Sūnaus gimtadienį švenčianti Baiba Serdiukė nerodo mažylio veido: „Aš tikiu karma“

Prieš metus, rugsėjo 28-ąją, pirmagimio susilaukusi atlikėja Baiba Skurstenė-Serdiukė atsitvėrė tylos siena. Kartu su mylimuoju kikboksininku Mykolu Serdiuku bendrą ateitį kurianti moteris, tiesa, vis dažniau pasirodo ir renginiuose.

42

Visai neseniai grožio salono gimtadienyje dalyvavusi Baiba spindėjo išskirtiniu žavesiu. Moteris tvirtino, jog gyvena labai gerai, nes šie metai buvo išskirtiniai jos gyvenime.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Baiba Skurstenė-Serdiukė džiaugiasi augančiu mažyliu Antanu

Pernai prasidėjęs naujas etapas žinomos moters gyvenime įpūtė naujų vėjų – tai buvo visiškai nepatirtas, keliantis iššūkių ir reikalaujantis daugybės jėgų, tačiau taip pat – teikiantis begalinį džiaugsmą ir prasmę.

Sūnų Antaną auginanti moteris naujienų ir pramogų portalui tv3.lt tvirtino, jog didelės šventės sūnaus gimimo dienos proga nekėlė: „Anksčiau planavome ir į žaidimų kambarį, ir į burbuliukų jūrą, tačiau supratome, kad jis dar per mažas... Nei jis atsimins tų linksmybių, nei jam jos labai rūpės, todėl persigalvojome. Aišku, ruduo, ateina ir nelabai sveiki vaikai, dar užsikrės... Mūsų namai erdvūs, tad padarysime šventę namuose“, – tvirtino moteris.

Baiba taip pat pasidžiaugė ir labai lengvais pirmaisiais kūdikio augimo metais. Ji sakė, kad jai labai padeda sutuoktinis Mykolas.

„Aš nežinau, kaip yra kitoms... Pavyzdžiui, toms, kurios vienišos. Mano vyras visuomet yra šalia, man labai padeda. Pirmieji mėnesiai buvo sunkesni, reikėjo apsiprasti, tačiau negaliu skųstis. Vaikelis labai ramus, neverkia, nezyzia, labai gerai miega. Auksinis vaikas“, – sakė ji.

Žinoma moteris taip pat prasitarė, kad metukų sūnus beveik vaikšto, tačiau pasitaiko ir kurioziškų situacijų.

„Jau pavaikščioja keletą žingsnių, apsidairo, supranta, kad jau vaikšto ir nugriūna. Bet toks džiaugsmingas, labai mielas vaikas, myli ir auklytę“

Nekelia nuotraukų į internetą

Tiesa, Baiba, priešingai nei kitos mamos, į socialinius tinklus nekelia savo vaiko nuotraukų. Ir tai ji daro bendru sutarimu.

„Mes su vyru turime tokį susitarimą, kad nekeliame Antano nuotraukų. Aišku, kelios yra, bet ten nesimato nei jo veido, nieko. Mano profesija yra labai matoma, žmonės pavydi, tad tikiu ir karma, nusižiūrėjimais, tai sąmoningai noriu to išvengti. Laime reikia džiaugtis tyliai, todėl ir išvengiame vaiko nuotraukų internete. Mes jo neslepiame“, – juokėsi moteris.


Rašyti komentarą...
c
cha
2018-09-30 13:38:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kokio galo cia lendi ozka ,niekam neidomu.................
Atsakyti
-1

V
V
2018-10-01 23:53:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų