Mickevičius – apie išsipildžiusią gyvenimo svajonę ir darbą su Stasiulyte: tokie dalykai pasitaiko retai

Parfumeris Aistis Mickevičius neslepia – pastaruoju metu kitoms savo veikloms dėmesio skiria daugiau, nei vaidybai, todėl kiekvieną savo sukurtą personažą itin vertina ir laiko jį savotiška dovana. O dar labiau jis vertina žmones, su kuriais jau yra sukūręs nepamirštamus duetus.

Neseniai naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijoje apsilankęs žinomas vyras papasakojo apie savo naująjį personažą Tado Vidmanto seriale „Medikai paramedikai“, pasidalijo savo mintimis apie humorą – liestinas ir neliestinas temas, bei užsiminė apie tai, ką reiškia dirbti su Ineta Stasiulyte.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mickevičius – apie išsipildžiusią gyvenimo svajonę ir darbą su Stasiulyte: tokie dalykai pasitaiko retai

Mickevičius jau kurį laiką matomas naujame T. Vidmanto seriale „Medikai paramedikai“. Šiuo neįprastu laikotarpiu, naujasis serialas atskleidžia šokiruojančią medikų darbo kasdienybę, gausiai pagardintą juoduoju humoru ir ironija. Taip pat žiūrovai seriale galės išvysti net 70 profesionalių aktorių ir žymių Lietuvos žmonių, kuriems teko suvaidinti itin netikėtus personažus ir situacijas.

„Filmavimai buvo išdėlioti labai kompaktiškai, tad mums visiems 70 susitikti neteko, bet visi, diena po dienos, ėjome nesustojamu srautu. Man yra tekę sutikti Aušrą Štukytę, Neringą Varnelytę, su kuria buvome duete, kitų jaunesnių kolegų. Įspūdį tikrai daro, kad šiame seriale surinkta tiek daug garsių veidų. Garbė čia būti. Tiesą pasakius, visą gyvenimą svajojau vaidinti seriale apie medikus“, – sakė Aistis.

Rašydamas scenarijų T. Vidmantas bendravo ir su realiais medikais, kurie sugebėjo jį nustebinti, mat, anot režisieriaus, jie jį gerokai lenkia juodu humoru bei cinizmu.

T. Vidmantui pritarė ir jo seriale suvaidinęs A. Mickevičius: „Aš, turbūt, patvirtinsiu jo mintis, nes prieš kokį dešimtmetį, skrisdamas į Portugaliją, patekau į vieną lėktuvą su 3 medikais, skrendančiais į kažkokią medicinos konferenciją Lisabonoje. Jie visą kelią juokavo tokiais juodais anekdotais, nuo kurių man linko ausys, nors šiaip save laikau juodo humoro mylėtoju ir skleidėju. Medikas vis tiek į gyvenimą išsivysto tam tikrą požiūrį, kaip atsparumo šarvą, ir, matyt, tas toks humoras jam padeda.“

Paklaustas, ar pats turi pažįstamų medikų, aktorius patvirtino, kad tikrai taip – su jais retkarčiais pabendrauja. „Iš tiesų, nežinau, kaip šiame kontekste visuomenė vertins šį serialą. Gali būti labai dvejopų nuomonių. Gal atsiras žmonių, kurie sakys, kad mes čia iš ko nors šaipomės, ar kad šis humoras šiuo metu nėra tinkamas. Yra sakoma, kad iš tam tikrų dalykų juoktis negalima. Šiaip iš visko galima juoktis – aš laikausi tokios nuomonės“, –  pridėjo žinomas vyras.

REKLAMA

Neįprastas serialas aktoriams bei filmavimo komandai suteikė galimybę pabuvoti ir garsiajame Luškikių kalėjime sostinės centre.

„Ten buvo mūsų persirengimo patalpos ir grimerinė, taip pat keletą scenų filmavome Lukiškių kalėjimo kieme. Įspūdis – neįtikėtinas. Savo noru ir ruožtu į ta erdvę aš niekuomet nebūčiau patekęs, nes tokio poreikio, vaikščioti po buvusius kalėjimus, aš neturiu. Bet kaip filmavimo vieta, ji buvo labai įdomi ir intriguojanti. O įdomiausia tai, kad toje sargų budelėje, vis dar sėdi žmonės iš tų laikų, kai ten buvo kalėjimas. Jie su tavimi bendrauja kaip su atvykusiu į lankymą, gana griežtai“, – prisiminęs juokėsi Aistis.

Vaidmuo seriale „Medikai paramedikai“ Aisčiui kuriam laikui leido atsitraukti ir nuo legendinio Oresto Vaigausko vaidmens. A. Mickevičius jau ne vienerius metus šį vaidmenį kuria kartu su kita žinoma aktore, Ineta Stasiulyte, kuri įkūnija Oresto žmoną, Džildą Vaigauskienę.

„Tai – visiškai kitas vaidmuo, stilistika, kita partnerė. Atėmė Stasiulytę, davė Varnelytę (juokiasi). Partnerė ne prastesnė – irgi labai gera, mes gerai sulipome į tą trumpą, bet efektingą duetą. Kadangi dabar kaip aktorius dirbu mažai, kiekviena proga – aukso dovana“, – pripažino jis.

A. Mickevičius pasakojo, kad su Ineta labai artimas yra ir realiame gyvenime, jiedu pažįstami jau daugybę metų. Aktorių pažintis užgimė Mažajame teatre, vėliau jiedu vaidmenis kūrė ir „Domino“ teatre, kur vaidino viename spektaklyje. Būtent toks pabedravimas, anot Aisčio, vėliau paskatino sukurti ir dabar jau legendinį Vaigauskų duetą.

„Man reikėjo pasirinkti partnerę ir aš pasirinkau Inetą, nes su ja gerai sutardavome. Nuo to laiko esame gana artimi žmonės, nes, nori nenori, turime daug bendrų reikalų. Mūsų duetas yra pasiskirstęs vaidmenimis. Kažkas labiau užsiima vadyba, kažkas – finansais. Iš principo, esame neblogi bičiuliai, dovanojamės dovanas“, – sako Aistis.

REKLAMA

Aktorius džiaugėsi, kad nuo pat pradžių Vaigauskų duetas nepatyrė daug transformacijos. „Žinoma, kai pradedi kurti vaidmenį, tu dar visko nežinai, bet ilgainiui viską išsiaiškini, ir tau belieka tik mėgautis. Iš principo, duetas sulipo iškart, nes pažįstu ją iš seniau. Gal čia dievo, gal kosmoso dovana, nė nežinau, kaip pavadinti, kad Ineta atsirado mano kelyje, o aš – jos. Nenoriu girtis, bet toks geras duetas Lietuvoje yra reta. Ir man pačiam gyvenime yra tekę vos porą kartų patirti gerus duetus. Tai buvo su Mindaugu Stasiuliu ir Ineta Stasiulyte“, – vardijo jis.

Visą pokalbį su A. Mickevičiumi galite pamatyti peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje. 


Rašyti komentarą...
T
Ten, kur žemaičiai
2021-01-25 21:42:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur žemaičiai, ten gerai. Aistis dirba ir žno. Ane?
Atsakyti
-1

V
Virga
2021-01-25 22:26:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras duetas...prajuokina
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų