa Lietuva.

„Tituluota gražuolė užkariavo J. Jankevičiaus širdį“ – tokiomis skambiomis antraštėmis puošėsi beveik visi naujienų portalai. Šiandien į renginį atvykusi pora oficialiai pranešė, kad jie kartu.

Įspūdinga suknele pasipuošusi Greta tapo viena dailiausių TV3 renginio vakaro damų. Mergina pripažįsta, kad stengėsi paisyti aprangos kodo, o drabužį įsigijo kartu su Justino pagalba.

(323 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 naujojo sezono atidarymas

Greta pripažįsta, kad apie naujų santykių pradžią nesiskelbė nei ji, nei Justinas – žinia išplito natūraliai.

„Mes savo jausmų ir nedemonstravome, nešaukėme garsiai. Viskas labai šviežia mums abiems. Tiesiog kažkam, matyt, buvo labai įdomu. Dėmesio tikrai nesiekiame, visada atsiras tų, kuriems patiksime ir tų, kuriems ne“, - plačiai šypsojosi mergina.

Paklausta, kokios Justino savybės labiausiai žavi ją, Greta nedaugžodžiauja: „Jis nuostabus vyras ir nuostabus žmogus. Tu negali išskirti vieno labiausiai patinkančio būdo bruožo, kai jis visas toks.“

Abu pramogų pasaulyje besisukantys jaunuoliai susipažino bendruose projektuose. Justinas – sėkmingai plėtoja savo darbą televizijoje, tuo tarpu Greta labiau dirba už kadro su Arūno Valinsko projektais. Būtent bendri darbai ir lėmė malonią pažintį.

Nors, kaip teigia Greta, abiejų dienotvarkės yra be galo užimtos – laiko vienas kitam visada atsiras, kai yra noro. Ji pabrėžia, kad dėmesys mylimam žmogui yra svarbiausia

REKLAMA

„Aš jaučiuosi gerai. Esu su žmogumi, su kuriuo man gera kad ir kur būtume“, - pasakoja tituluota gražuolė.

Konkurse „Mis Lietuva 2012“ Greta tapo pirmąja vicemis, yra iškovojusi „Mis Šiaulių krašto“ karūną, bandė laimę konkurse „Mis Visata 2012“. Tiesa, savo grožio konkursų titulais mergina nesigiria. Priešingai, ji tikina, kad gražuolių buvo ir prieš ją, ir dar daug jų bus ateityje.

Kalbant apie ateitį Greta tampa atsargi. Nors ir nėra prietaringa iš Šiaulių kilusi mergina apie savo svajones kalba labai tyliai.

„Visi mes daug planuojame ir siekiame, tačiau, manau, kad apie svajones nereikėtų garsiai kalbėti, nes po to dar neišsipildys. Gyvenime vadovaujuosi paprasta taisykle: „Gyvenk šiandiena“. Gyvename tik vieną kartą, todėl reikia išnaudoti visas galimybes“, - sako J. Jankevičiaus mylimoji.


Rašyti komentarą...
E
Emilija
2016-09-01 16:42:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jau nebe su Juste ? :o
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų