REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Grupė „Rasabasa„ pristato visiškai naują pirmąjį radijo singlą „Engine“ iš savo būsimojo EP albumo „2.“, kuris pasirodys gegužės mėnesį. Naują dainą jau galima išgirsti muzikos portale myliumuzika.lt. Muzikantai tikisi, kad „Engine“ artimiausiu metu į savo grojaraščius įtrauks ir radijo stotys. Baigusi įrašus  „Rasabasa“ atnaujins koncertinę veiklą ir jau skelbia artimiausias savo turo koncertines datas ir vietas.

REKLAMA
REKLAMA

Pirmasis šiemet grupės pasirodymas įvyks Vilniuje „Lofte“ gegužės 10 dieną, praėjus lygiai penkiems mėnesiams po paskutinio viešo koncerto. Sugrojusi Vilniuje „Rasabasa„ surengs pirmuosius savo solinius koncertus Šiauliuose ir Kaune – gegužės 17 dieną koncertų salėje „Saulė“ ir gegužės 18 dieną klube „Gargaras“. Birželio 2 dieną grupė koncertuos Palangos muzikos klube „Ramybė“. Į visus koncertus jau pradėta prekiauti bilietais.

REKLAMA

„Įrašinėdami naujas dainas daugiau eksperimentuojame su aranžuotėmis ir studijos techninėmis galimybėmis“, – sakė grupės prodiuseris ir gitaristas Snorre Bergerudas. „Taip pat naujojo EP „2.“ dainos bus kiek greitesnės už ankstesnes – koncertuose ir patiems smagiau groti, kai yra greitesnių kūrinių, tikimės juos įvertins ir klausytojai. Jau laukiame artėjančių koncertų ir jiems ruošiamės.“

REKLAMA
REKLAMA

Pasak Rasos Bubulytės, „Engine“ tikrai galima pavadinti viena greičiausių dainų grupės kūryboje, o intensyvi būgnų partija šioje dainoje užveda tarsi variklis.

Paskelbusi apie planuojamą išleisti EP ir artėjančius koncertus grupė savo „Facebook“ profilyje taip pat pranešė, kad persikrausto į naują „Facebook“ puslapį – „Rasabasa“. Per kelias dienas prie naujojo puslapio prisijungė beveik 600 lankytojų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Snorre Bergerudas, Sindre Skeie, Bjørnas Toras Holmeslandas, Nilsas Bogenas ir Rasa Bubulytė grupę „Rasabasa" įkūrė 2009 metais Liverpulyje, po metų išleido debiutinį albumą, pavadintą taip pat, kaip ir grupė. Praėjusių metų rudenį muzikantai išleido kritikų puikiai sutiktą EP albumą „1.“ ir šių metų sausį vykusiuose muzikos apdovanojimuose M.A.M.A. buvo pripažinti geriausia alternatyvios muzikos grupe Lietuvoje.

REKLAMA

Paskutinį kartą „Rasabasa" muzikantai kartu koncertavo gruodžio mėnesį ir po šio koncerto buvo pasitraukę iš viešos muzikinės veiklos – dalis grupės narių žiemą praleido Norvegijoje. Šiuo metu visa grupė yra sugrįžusi į Vilnių, nuosavoje studijoje įrašinėja dainas ir ruošiasi artėjantiems EP „2.“ pristatymo koncertams. Grupė taip pat planuoja ir daugiau pasirodymų vasarą ne tik Lietuvoje, bet ir artimąjame užsienyje.

Daina „Engine“ „Myliumuzikoje“.

„Rasabasa“ koncertų datos – EP albumo „2.“ pristatymai:

Gegužės 10 d. – Vilnius, „Loftas“

Gegužės 17 d. – Šiauliai, „Saulė“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Lengvi patiekalai su kalakutiena


rekomenduojame
  • Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų