Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Kristaus kūnas (nuotr. TV3)

Šventinį savaitgalį pasitikite su TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 – visa šeima ras širdžiai mielą programą. Velykinę nuotaiką padės kurti šventiška laida „galvOK“ su broliais Lavrinovičiais, puikiai įvertinta „Kino pavasario“ drama „Kristaus kūnas“, komedija „Moterys meluoja geriau. Robertėlis. Antroji banga“, sporto rungtynės bei projektas „Didysis šou burbulas“, kuriame skambės lietuviški hitai!

6

Šventinį savaitgalį pasitikite su TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 – visa šeima ras širdžiai mielą programą. Velykinę nuotaiką padės kurti šventiška laida „galvOK“ su broliais Lavrinovičiais, puikiai įvertinta „Kino pavasario“ drama „Kristaus kūnas“, komedija „Moterys meluoja geriau. Robertėlis. Antroji banga“, sporto rungtynės bei projektas „Didysis šou burbulas“, kuriame skambės lietuviški hitai!

REKLAMA

Šeštadienis (04-03)

19.30 val. per TV3 ir TV3 Play – populiarusis žaidimas „galvOK“. Į laidą atvyks puikiu humoro jausmu garsėjantys broliai Lavrinovičiai, kurie prisijungs prie komandos kapitonų – Marijono Mikutavičiaus bei Manto Katlerio. Šįkart žaidimo tema bus šventinė – Velykos. Kuo ypatingas brangiausias pasaulyje velykinis kiaušinis? Kaip virti kiaušinį, kad jo lukštas būtų ypač tvirtas? Broliai bandys atsakyti į viską. Kaip jiems sekėsi, pamatysite laidoje!

REKLAMA

22.40 val. per TV3 „Kino pavasario“ drama „Kristaus kūnas“. Filmas atskleis 20-mečio Danielio istoriją. Vaikinas patiria dvasinį pabudimą jaunimo sulaikymo centre, o iš ten išleistas teturi tik vieną svajonę – tapti kunigu. Netikėto atsitiktinumo dėka jis persirengia kunigu, o tuo, kad jis iš tiesų beveik šventasis, patiki nieko nenumanantys Lenkijos provincijos gyventojai. Jauno ir charizmatiško vaikino atvykimas – tarsi galimybė vietos bendruomenei pradėti gijimo procesą po ten įvykusios tragedijos. Vis dėlto ir paties Danielio praeitis jį prisiveja...

13.40 val. per TV6 ir TV3 Play – LFF Supertaurės rungtynės. Vilniaus „Žalgiris“ – FK „Panevežys“. Rungtynių metu paaiškės, kas į viršų kels pirmąjį sezono trofėjų – Supertaurę! https://play.tv3.lt/lff

14.00 val. per TV8 laida „Kviečiu vakarienės“. Žiūrovus nustebins net penki patiekalai, kurie gali tapti puikia idėja Velykų stalui.

REKLAMA
REKLAMA

16.00 val. per TV3 Play ir naujienų portale tv3.lt – Optibet A lygos rungtynės. „Džiugas“ – „Kauno Žalgiris“. 

Sekmadienis (04-04)

09.30 val. per TV3 kulinarinė laida „La Maistas“. Virtuvės šefai pasiūlys išskirtinių ir labai praktiškų patiekalų receptų šventiškam stalui bei papasakos, kaip originaliai nulupti kiaušinio lukštą.

19.30 val. per TV3, TV3 Play ir Go3 analogų neturintis projektas „Didysis šou burbulas“. Dalyviai visą savaitę ruošėsi, kad sekmadienį nustebintų su ryškiausiais pasirodymais ir užsitarnautų vietą žiūrovų širdyse – tas, kuris surinks mažiausiai simpatijų, projektą paliks... Velykos laukia su puikia muzika, nes šįkart „burbulo“ dalyviai atliks lietuviškus hitus!

22.30 val. per TV3 mistinė kriminalinė drama „Žmogžudystė Rytų eksprese“. Žvarbią žiemą bėgiais dundančiame prabangiame traukinyje įvyks žmogžudystė. Belgų detektyvui Erkiuliui Puaro (akt. Kennethas Branaghas), kuris važiuos tuo pačiu traukiniu, teks nepaprastai sunki užduotis – įminti kraupios žmogžudystės mįslę. Delsti – negalima, nes žudikas bet kada gali smogti dar kartą. Filmas sukurtas pagal legendinį Agatos Kristi romaną.

REKLAMA
REKLAMA

18.00 val. per TV8 garsusis Princo Harry ir M. Markle interviu su Oprah Winfrey. Tai – pirmasis interviu, kurį princas Harry ir Meghan Markle davė po to, kai praėjusiais metais paliko karališkąją šeimą.

22.30 val. per TV6 NBA rungtynės. Los Andželo „Lakers“ – Los Andželo „Clippers“.

Pirmadienis (04-05)

19.30 val. per TV3 muzikinis dramos filmas „Liūtas karalius“. Afrikos žvėrių valdovo liūto Mufasos sūnui Simbai nuo pat gimimo buvo skirta karaliaus dalia. Tačiau Mufasos brolis ir tikras Simbos dėdė Rėžis svajoja užimti karaliau sostą. Dėl titulo jis padarytų viską – net jei kiti dėl to turi pralieti kraują... Nepamirštamas filmas visai šeimai idealiai tiks antrajai Velykų dienai.

21.55 val. per TV3 komedija „Moterys meluoja geriau. Robertėlis. Antroji banga“. Mylimiausias Lietuvos mamyčiukas Robertėlis sugrįžta! Panašu, kad jo gyvenimas pagaliau juda teisinga linkme ir jau greitai bus galima mėgautis laimingu gyvenimu su mylimąja Greta. Tačiau netrukus viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Grįžęs iš medaus mėnesio, Robertėlis patenka į nesusipratimų ir netikėtų situacijų sūkurį, kurio metu dingsta jo mylimoji. O ko tik nepadarysi dėl mylimosios ir mamos? Šį kartą jam teko „beveik“ neįmanoma misija.

11 val. per TV8 serialo „Partneriai“ premjera. Itin pareigingai tyrimų skyriaus vadovei Lėjai Soler teks dirbti su visiškai nevaldomu Paulu Marchaliu. Tačiau viskas gal nebūtų taip blogai, jei ne viena detalė: jie – buvo sutuoktiniai. Intriguojantis ir įtraukiantis serialas – jau nuo balandžio 5-osios, 11 val. per TV8!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų