Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Viktorija, atsikratik šitą žmogų, mano tau patarimas, akivaizdžiai matosi kad tu jį myli, o jis to naudojasi, nereikia dėl jo gadinti gyvenimą. Surask paprastą ir protingą vyrą.
a tu b-let pats sau neatsibodai
Kažkaip nepatinka Viktorijai tiesa. Nemeluotų, problemų nebūtų. Užtenka pripažinti, kad turi problemų ir bandyti jas spręsti. Bet ne, nes pinigai protelį aptemdė... Nieko Laurynas ant jos blogai nesako. Yra kaip yra.
POFIK man jus ir jusu DEBILU veiksmai.
Tik LIGONIAI gali dometis siu klounu gyvenimu.. KLOUNAI ir tiek
Monika Garbačiauskaitė-Simonjan
Monika Garbačiauskaitė-Simonjan
Iškart sakiau, kad ji tiesiog barakuda. Jau vien tas faktas, kad slaptai butą perrašė tokiai pačiai barakudinei motinai. Viktorija Siegel netgi pardavinėja savo nepilnametės dukros paslaugas. Reklamuoja produktus.
1alfonsas ,kita lerva ,pora kaip tvora buvo..
Iki gyvo kaulo įgriso rašliavos apie tuos du "pasaulio bambas", bet vyrelis lenda į viešumą tikriausiai pasitaręs su advokatu, ir laimi. O nevykėle save pavadinusi "kremų patarėja", kai išsižioja prastų draugių pamokyta, taip patiria fiasko.
@Įgriso Jau labai įgriso šios nesąmonės gal jau užteks.aiškinkitės už uždarų durų
Dabar emiau manyt, kad sitas suodis turi pletku discorde kelias anketas ir is ju varo ant zmonos, nes dar nebuvo paviesinti faktai, o jau keli tie patys nickai vis teigia apie apdraskymus ir kt.dalykus. Tai aiskiai jis pats save gina po straipsniais ir discorde.

Kai neturi ko slepti, tai ir parodo tel, as neturiu ka slepti, vyras mano tel galiu ziuret kada nori. Mano eksas slepe telefona, perskaiciau ir suzinojau, kad mane apgaudineja, kad kita kitam mieste turi ir cia vyras su kuriuo tuomet uz 2men.turejom tuoktis, tai iskart palikau, jei buciau nepatikrinus jo tel, buciau uz nestikimo svolacio istekejus.
Kas neturi ko slepti, tas nepyksta, kai pasiziuri tel ir nevaidina visu privatumu. Kokia moteris gali tuo suodziu tiketi, kai jis svingeris ir alfonsas be nieko pas moteri atejas, kas tokiais tiki, gal kokios naivios mergeles is kaimu ar paaugles.
Kaip gaila Sigiel, ne vyra, bet kazkoki boba pasirinko, vis lenda i eteri, vaidina nuskriausta, turejo ka nuo jos slept telefone aiskiai. Gal jau i kaire ejo, vede isvis ja, kad jos puse turto uzvaldyt, apsimeta, kad jam vaikas rupi. Koks baisus vyras, narcizas, kuris tik eina ir dergia zmona, vis lenda i eteri ir skundziasi lygioje vietoje, veikt neturi ka ir per daug laisvo laiko.
Pavydi moteris neveltui, nes visi jos vyrai svingeriai ir netikeliai buvo, tai kaip po tokiu suskiu galima dar kokiu vyru pasitiketi.
@Nida Na jo, vyras tikras paršas, išdrįso papasakoti apie žmoną teisybę.
Geriausiai padėtų Viktorijai advokatė Pronina.
Suodaičio planas aiškėja. Tempti gumą kuo ilgiau. Skirtis jam neapsimoka finansiškai. Bet kuriuo atveju jis laimi. Auksinė vištelė dabar "privalo" dėti aukso kiaušinius teisėtam vyrui. Viktorijos vietoj skirčiausi kurk galima greičiau, nes vergaus jam amžinai... o jis iš jos su chebra tyčiosis atviru tekstu ir rinks laikus.
@Daiva Jai tikrai greiciau skirtis su situo ligotu alfonsu, kuris dar naglai ja juodina, eina i visokius pletkus ir raso apie ja nesamones, ne vyras cia. Isikibo i ja, nes budamas be nieko, nei masinos, nei automobilio, tai sugalvojo ja melzti, nes zinoma. Skirtis jai greiciau, nes jis ir 5m.tasysis per spauda ir vis verks, kad tai sunaus neduoda, tai dar kazka sugalvos. Visi alfonsai vaidina gerus tevus, bet nebuna geru tevu alfonsu narcizu. Kuo toliau, tuo jis man baisesnis viskuo darosi. Kaip moterys i tokius isimyli, ant tokiu aiskiai parasyta DURNINTOJAS.
@pritariu Ismok rasyti asiliene
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų