Indrė Morkūnienė: noriu, kad dukra suprastų, jog ne grožis svarbiausia

 Naujo TV3 sezono pradžią laidų vedėja Indrė Morkūnienė šventė kartu su vyru Jogaila ir mama Neringa, bet poros mažylė liko namie. Visgi tuoj pusmetį švęsianti Marija Barbora su mama praleidžia labai daug laiko, nes, kaip atskleidžia žymi moteris, ją palikti kitiems žmonėms – labai sunku.

323

„Kadangi dar maitinu krūtimi, labai džiaugiuosi galėdama pasirūpinti savo mažyle. Šiek tiek darbuojuosi, bet anksčiau maniau, kad galėsiu daugiau. Visgi dukrytei augant supratau, kad labai noriu su ja būti ir man pavydu ją palikti kitiems. Galų gale, vaikus mes gimdome sau, o ne tam, kad kažkam paliktume. Tad Barborai skiriu vis daugiau laiko“, - šiltai kalba žinoma moteris.

(323 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 naujojo sezono atidarymas

Kiekviena kartu praleista akimirka suteikia vis naujesnių pamokų, todėl Indrė labai brangina kartu praleistą laiką.

„Kadangi auginu dukrą, stengiuosi, nors sunku, eliminuoti žodį „gražus“. Atrodo tarsi tai nieko nereiškia ir kūdikiui pasakyti „Kokia tu gražutė“ yra įprasta, tačiau aš noriu, kad mano vaikas užaugtų suprasdamas, kad ne grožis svarbiausias pasaulyje“, - gražiai kalba moteris.

Tik renginių, arba kaip I. Morkūnienė vadina, „popamokinių veiklų“ jai netrūksta. Indrė organizuoja įvairius renginius, bušido turnyrus ir koncertus, tačiau šiuo metu televizijoje daro pauzę. Visgi darbą TV3 moteris apibūdina pačiais gražiausiais žodžiais. Gi Indrė vasarą nutraukė savo atostogas užsienyje tik dėl to, kad grįžtų į Lietuvą ir vestų jau kelintus metus per TV3 televiziją vykdomą Tautinės giesmės giedojimo ceremoniją.

„Nuo TV3 niekada toli nepabėgu ir mes drauge darome įvairius didelius renginius. Tikiuosi, kad taip bus ir toliau“, - sako moteris. Ji pabrėžia, kad labai lengva patekti į televiziją, tačiau daug sunkiau šiame pasaulyje išsilaikyti.

„Labai gera menininko Andy Warhoolo citata: „Everybody will be famous for 15 minutes ( „Visi bus garsūs 15-ka minučių“). Patekti ir truputį sužibėti nėra sunku, bet ten būti yra sunku keliomis prasmėmis. Ir pačiam nuo didelio dėmesio, visuomenės spaudimo, kai net žmonės neatlaiko, ir nuo didelės konkurencijos. Aš į televiziją žiūriu kaip į žaidimą, šventę, tad ir šiandien labai šventiškos emocijos. TV3 šūkis „Gera kartu“ labai tinka“, - TV3 sezono atidaryme tik tv3.lt kalbėjo moteris.

Pajuokaujame, kad moteris savo amžiną laidų kolegą Mindaugą Stasiulį perleido į geras rankas. Jis kartu su Justinu Jankevičiumi trečiadieniais tik per TV3 veda pokalbių ir humoro laidą „Gero vakaro šou“.

„Nepavydu, nes žinau, kad jis mane myli labiausiai“, - juokauja moteris.


Rašyti komentarą...
J
Jo jo
2016-08-31 22:44:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau buti baidykle:D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų