• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Suodaičių šeimos skandalas toliau tęsiasi. Verslininkas Laurynas Suodaitis šeštadienį socialiniuose tinkluose galiausiai atskleidė, kas vyko lemtingą antradienio vakarą, po kurio savo žmonos Viktorijos Siegel buvo apkaltintas smurtu ir nuvežtas į areštinę. 

Suodaičių šeimos skandalas toliau tęsiasi. Verslininkas Laurynas Suodaitis šeštadienį socialiniuose tinkluose galiausiai atskleidė, kas vyko lemtingą antradienio vakarą, po kurio savo žmonos Viktorijos Siegel buvo apkaltintas smurtu ir nuvežtas į areštinę. 

REKLAMA

Socialiniiuose tinkluose vyras pasakojo šiuo metu važiuojantis sveikinti tėčio su tėvo bei atskleidė, kas vyko lemtingą vakarą, kuomet nutiko konfliktas tarp jo ir žmonos. 

„Gaila, kad į šitą šventimą neišeina pasiimti sūnaus – vistik trečia karta Suodaičių. Bet nieko. Jei ne pačiam su sūnumi, tai aš pas tėtį važiuoju. Parašė ir anos pusės advokatė motyvą, kodėl buvo nuspręsta vežtis į neva verslo kelionę vaiką – nes praėjusį kartą apsilankė vaikų teisės.Tai čia apie tuos gyvulius abipusiai tikriausiai galima pritaikyti – tas ant to.

Buvau žadėjęs papasakoti apie tą antradienį, manau, visi matom, kad nebus čia kitaip. Šiek tiek praeikime per visą tą įvykį ir detales, užfiksuotas nutartyje. Ir duokim faktų.

REKLAMA
REKLAMA

 Visas antradienio įvykis telpa maždaug į 15 minučių – nuo pradžios iki kol išvažiavau iš namų. Išėjau į garažą parūkyti, paskui mane atėjo kita to įvykio pusė ir bandė iš mano rankų nugriebti telefoną. Tada įvyko rankų apdraskymas, buvo bandoma išvartyti, neva paėmiau kito žmogaus ranką ir apsidraskiau pats apyrankėmis.

REKLAMA

Bet teismo medicinos ekspertai konstatavo, kad šis atvejis yra mažai tikėtinas, o tie apdraskymai, užfiksuoti ligoninėje, į kurią aš nuvažiavau, buvo padaryti nagais. Keli konfliktų epizodai persikėlė į kitas namų vietas, kur buvo einama paskui mane.

Tyrimo medžiagoje užfiksuota, kad kita konflikto pusė buvo aktyvi, ėjo paskui, bandė išlupti telefoną, įvairiai provokavo, bet nelabai išėjo tai padaryti. O kaltinimai man, kad buvo guzas, tai teismo medicinos ekspertai užfiksavo ne guzą, o nežymią kraujosrūvą kaktos srityje, kuri buvo neva sukelta dviem mano kumščių krumplių smūgiais.

REKLAMA
REKLAMA

Jeigu įsivaizduojate, ką reiškia du vyro smūgiai krumpliais, tai galit maždaug įsivaizduoti, kad nežymi kraujosrūva veikiausiai nuo tokio dalyko neatsiranda.

Vienos iš tų eilučių, kurios nebuvo visiškai patogios, tai, kad mano advokato prašymu kitą dieną, kai papuoliau į areštinę, policijos tyrėjai užfiksavo tiek nuotraukomis, tiek aprašais mano plaštakų išorines dalis – buvo užfiksuota, kad smurtavimo žymių krumpliuose nėra. Įprastu atveju būtų kraujosrūvos ant krumplių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kiek vėliau ekspertai nustatė, kad kraujosrūva gal ir buvo, bet primenu, kad iki kol atvažiavo policija, manęs namuose jau nebuvo.

Gali būti, kad kraujosrūva buvo padaryta kietu, buku paviršiaus daiktu. <...> Neatmetama, kad žmogus taip galėjo padaryti pats, atsitrenkęs į tokį daiktą.

Beje, vienas iš liudininkų, kuris nuėjęs į laidas pasakoja, kaip pradėjo dirbti gruodį, bet žino, kas buvo lapkritį ir kiek lagaminų prieš trejus metus atsivežiau. Ką reiškia nutraukimas ikiteisminio tyrimo dėl mažareikšmiškumo – tai mažareikšmiškumas, kai sužalojimai nedaro įtakos sveikatai.

Teisiškai šitas veiksmas dėl to, kad byla nenueitų iki teismo. Žmonėms duodamas šansas apsieiti be baudžiamųjų procesų. Pagal tai galite įsivertinti kritiškai, ką reiškia „mačiau žaizdas“, kurių nebuvo ir kaip ta visa gvardija buvo pasiruošusi suvaryti į vienus vartus. Nei planas, nei žaizdos nesigavo, bet matau, kad viskas kaip ir užmiršta“, – kalbėjo L. Suodaitis.

Na negali nei vienas iš sutuoktinių šitaip elgtis. Jau nekalbant apie kažkokį sms skaitymą naktimis. Ant tiek moteriškei paranoja, kad baisu.Tokie, kurie kitais taip nepasitiki, patys labai negražiai elgiasi. Nėra sutuoktinis nuosavybė, kurį gali kontroliuoti kaip kažkokį neadekvačiai besielgiantį ar priklausomybę turintį. O meluoti negražu, Vika. Ką tie vaikai išmoks, jei mama dėl savo psichologinių problemų šitaip elgiasi. Nežinau ar galima išsaugoti šeimą kai žmogui tiek problemų su galva? Nebent tuoj pat pradėtų gydytis...
Dabar emiau manyt, kad sitas suodis turi pletku discorde kelias anketas ir is ju varo ant zmonos, nes dar nebuvo paviesinti faktai, o jau keli tie patys nickai vis teigia apie apdraskymus ir kt.dalykus. Tai aiskiai jis pats save gina po straipsniais ir discorde.

Kai neturi ko slepti, tai ir parodo tel, as neturiu ka slepti, vyras mano tel galiu ziuret kada nori. Mano eksas slepe telefona, perskaiciau ir suzinojau, kad mane apgaudineja, kad kita kitam mieste turi ir cia vyras su kuriuo tuomet uz 2men.turejom tuoktis, tai iskart palikau, jei buciau nepatikrinus jo tel, buciau uz nestikimo svolacio istekejus.
Kas neturi ko slepti, tas nepyksta, kai pasiziuri tel ir nevaidina visu privatumu. Kokia moteris gali tuo suodziu tiketi, kai jis svingeris ir alfonsas be nieko pas moteri atejas, kas tokiais tiki, gal kokios naivios mergeles is kaimu ar paaugles.
Kaip gaila Sigiel, ne vyra, bet kazkoki boba pasirinko, vis lenda i eteri, vaidina nuskriausta, turejo ka nuo jos slept telefone aiskiai. Gal jau i kaire ejo, vede isvis ja, kad jos puse turto uzvaldyt, apsimeta, kad jam vaikas rupi. Koks baisus vyras, narcizas, kuris tik eina ir dergia zmona, vis lenda i eteri ir skundziasi lygioje vietoje, veikt neturi ka ir per daug laisvo laiko.
Pavydi moteris neveltui, nes visi jos vyrai svingeriai ir netikeliai buvo, tai kaip po tokiu suskiu galima dar kokiu vyru pasitiketi.
Geriausiai padėtų Viktorijai advokatė Pronina.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų