„Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusio Anatolijaus nauja veikla vertinama prieštaringai: buvo tokių, kurie siūlė „bomžauti“ prie bažnyčios

Muzikiniame projekte „Kelias į žvaigždes 3“ išgarsėjęs ir jį laimėjęs atlikėjas Anatolijus Oleinikas neslėpė, jog dabartinė situacija pasaulyje sustabdė pajamas ne tik jam, bet ir daugeliui kitų žmonių, kurie dirba pramogų sektoriuje. Tačiau vyras neketina sėdėti rankų sudėjęs ir rado būdą, kaip žmonės gali paremti muzikantus.

13

Naujienų portalui tv3.lt A. Oleinikas džiaugėsi, kad jau atsirado ne vienas žmogus, kuris parėmė jį, tačiau jam be galo liūdna už kitus kolegas, kurie skeptiškai vertina jo idėją.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusio Anatolijaus nauja veikla vertinama prieštaringai: buvo tokių, kurie siūlė „bomžauti“ prie bažnyčios

Pradėdamas pokalbį apie sustabdytą pramogų sektorių, atlikėjas neslėpė, kad dar niekada nebuvo taip sunku: „Padėtis tiesiog graudi. Su žmona esame įsteigę dvi įmones, kurios pagrinde dirba su renginiais ir koncertinėmis programomis. Mokame mokesčius ir išlaikome patys save jau daugiau nei 10 metų. Tokios duobės dar nėra buvę. Galima sakyti, kad nuostoliai yra 100 procentiniai. Labai nedidelė įmonių dalis Lietuvoje, manau, gali save išlaikyti beveik metus, kuomet negauna jokių pajamų. Būkime realistai. Kas turi savo nuosavus verslus, manau, mane supranta  o kas ne – tai galiu tik pasakyti „duok Dieve jiems sėkmės.“

Nepaisant to, jog situacija iš ties nepavydėtina, tačiau vyras sugalvojo populiarinti „muzikanto parėmimą“. Žmogus gali skirti tam tikrą pinigų sumą Anatolijui, o mainais gauna jo dainą.

„Kadangi pagrindinė veikla sustojo nei renginiai, nei koncertai nevyksta, tad teko adaptuotis prie šios situacijos ir ieškoti kitų sprendimo būdų, kaip realizuoti savo muziką. Apskritai, pirkti mėgstamo atlikėjo ar grupės muziką yra visiškai normalus dalykas visame pasaulyje. Tai yra kaip tik toks kultūros ir pagarbos menui ženklas. Įkėlus naują dainą į „YouTube“ platformą yra didelė tikimybė, kad tą dainą  „pavogs“ klausytojai naudodami spec. programėles, kurios tai leidžia padaryti. Taip yra gadinamos peržiūros, sklaida ir panašiai. Kadangi dainos ir toliau kuriamos, ruošiamos ir leidžiamos, pagalvojau, kad verta šį triūsą įkelti į parduotuvę, kad visi norintys galėtų įsigyti įrašų studijos kokybės kūrinio versiją iš pirmojo šaltinio. Internete apstu platformų, kurios leidžia kūrėjams realizuoti savo audio ir audiovizualinius darbus. Pasitaręs su kolegomis, kurią platformą rinktis, kas patogiau, kokie privalumai, kokia pinigų apskaitos schema mokesčiai ir nugalėjęs pirmąjį programavimo barjerą, nesu labai stiprus IT srityje, dažniausiai mano žinios baigdavosi ties „playstation“ ir „xbox“ riba, tuomet paleidau savo svetainę-parduotuvę www.anatolijusoleinik.lt. Joje mano nauja daina kainuoja vos nuo 2 eur. iki kiek jums negaila“, – pasakojo vyras.

REKLAMA

Atlikėjas tikino, kad šia veikla užsiima primą kartą ir labai tiki, kad tai gali klausytojus išmokinti vertinti atlikėjus: „Aš tai darau pirmą kartą. Tai lyg mažutė leidybinės kompanijos versija. Galbūt pirmasis garsiai pasakiau, kad nuo šiol mano muziką galite įsigyti ir taip parodyti pagarbą ar įvertinimą man bei visiems talentingiems žmonėms, kurie prisidėjo prie šio kūrinio atsiradimo. Galbūt tai bus ledlaužis ir mūsų klausytojai supras ir išmoks taip parodyti atlikėjui įvertinimą. Galbūt tai taps tradicija ar etiketo pavyzdžiu? Galų gale parama galima vos nuo 2eur, o tai juk tik kavos puodelis degalinėje. Tai visai realu ir įmanoma argi ne“, – klausė muzikantas.

Anot jo, atsirado jau tokių pirkėjų, kurie dainą nusipirko už 2 eur. ar net 200 eur. Jis pabrėžė ir tai, jog nuo šiol dainomis pasidalins tik radijo stotyse. „Mano muzikiniame gyvenime tai bus nuo šiol naudojama nuolat. Dainomis pasidalinsiu tik į radijo stotyse. Beje, mano naujoji daina „Tik Su Tavim" šiuo metu jau 6-ta savaitė lietaus.fm top 20, ji iškovoja vis aukštesnę vietą ir šiuo metu esame pakilę nuo 6 pozicijos iki 2. Valio. Labai labai dėkoju visiems, kurie balsuoja už ją ir mane palaiko

Labai dėkoju visiems, kurie kreipiasi į mane ir užsako unikalius muzikinius sveikinimus savo mylimiems ir artimiems žmonėms. Labai įdomus sveikinimų gamybos procesas ir visiškai nerealūs rezultatai. Visi sveikinimai gaunasi unikalūs, šilti ir nepakartojami. Žmonės rašo, kad sveikinimai sujaudina iki ašarų ar pralinksmina iki šypsenos, kuri matoma net po kauke. Artėjant Valentino dienai kviečiu jus nustebinti, palepinti ir pasveikinti savo mylimąsias ir nesvarbu ar jos slaptos ar ne“, – šyptelėjo jis.

Nepaisant to, jog nauja šia veikla domisi ne vienas žmogus ir noriai jį paremia, tačiau atsiranda ir tokių žmonių, kurie skeptiškai tai vertina.

„Man nerealiai liūdna dėl šių žmonių, kuriems nelengva pagirti ar palaikyti kolegos veiklą. Čia matau tik labai didelį skausmą dėl neįgyvendintų jų pačių lūkesčių. Tikiuosi mano ledlaužis įkvėps juos išjudėti ir skleisti savo kūrybą. Buvo labai daug palaikančių žinomų atlikėjų, kurie išreiškė palaikymą, parašė man asmenines gražias ir įkvepiančias žinutes. Buvo ir labai daug tokių, kurie siūlė susirasti darbą greito maisto restoranuose, parduotuvės kasoje, dirbti taksi ar geriau bomžauti prie bažnyčios durų. Padariau išvadą tik vieną, kad loja tik tie, kurie mažai arba visai į save kaip atlikėją yra neinvestavę, nepirkę fotosesijų, nepirkę aranžuočių, nesamdę muzikantų, vizažistų, stilistų, choreografų, video ir foto montuotojų. Nekėlė sau aukštesnių tikslų. Tokia jau taisyklė“, – savo mintis dėstė jis.


Rašyti komentarą...
I
Irena
2021-02-02 20:41:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis !!! Tai žmogus kuris neprašo valdžios išmaldos, o savo dainomis užsidirba pinigus šiuo sunkiu laikotarpiu .Tai žmogus kuris nedejuoja ,kaip daugelis įžymybių.
Atsakyti
0

D
Dalia
2021-01-28 07:55:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar Jums atrodo, kad aibe zmoniu galinciu Jus paremti, pramogu atstovai, gal but uzdirbo daug pinigu, vazinejo po visa pasauli, negalvojo apie ateity, sis laikotarpis gal but ismokys atsakomybes uz savo elgesi, mielai paremciau, deja turiu dar ka remti is savo seimos, stiprybes ir sekmes Anatolijui ir jo seimai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų