Su mokiniu permiegojusi mokytoja – nuteista: terorizavo esanti nėščia

Anglijoje baigėsi ne vienerius metus trukęs nepilnamečio seksualinio prievartavimo bylos nagrinėjimas. Mokytojai, kuri lytiškai santykiavo su savo auklėtiniu, skirta reali laisvės atėmimo bausmė.

Penktadienį Aylesbury Karūnos teismas paskelbė nuosprendį kaltai dėl nepilnamečio įtraukimo į seksualinę veiklą pripažintai Kandicei Barber (35 m.). Už tai moteris siunčiama į kalėjimą 6 metams ir 2 mėnesiams.

Teismas pabrėžė, kad mokytoja dirbusi britė berniuko pasitikėjimą išnaudojo tam, kad galėtų patenkinti savo lytinę aistrą.

„Toks elgesys – žemiau niekingumo ribos“, – konstatuota teisme.

Bylos duomenimis, savo nusikaltimus Kandice Barber įvykdė 2018 metų spalį, jos auka neįvardijama dėl nepilnamečių apsaugą garantuojančių teisės aktų. Berniukui tuo metu buvo 15 metų.

Prieš tai moteris socialiniame tinkle „Snapchat“ siuntinėjo berniukui savo nuotraukas su apnuoginta krūtine bei tiesiogiai transliuodavo vaizdus, kaip ji masturbuojasi. Prokurorai tokį elgesį laiko gerai apgalvotu planu įtraukti nepilnametį į seksualinius žaidimus.

Po tokio bendravimo mokytoja savo auklėtinį pakvietė susitikti iš anksto nusižiūrėtuose privačiuose laukuose, šis sutiko. Moteris ėmė jį bučiuoti, paklausė, ar šis norintis užsiimti seksu, paauglys sutiko, jie lytiškai santykiavo.

Po šio įvykio moteris neatstojo nuo nepilnamečio ir atakavo jį žinutėmis, pranešė, kad yra nėščia ir laukiasi, tikino nesuprantanti – vaikas yra jo, ar jos sutuoktinio.

Galiausiai mokinys ją blokavo ir kreipėsi į policiją.

Viso bylos nagrinėjimo metu kaltinamąją palaikė jos sutuoktinis.

Kandice Barber ateityje uždrausta dirbti bet kokį darbą, kuris susijęs su vaikais. Jos vardas taip pat bus įtrauktas į seksualinių nusikaltėlių registrą.


Rašyti komentarą...
P
Pizė
2021-03-06 15:47:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasaulio pabaiga
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų