Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Princas Harry ir Meghan Markle grįžta į Los Andželą nesusitaikę su karaliumi Karoliu III ir princu Williamu, tvirtino hercogienės draugė Gayle King.

Princas Harry ir Meghan Markle grįžta į Los Andželą nesusitaikę su karaliumi Karoliu III ir princu Williamu, tvirtino hercogienės draugė Gayle King.

REKLAMA

Televizijos kanalo CBS ryto laidų vedėja buvo Londone, kur dalyvavo karalienės laidotuvėse, ir sakė, kad „sumaištis“, kurią sukėlė Meghan ir Harry pasitraukaimas iš karališkosios šeimos ir Sasekso kunigaikščių interviu su Oprah Winfrey, nebuvo išspręsta, rašo dailymail.co.uk.

Harry ir Williamas ne kartą stovėjo greta savo tėvo karaliaus Karolio III, kuris gedi savo motinos mirties. Taip pat įvyko Meghan ir Kate susitikimas – tačiau dar neaišku, ar šios trapios paliaubos išsilaikys, ypač atsižvelgiant į tai, kad vėliau šiais metais turi pasirodyti Harry memuarai.

M. King susipažino su Meghan ir Harry po to, kai ją supažindino S. Winfrey, ir dalyvavo prabangioje hercogienės vaikelio šventėje, kurią organizavo Serena Williams ir Amal Clooney. JAV žiniasklaidoje ji laikoma viena pagrindinių poros sąjungininkių.

REKLAMA

Kalbėdama po karalienės laidotuvių prie Vestminsterio abatijos, ji sakė: „Abi pusės dėjo pastangas, kad tai būtų ištaisyta.“

Pripažindama, kad nepavyko suartėti, ji pridūrė: „Didelės šeimos visada išgyvena dramas, visada patiria sukrėtimus. Dar neaišku, ar jie suartės, ar kaip tik nutols. Neturiu supratimo, neturiu jokios informacijos apie tai, bet pasakysiu jums štai ką: Buvo gera matyti Harry stovintį su savo šeima.“

Pirmadienio laidotuvių vakarą Meghan ir Harry apsistojo Frogmoro kotedže Vindzore, tačiau buvo pranešta, kad po dviejų savaičių išvykos jie kuo greičiau grįš į Kaliforniją, kad galėtų pabūti su savo vaikais, trejų metų Archie ir vienerių metų Lilibet.

REKLAMA
REKLAMA

Manoma, kad vaikus globojo Meghan mama Doria Ragland, kuri juos prižiūrėjo jau anksčiau. Neseniai pasirodžiusioje savo „Spotify“ podcast'o laidoje „Archetypes“ Meghan taip pat paminėjo, kad šiuo metu vaikai turi „nuostabią“ auklę Lauren, kuri jau kurį laiką yra su šeima.

Karališkajai šeimai gedint dar savaitę, kai visi įsipareigojimai atšaukti iki kito antradienio, Sasekso kunigaikščiai nebuvo matomi viešumoje nuo tada, kai buvo pastebėti išeinantys iš Švento Jurgio koplyčios, kai karalienė buvo palaidota.

Tačiau neatmestina, kad jie jau yra savo Montecito dvare.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų