Stano vos pavyko išvengti nelaimės: kelios minutės šįkart tapo lemtingos

Šią savaitę Lietuvą drebina snygis, o visa tai neapsieina ir be padarinių. Antradienio vakarą ant Vingio parke sportavusio žmogaus užkrito medis, o šiandien nelaimės vos išvengė žinomas kompozitorius ir dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano.

Apie tai jis papasakojo socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje.

Pasirodo, jei ne likimas ir tai, kad šįkart susivėlino nuvažiuoti į studiją dėl to, jog padėjo namuose besimokančiam sūnui, Stano taip pat būtų galėjęs susidurti su rimtomis gamtos išdaigų pasekmėmis.

Pasidalijęs nuvirtusio medžio nuotrauka, Stano „Facebook“ rašė:

„Prie mano studijos… Kaip tik šitoje vietoje statau mašiną. VISADA. Bet šiandien išvažiavau pusvalandžiu vėliau, nes Ryčkai aiškinau apie informatiką. Medis nuvirto prieš 10.00. Aš atvažiavau 10.15.

Gerai kad niekas nenukentėjo! Vakar prieš miegą ilgai mąsčiau apie tą žmogų, kur Vingio parke prispaudė medžiu. Sportavo ir bam! Iš dangaus medis nuvirto. Tikiuosi stipriai nesužeidė… Kažkas vyksta pasaulyje nepaaiškinamo. Atsargiai su medžiais!“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad vakar, netoli estrados, ant 1989 metais gimusio vyro užvirto medis, žmogus negalėjo pajudėti.

„Atvykus pareigūnams, vyras paaiškino, kad bėgiodamas nepastebėjo, kaip krito medis ir kliuvo per galvą. Galimai vyras buvo praradęs sąmonę“, – sakė policijos atstovė.

Jos teigimu, vyrą apžiūrėjo medikai ir tolimesnei apžiūrai jį išvežė į Lazdynų ligoninę.

Stipriai pasnigus miškuose – pavojinga: lūžta ne tik šakos, bet ir medžiai

Dėl gausių kritulių ir šlapio sniego miškininkai įspėja saugotis nuo sniego svorio lūžtančių medžių.

Valstybinių miškų urėdija įspėja, kad dėl aplipusio sniego, dalyje miškų situacija tapo pavojinga.

„Šiuo metu oro temperatūra yra apie nulį laipsnių, krenta šlapias, sunkus sniegas, tokio sniego nuo medžių šakų nenupučia vėjas, todėl jis kaupiasi ant medžių. Ypač trapios yra pušies šakos, kurios ir pavasarį lūžinėja, tačiau pavasarį tai vyksta trumpą laiko tarpą esant atlydžiui, o dabar visą laiką drebia šlapią sniegą, tad pušies šakos lūžta ant kelių ir takelių. Dažno pasivaikščiojimams mėgstami pušynai dabar yra kone pavojingiausi“, – antradienio pranešime cituojamas urėdijos direktoriaus pavaduotojas miškininkystei Mindaugas Petkevičius.

REKLAMA

Anot M. Petkevičiaus, manoma, jog nuo gausaus sniego nukentės ir dalis miško jaunuolynų, kurių kamienai dar pakankamai ploni, tad nuolat besikaupiantis sniegas gali išlankstyti daug jaunų medelių.

Tikslius snygio padarinius bus galima fiksuoti bei tvarkyti tik jam pasibaigus, kuomet miškininkams bus įmanoma apeiti paveiktas teritorijas.


Rašyti komentarą...
R.G.
2021-01-28 07:47:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Stano nepamirškite padėkoti Dievui ir savo angelui sargui
Atsakyti
-1

H
Hansas
2021-01-28 10:24:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu bukagalviams nedaeina tai nieks nekalts. Pranešta buvo nevaikščiokit miške nestatykit auto po medžias bet ne aš gudresnis man nieko nebus
Atsakyti
-12

L
Lordas
2021-01-28 07:03:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Stano jau kaip Bunkė su kvailais straipsniais reklamuotis pradėjo.turbut irgi senatvės jausmas lankyt pradejo
Atsakyti
-24

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų