vilniaus kalnų

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilniaus kalnų“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilniaus kalnų“.

Vilnių sudrebino SEL koncertas: sulaukė daugiau nei 15 tūkst. gerbėjų bei netikėto svečio

Šeštadienį į Vilniaus Kalnų parką plūdo tūkstančiai žmonių pasižiūrėti grupės SEL pasirodymo, kuris sutraukė daugiau nei 15 tūkstančių gerbėjų. „Aš tiesiog be žodžiu SEL yra SEL ir tuo viskas pasakyta. Koncertas įspūdingas, fejerverkai nuostabūs, o atmosfera koncerte tiesiog fantastiška“, – džiaugėsi grupės gerbėja Inesa. Tik žengus grupei SEL į sceną žiūrovai akimirksniu pašėlo ir mėgavosi kiekviena  koncerto sekunde.
2021-09-05

Klaipėdą sudrebino SEL koncertas: 15 tūkst. muzikos išsiilgusių širdžių mėgavosi kiekviena koncerto sekunde

Šeštadienį į Klaipėdos Vasaros estradą plūdo tūkstančiai žmonių. Toks vaizdas kėlė daug džiaugsmo ir gerų emocijų visiems keliaujantiems į koncertą. „Žinokit šis jausmas neįtikėtinas. Aš koncerte paskutinį kartą buvau daugiau nei prieš pusantrų metų ir tai, kaip jaučiuosi šiandien, sunku apsakyti. Atrodė, kad to daugiau nebe pamatysime, bet šiandien mes vėl visi čia. SEL ir vėl įrodė, kad yra grupė numeris vienas Lietuvoje“, – sakė gerbėja Monika, pranešime spaudai.
2021-07-04

SEL parodė, kaip atrodys grandiozinio jo šou scena: išleido net 250 tūkst. eurų

Praėjusią savaitę geriausios koncertinės grupės titulą turinčios grupės SEL komanda pranešė: šįmet rengs tik du didelius koncertus Lietuvoje – šou bus daromi Vilniuje ir Kaune. Šiandien komanda atskleidžia kozirį – naują sceną pasirodymui, kurios sąmata siekia net 250 tūkstančių eurų, rašoma pranešime spaudai. Grupės lyderis Egidijus Dragūnas niekada negaili finansų, kad jo ir komandos šou būtų įspūdingiausi šalyje ir prilygtų pasaulio žvaigždžių pasirodymams.
2020-07-30

Kęstutis Mažeika. Yra tikimybė, kad urėdijai buvo daromas spaudimas

Kaip ketinimus iškirsti tūkstantį medžių Kalnų parke vertina aplinkos ministras? Ir kas darosi jo vadovaujamoje ministerijoje, jei iš įstaigos sprunka darbuotojai – štai praėjusią savaitę prašymą išeiti pateikė generalinis urėdas, o penktadienį – viceministrė? TV3 Žinios „Dienos komentare“ klausia aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos. Aiškėja, kad pagal Kultūros ministerijos ir Pilių direkcijos parengtą planą Vilniaus Kalnų parke ketinama iškirsti tūkstantį medžių.

Įvertinkite: atskleisti Didžiulio klipo filmavimo užkulisiai

Praėjusiais metais sėkmingai startavusio muzikinio projekto „Scuared“ komanda, jau netrukus skelbsianti apie antrą projekto sezoną, dalinasi vasaros darbais – praėjusią savaitę išleistos Jurgio Didžiulio bei JAV hipių legendos Fantuzzi dainos „Love Warrior“ vaizdo klipu ir jo kūrimo užkulisiais. Nuo pirmų svarstymų koks turėtų būti vizualinis šios dainos įamžinimas, Jurgis Didžiulis teigia žinojęs, jog jame turės skambėti ir matytis gyvai atliekamas kūrinys, rašoma pranešime spaudai.
2018-12-11

Paviešino, kiek tūkstančių susirinks į SEL koncertą

Šiandien Vilniaus Kalnų parke vyks grandiozinis grupės SEL koncertas, kurio metu Egidijus Dragūnas siekia dar kartą užtvirtinti, kad su savo komanda yra geriausia Lietuvos koncertinė grupė, rašoma pranešime spaudai. Paskelbta, kiek žmonių apsilankys šių metų koncerte Vilniuje. „Šiandien SEL reprezentuos save. Taip, kaip moka geriausiai. Vienas atlikėjas su savo muzikantų grupe surinko 14 tūkstančių žmonių. Ir taip metai iš metų. Tai tikra triumfo valanda“, - džiaugėsi E.Dragūnas.
2018-08-31

Prasidėjo įspūdingas „TV3 25 gimtadienis. M.A.M.A. vasaros festivalis“

Šį ketvirtadienio vakarą Vilniaus Kalnų parką drebina ilgai lauktas ypatingas 25-asis TV3 gimtadienis, o kartu – ir pirmasis M.A.M.A. vasaros festivalis. Šiandien TV3 televizija su visais savo žiūrovais švenčia ir kviečia ne tik prisiminti geriausius televizijos metus, bet ir sužinoti, kas naujo laukia rudenį. Gimtadienio metu savo pasirodymus surengs žinomiausi Lietuvos atlikėjai, o tie, kurie renginyje negalės sudalyvauti patys, kviečiami stebėti tiesioginę transliaciją.
2018-08-30

Vilniuje dygsta SEL scena: E. Dragūnas atskleidė, kelintą laukia savo svečių

„Tą jausmą, kai matai, kaip dygsta didinga koncerto scena, kai žinai, kad jau netrukus čia bus tūkstančiai žmonių, aš tiesiog dievinu“, – taip stovėdamas Vilniaus Kalnų parke, kur penktadienį vyks grandiozinis SEL koncertas, kalbėjo Egidijus Dragūnas. Grupės lyderis šių metų pasirodymams sugalvojo didžiausią kada nors koncertuose stovėjusios scenos vizualizaciją, rašoma pranešime spaudai.
2018-08-29

Penktadienį Vilnių drebinsiantis E. Dragūnas intriguoja: tik neišsigąskite

Jau šią savaitę, penktadienį, Vilniaus Kalnų parke – grandioziškiausias grupės SEL koncertas šiais metais, rašoma pranešime spaudai. 25-erius metus scenoje karaliaujantys muzikantai surengs išskirtinį šou savo milžiniškai gerbėjų armijai. „Aš paruošiau jums didelę staigmeną“, – intriguoja grupės lyderis Egidijus Dragūnas. SEL komanda neabejoja: šis koncertas, kuris vyks paskutinę vasaros dieną, įeis į grupės istoriją.
2018-08-27

E. Dragūnas-SEL paviešino, kam skirs VIP bilietus: su norinčiais susisieks jo komanda

„Egidijus Dragūnas yra vienas iš nedaugelio Lietuvos atlikėjų, kuriam iš tiesų rūpi globos namuose gyvenančių vaikų gerovė, jis pasirūpina, kad jie galėtų patekti į koncertus nemokamai“, – pranešime spaudai rašomi SOS vaikų kaimų Lietuvos draugijos rinkodaros projektų vadovės Indrės Čepulytės žodžiai.
 Džiaugdamasis vaikų padėka grupės SEL lyderis E.Dragūnas šįkart dar gerina sąlygas jo koncertą aplankysiantiems mažiesiems gerbėjams – įrengs atskirą VIP sektorių.
2018-08-16
REKLAMA
REKLAMA

Anšlaginiam koncertui besiruošiantis Egidijus Dragūnas: esu kaip niekada pasiruošęs

Unikalų šou su milžiniško dydžio scena-robotu rengiantis grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas jau gyvena šeštadienį Klaipėdoje vyksiančiu pasirodymu. Likus kelioms dienoms iki koncerto įžymybė atskleidė daugeliui rūpimus klausimus. Po ilgos pertraukos grandiozinį šou rengiantis Egidijus neslepia: jis puikiai pasirengęs fiziškai. Viena garsiausių šalies žvaigždžių iki smulkmenų apgalvojo būsimą koncertą, tam prireikė ne vieno mėnesio.
2017-07-04

TV3 atidarymo svečių TOP frazės: Justinas Jankevičius vėl įgėlė Kristupui Krivickui?

Subtiliu humoro jausmu apdovanotas toli gražu ne kiekvienas. Televizijos laidų vedėjas ir humoristas Justinas Jankevičius yra vienas tų, kuris tuo tikrai gali pasidžiaugti. Tiesa, žinomo vyro humoras, deja, suprantamas ne kiekvienam. Viešojoje erdvėje neseniai kilo konfliktas tarp Justino ir buvusio televizijos prodiuserio Kristupo Krivicko – pastarasis nesuprato J. Jankevičiaus pokšto jo socialinio tinklo paskyroje. Panašu, kad iki šiol karo kirvio vyrai neužkasė.
2016-09-04

Stilisto verdiktas: išrink stilingiausią TV3 rudens sezono pristatymo viešnią

Trečiadienio vakarą Vilniaus Kalnų parke rinkosi stilingiausios Lietuvos įžymybės. Čia buvo surengtas grandiozinis TV3 televizijos sezono pristatymas, kurį vainikavo „Leon Somov & Jazzu“ koncertas. Tarp vakaro svečių netrūko garsenybių, kurios ant raudonojo kilimo demonstravo vienus už kitą puošnesnius apdarus.
2016-09-01

Ta pati suknelė, tik kita panelė: kuriai garsenybei tas pats drabužis tiko labiau?

Vilniaus Kalnų parke surengtame TV3 naujojo rudens sezono pristatyme visų susirinkusiųjų žvilgsnius traukė naujoji humoristo Justino Jankevičiaus širdies draugė Greta Mikalauskytė. Ant raudonojo kilimo kartu su savo mylimuoju pasirodžiusi tituluota gražuolė Greta Mikalauskytė nustebino žemę šluojančia suknele. Liutauro Salasevičiaus kurta suknele pasipuošusi naujoji humoristo ir laidų vedėjo J. Jankevičiaus širdies draugė G. Mikalauskytė traukė aplinkinių akį.
2016-09-01

Festivalyje „Lituanika“ – senosios lietuviško roko dainos

 Turiu tokią bėdą, aš nuolat jaučiu sentimentus seniems dalykams“, – sako dainininkas Povilas Meškėla. Sentimentai šį savaitgalį dainininką nuvedė į Vilniaus Kalnų parką, kur vyksta festivalio „Lituanika“ jubiliejiniai koncertai. „Lituanikoje“, kaip ir prieš 30 metų, Povilas pasirodys su bene kiečiausia anų laikų roko grupe „Katedra“. „Jeigu pamirši praeitį, neturėsi ateities“, – įsitikinęs dainininkas Povilas Meškėla, anuomet „Lituanikos“ festivalyje pradėjęs savo karjeros kelią.
2015-09-13

„Lituanikos“ legenda atgyja po trisdešimties metų: sostinę užvaldė nepriklausoma muzika

Prieš trisdešimt metų Vilniuje prasidėjęs muzikos festivalis „Lituanika“ buvo tyro oro gurkšnis ištroškusiems geros, nepriklausomos muzikos. Šiandien laisvės ir nepriklausomybės idėjos ir Lietuvoje, ir pasaulyje lygiai tokios pat aktualios kaip ir anuomet. Todėl ir sumanyta rugsėjo 12-13 dienomis Vilniaus Kalnų parke surengti legendinio festivalio paminėjimo koncertus.
2015-09-12

Išrink stilingiausią TV3 naujojo sezono pristatymo viešnią

Penktadienio vakarą, Vilniaus Kalnų parke vykusiame naujojo TV3 televizijos rudens sezono pristatyme būriavosi garsenybės – vienas po kito raudonu kilimu žengė išsipusčiusios ponios ir ponai. Į žiūrimiausios televizijos naujojo sezono šventę buvo pakviesti per kelis šimtus svečių. Jų gretose – ne tik žvaigždės, kurias žiūrovai kone kasdien mato televizijos ekranuose, bet ir verslininkai, politikai, kultūros ir meno pasaulio atstovai.
2015-09-05
Į viršų