Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
Su Meghan Markle susitikusi moteris sulaukė kritikos bangos: atskleidė, kokia ji iš tiesų (instagram.com ir SCANPIX nuotr. montažas)

Su Meghan Markle susitikusi moteris sulaukė kaltinimų, kad tai buvo vaidybą, už kurią gavo pinigų. Izabelė Charters išpopuliarėjo po to, kai paskelbė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas paauglės ir Harry žmonos pokalbis.

4

Su Meghan Markle susitikusi moteris sulaukė kaltinimų, kad tai buvo vaidybą, už kurią gavo pinigų. Izabelė Charters išpopuliarėjo po to, kai paskelbė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas paauglės ir Harry žmonos pokalbis.

REKLAMA

Netrukus internautai ėmė rašyti, kad tai buvo „viešųjų ryšių triukas“, skelbė mirror.co.uk.

Socialiniame tinkle „TikTok“ buvo paviešintas Meghan Markle pokalbis su paaugle, kuri atvyko į Vindzorą, kur ir susitiko su karališkosios šeimos nariais.

REKLAMA

„Susitikime su Meghan, kokia graži siela. Mes jus mylime ir palaikome“, – rašoma po pasidalytu vaizdo įrašu.

Vaizdo įraše matyti, kaip M. Markle prieina prie paauglės. Paklaususi 14-metės karališkosios gerbėjos vardo, hercogienė pasakė: „Amelka? Kaip gražu.“

Dviejų vaikų mama pridūrė: „Ačiū, kad esate čia, tai labai daug reiškia šeimai. Mes tai vertiname.“

Netrukus Meghan paklausė gerbėjos, kiek laiko čia laukia. Paauglė atsakė, kad dvi valandas.

„O dieve. Gerai, tikiuosi, kad greitai galėsite grįžti namo. Dėkojame, kad esate čia“, – atsakė M. Markle.

REKLAMA
REKLAMA

@izzychar97 Meeting Meghan, what a beautiful soul. We love and support you 💜 #meghanmarkle #meghan #windsor ♬ original sound - Isabelle Charters

Vėliau Amelka CNN sakė, kad norėjo apsikabinti, kad parodytų karališkajai šeimai, kad ji vis dar patinka britams.

„Ir aš jos paklausiau, ar galėčiau apkabinti, ir ji mane apkabino. Tai buvo gana nuostabi akimirka. Aš vis dar drebu dabar“, – sakė Amelka.

Ji paaiškino, kad jai patiko matyti princus vėl susivienijusius, sakydama: „Buvo malonu matyti Williamą ir Kate, Meganą ir Harry kartu.“

Tiesa, su M. Markle bendravo ne tik paauglė, tačiau ir 25 metų moteris I. Charters, kuri ir paviešino šį vaizdo įrašą.

Ji teigė, kad tai nebuvo reklaminis triukas ir M. Markle apibūdino kaip „gražią“ ir „nuoširdžią“ po jų „trumpo, bet mielo“ bendravimo.

Moteris taip pat paneigė „beprotiškus“ teiginius, kad jų bendravimas buvo „viešųjų ryšių triukas“.

Filmuota medžiaga, kurioje užfiksuota Meghan apkabinusi Amelka, plačiai paplito internete. Iki šiol šis vaizdo įrašas socialinėje platformoje surinko daugiau nei 30 mln. peržiūrų.

REKLAMA
REKLAMA

Izabelė pasakojo, kad tą dieną buvo išėjusi į Vindzorą su tėčiu, broliu ir savo vaikinu. 

„Merginos, kuri galiausiai apkabino Meghan, niekada gyvenime nebuvau sutikusi. Neturiu jokių santykių su šia mergina, nesu su ja susijusi. Buvome atsitiktinai viena šalia kitos. Buvome visiškai nepažįstamos. Galų gale mus suartino tai, kad abi labai džiaugėmės, kad galėjome pamatyti Meghan“, – kalbėjo ji.

„Mačiau vaizdo įrašų ir straipsnių, kuriuose teigiama, kad aš esu šios mergaitės mama, kad Meghan ryšių su visuomene komanda sumokėjo už tai, kad aš ten būčiau“, – tęsė pasakojimą ji.

Nepaisant to, moteris viešai paneigė šiuos gandus ir teigė, kad M. Markle iš tiesų yra nuoširdi.

@izzychar97 Replying to @Isabelle Charters ♬ original sound - Isabelle Charters

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų