• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Bruce‘o Williso dukterys Scout ir Tallulah išreiškė palaikymą savo tėvo žmonai Emmai Heming Willis po to, kai ji davė širdį veriantį interviu apie aktoriaus sveikatą.

Bruce‘o Williso dukterys Scout ir Tallulah išreiškė palaikymą savo tėvo žmonai Emmai Heming Willis po to, kai ji davė širdį veriantį interviu apie aktoriaus sveikatą.

REKLAMA

Holivudo ikona 68 metų Bruce‘as serga frontotemporaline demencija (FTD), neįprasta demencijos forma, dėl kurios stipriai pablogėja asmenybė, elgesys ir kalba.

Interviu Emma vos sulaikė ašaras kalbėdama apie tai, kaip susidoroja su sielvartu ir liūdesiu stebint blogėjančią vyro sveikatą.

Palaiko pamotę

32 metų Scout, kuri yra antroji Bruce‘o ir Demi Moore dukra, socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo Emmos interviu įrašu.

„Tikrai negalėčiau labiau didžiuotis @emmahemingwillis už tai, kad ji ryžosi išeiti į viešumą (net jei tai baisu!!!) ir pasidalyti mūsų šeimos istorija, kad skleistų informuotumą apie FTD, – rašė ji. – Emma, tu esi tokia šio reikalo gynėja ir įkvepi mane kiekvieną dieną savo drąsa ir gilia meile. Tavo drąsa verčia kalnus.“

REKLAMA
REKLAMA

Jauniausia Bruce‘o ir Demi dukra 29 metų Tallulah savo „Instagram“ paskyroje taip pat pasidalijo šiuo interviu: „Aš taip didžiuojuosi savo šeima @emmahemingwillis.“

REKLAMA

Bruce‘as su Emma susituokė 2009 m. Jie turi dvi dukras – 11 metų Mabel Ray Willis ir 9 metų Evelyn Penn Willis, rašo dailymail.co.uk.

Aktorius su buvusia žmona Demi, su kuria buvo susituokęs nuo 1987 iki 2000 metų, liko geri draugai. Jie turi tris dukras: 35-ių Rumer, 32-jų metų Scout, 29-ių Tallulah.

Demencija – sunki liga

Pirmadienį duodama interviu Ema sakė, kad nepaisant liūdesio gražu stebėti, kaip jųdviejų jaunos dukros rūpinasi tėvu.

REKLAMA
REKLAMA

„Sužinojau, kad demencija yra sunkus dalykas, – sakė ji laidai „Today“, – Tai sunki liga pačiam žmogui. Sunki ir šeimai. Vienodai sunku Bruce‘ui, man ir mūsų dukroms. Ir kai sakoma, kad tai šeimos liga, taip ir yra.“

„Mes esame ir visada buvome labai nuoširdūs ir atviri, – paklausta, kaip jai sekėsi paaiškinti jo ligą vaikams, atsakė ji. – Svarbiausia buvo sugebėti pasakyti, kokia tai liga, paaiškinti, kas tai yra, nes kai žinai, kas tai yra medicininiu požiūriu, viskas tarsi įgauna prasmę. Taigi buvo svarbu, kad mes joms pasakytume, kas tai yra, nes, žinote, nenoriu, kad jų tėtis būtų stigmatizuojamas ar gėdijamas dėl jo diagnozės ar bet kokios demencijos formos.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kai laidos vedėja Hoda Kotb paklausė, ar Bruce‘as suvokia, kas su juo vyksta, Ema padarė pauzę ir ištarė: „Sunku pasakyti“.

Tačiau nepaisant sunkumų, susijusių su vyro slauga, ji sakė, kad diagnozės nustatymas palengvino gyvenimą.

Pasak Emos, tai buvo ir palaima, ir prakeiksmas. „Kai pagaliau supranti, kas vyksta, gali priimti tai, kas yra, – pridūrė ji. – Skausmas nesumažėjo, bet ir žinojimas, ir pripažinimas to, kas vyksta su Bruce‘u, šiek tiek palengvino situaciją.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų