Garsus aiškiaregys numatė Kardashian skyrybas: ką jis žada 2021 metais?

2021-ieji metai prasidėjo vos prieš savaitę, tačiau žinomo aiškiaregio Nicolo Aujulos pranašystės, panašu, jau ima pildytis.

Aiškiaregys Aujula, sakosi išpranašavęs koronavirusą. Jis tvirtina, kad 2018 metais vis regėdavo žodį „influenza“. Kadangi šis žodis siejamas su ispanišku gripu, o šis  lyginamas su koronavirusu, vyras įsitikinęs, kad jis ir numatė būsimą Covid-19 pandemiją. Taip pat jis sako išpranašavęs, kad Donaldas Trumpas JAV prezidento rinkimuose patirs pralaimėjimą, rašoma latestly.com.

Net jeigu ir tai buvo tik atsitiktinumas, panašu, kad su viena prognoze Aujula tikrai neprašovė.

Aiškiaregys 2020-ųjų metų pabaigoje sakė, kad mato tris „A klasės“ žvaigždes, kurioms bus sudaužyta širdis –  tarp jų ir Kim Kardashian. Ši prognozė, panašu, jau pildosi.

Pastarosiomis dienomis viso pasaulio spaudoje mirga žinia, kad byra 6 metus trukusi Kim Kardashian ir Kayne Westo santuoka ir pora kartu nebegyvena jau kelis mėnesius. Apie skyrybas byloja ir daugiau neįprastų poros veiksmų. Anksčiau neišskiriama pora paskutinį kartą drauge užfiksuota dar praėjusių metų spalį. Jie taip pat nebeviešina ir jokių bendrų šeimos nuotraukų.

Daugiau N. Aujulos pranašysčių naujienų portalas tv3.lt skelbė 2020 metų gruodžio 13 dieną. Primename ir kitas Aujulos pranašystes.

Aiškiaregys 2021 metams numatė šiuos įvykius:

Pasaulyje ir toliau kils pilietiniai neramumai – protestai vyks įvairiausiuose pasaulio kampeliuose. Aiškiaregys tikina, kad tokie neramumai tęsis dar 2 ar 3 metus.

Taip pat jis sako, kad mato žodžius „kiaulių gripas“ ir aplink jį tvyrančią paniką. Jis prideda, kad nors nepanašu, kad tai būtų naujas virusas, tačiau tai sukels panašią paniką, kaip ir 2020 metais.

Jis pranašauja ir tai, kad bus pasikėsinta į vieno iš pasaulio lyderių gyvybę. Deja, jis nepamatė, kam gresia pavojus, tačiau jis tikina, kad ta žinia sukrės visą pasaulį.

Kitais metais didelis sekso skandalas sudrebins pasaulį. Jis taip pat prognozuoja kraštutinių dešiniųjų politikos pažiūrų augimą rytų Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje.

REKLAMA

Nicolas taip pat prognozuoja, kad kitais metais įvyks ugnikalnio išsiveržimas ir patirsime keletą didelių orų pokyčių.

Jis sako, kad mato ir tris „A klasės“ žvaigždes, kurioms bus sudaužyta širdis – Natalie Portman, Kim Kardashian ir Tom Cruise. Dėl pastarojo aiškiaregiui kyla abejonių, todėl jis sako, kad jeigu tai nereikš nepasisekusių meilės reikalų, gali reikšti širdies ligą.

Ši publikacija yra pramoginio pobūdžio ir redakcija neatsako už šio vyro pateiktas mintis.


Rašyti komentarą...
M
Morta Q
2021-01-07 18:59:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokį dar skurduką nevykėli pareklamuosite??. Gal dar Palmyros paklauskit, ar Kardashian tekės už Trumpo 2021 metais.
Atsakyti
-2

A
As
2021-01-07 16:17:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
As ir sakau kad kazkas ivyks
Atsakyti
-2

M
Morta Q
2021-01-07 18:59:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokį dar skurduką nevykėli pareklamuosite??. Gal dar Palmyros paklauskit, ar Kardashian tekės už Trumpo 2021 metais.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų