Šiurpinančios Vangos pranašystės – pasakė, kas laukia 2021 metais

2020-ieji priminė baisų pasivažinėjimą amerikietiškais kalneliais, laimei, už kelių savaičių jie baigsis. Pateikiame jums keletą ateities pranašysčių, kurias numatė garsioji Baba Vanga, dar vadinama Balkanų Nostradamu.

Tikima, kad akla aiškiaregė iš Bulgarijos išpranašavo rugsėjo 11-osios teroro aktą ir tai, kad Didžioji Britanija nuspręs pasitraukti iš Europos sąjungos, rašoma latestly.com.

Baba Vanga pranašavo, kad Donaldas Trumpas susirgs klastinga liga. Galima sakyti, kad ji buvo teisi, nes buvusį JAV prezidentą užklupo koronavirusas. Aiškiaregė sakė, kad 45-asis JAV prezidentas patirs smegenų traumą, nuo kurios galiausiai apkurs.

Ji taip pat pranašavo Europos griūtį ir pasikėsinimą į Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną.

Mistikė taip pat pranašavo daugybę nelaimių Azijos šalims. Kai kurios iš jų bus susijusios su vandeniu, pavyzdžiui, potvyniai ir cunamiai.

Ji sakė, kad „stiprus slibinas pasinaudos žmonija“. Tai paliko vietos interpretacijoms, kad Kinija taps stipriausia pasaulio valstybe.

Vanga pranašauja, kad 21 amžiuje žmonės atras vaistą nuo vėžio. Taip pat tada traukiniai skraidys. Ji numatė ir didžiulių žemės drebėjimų, cunamių, kurie nuo žemės paviršiaus nušluos dalį žmonijos. Pasak mistikės, dalis Rusijos bus sunaikinta po to, kai į ją nukris milžiniškas meteoritas.


Rašyti komentarą...
K
Kriste
2020-12-25 19:18:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereikia linkėti kitiem blogo. Gali pačiam atsisukti.
Atsakyti
-99

L
Laima
2020-12-25 19:15:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet kur 2020 12 22 irgi lb pranasavo, bet aciu dievui isgyvenom.
Atsakyti
-94

L
Lile
2020-12-25 18:02:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Babauziai jus babauziai. Pezalus skaitot,ir patys pezat.
Atsakyti
-192

SKAITYTI KOMENTARUS (1259)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų