Internautai negali patikėti: Kanye West išdavė Kim su transvestitu?

Pramogų pasaulį sudrebino naujiena, kad po šešerių metų santuokos Kim Kardashian ir Kanye West suka skirtingais keliais. Gerbėjai kaip įmanydami bando išsiaiškinti, kodėl tobula laikyta pora nusprendė skirtis.

8

Socialiniuose tinkluose pasirodė gandai, kad „Grammy“ laimėjęs reperis K.West užmezgė santykius su „YouTube“ žvaigžde Jeffree Star.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internautai negali patikėti: Kanye West išdavė Kim su transvestitu?

Viskas prasidėjo nuo „TikTok“, kuris dabar plinta iš esmės kiekvienoje socialinės žiniasklaidos platformoje. Influencerė Ava Louise yra atsakinga už šią sumaištį, ji atskleidė tariamus santykius vaizdo įraše. 

„Dabar, kai Kim pagaliau nusprendė išsiskirti, jaučiu, kad galiu išpasakoti tai, ką laikiau kelis mėnesius“, – sakė Ava. -„Visos šios skyrybos nestebina. Kanye užmezgė santykius su labai garsiu grožio guru – vyrišku grožio guru. Daugelis scenos žmonių kurį laiką tai žinojo.“

Pasak Avos, Kanye West ir Jeffree Star yra populiarūs JAV. Keletą mėnesių Kanye gyvena Vajomingo rančoje, Jeffree pranešė, kad rugpjūčio mėnesį persikėlė gyventi į savo dvarą Vajominge. Prieš persikeldami į Valjomingą, Kanye ir Jeffree abu gyveno Hidden Hillse, išskirtinėje bendruomenėje šalia Calabaso,

Pats Jeffree į šią situaciją pažvelgė šmaikščiai ir tvteryje laidė juokelius, tačiau kiek vėliau „Youtube“ platformoje vyras įkėlė vaizdo įrašą, kuriame paaiškino visą situaciją.

Jeffree Staras kalbėjo apie gandus, jog jis turėjo romaną su Kanye Westu ir kodėl, jo manymu, jis buvo įtrauktas.

23 minučių trukmės vaizdo įraše Jeffree į šlovingą klausimą atsakė, sakydamas, kad jam patinka „labai aukšti vyrai“ ir kad jis niekada „nesusitikinėjo“ su Kanye. Taip pat jam atrodo, kad visos spekuliacijos yra „tikrai juokingos“. Jis taip pat patvirtino: „Jeffree Star yra vieniša ir aš niekada nemiegojusi su Kanye“. Jis taip pat pridūrė, kad šiuo metu nemiega su niekuo.

Jeffree teigė persikėlęs į Vajomingą, kad galėtų pradėti naują verslą ir neturi nieko bendro su ten gyvenančiu 43 metų reperiu.

 


Rašyti komentarą...
N
Neklaidinkit žmoniu
2021-01-10 13:06:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jefree Star ne transvestitas!!!! Kokie debilai pas jus dirba jei neskiria gėjaus nuo transvestito? Užtenka viena minute paieskot informacijos siais laikais
Atsakyti
-3

b
beah
2021-01-10 15:44:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
transvestitas išvis nevartotinas žodis.
Atsakyti
0

J
Jorst
2021-01-09 19:46:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir uzsiveise visokiu...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų