Stakėnas – atvirai apie tūkstančius kainuojančias skrybėles: vienas gaminosi pats, kitų vertė kaip automobilio

Atlikėjas Virgis Stakėnas Lietuvoje yra žinomas kaip kantri tėvas, o jo turimos skrybėlių kolekcijos galėtų pavydėti ir daugybė mada susidomėjusių moterų. Tiesa, tikriausiai tik nedaugelis žinojo, kad šios skrybėlės – itin vertingos, o kai kada jų vertė prilygsta geram automobiliui.

Laidoje „Gero vakaro šou“ V. Stakėnas pademonstravo savo įspūdingą skrybėlių kolekciją ir papasakojo daugybę įdomių su jomis susijusių istorijų.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stakėnas – atvirai apie tūkstančius kainuojančias skrybėles: vienas gaminosi pats, kitų vertė kaip automobilio

Skrybėle buvo pasipuošęs ne tik pats Virgis, bet ir laidos vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius. V. Stakėnas iškart pastebėjo, kad skrybėlė Justinui puikiai tinka, o Mindaugas pripažino, kad tai, tikriausiai, vienintelis ir jam tinkantis galvos apdangalas.

„Žiemą, be -35 laipsnių šalčio, aš negaliu mautis jokios kepurės, nes realiai atrodau baisiai“, – pripažino Mindaugas.

V. Stakėnas užsiminė ir apie tai, jog jo turimų skrybėlių kepurėmis vadinta tikrai negalima, ir tam yra paaiškinimas: „Skrybėlės kepure pavadinti negalima, taip, kaip jachtos negalima vadinti valtimi. Ir taip pat praeinant negalima žmogui, dėvinčiam kepurę, nuimti skrybėlės. To negalima padaryti, nes gali nušauti, tai – privatu“, – sakė atlikėjas.

Pats dainininkas pripažino turintis net 50 skrybėlių kolekciją ir kiekviena iš jų, pasirodo, turi atskirą savo istoriją. „Skrybėlė yra filosofija – tu visuomet esi po savo stogu“, – laidoje sakė jis.

Tiesa, vieną iš savo turimų skrybėlių Virgis sugebėjo pasigaminti ir pats: „Tai – vienintelė skrybėlė, kurią aš pats pasigaminau savo rankomis. Ji yra suklijuota iš laikraščių. Tuo metu man dar trūko skrybėlių ir ši buvo gal tik 10 ar 11“, – sakė jis.

Anot Virgio, visos skrybėlės turi būti labai saugomos, dedamos „karūna“ į apačią, kad niekur nesiremtų, o neretai jos netgi turi savo specialius dėklus, kuriuose Virgis savo puošmenas vežasi į koncertus.

Dar viena skrybėlė, kurią parodė Virgis, turi ypatingą istoriją: „Aš ją įsigijau pačioje Stetsono gamykloje, mane nuvežė duktė. Išeinant iš gamyklos parduotuvėlės, ji pasižiūrėjo ir sako: „Tėti, tu čia atrodysi kaip George Clooney.“

REKLAMA

Paklaustas apie skrybėlių kainas, Virgis kvatojosi: „Lietuviams visą laiką tai įdomu (juokiasi). Įsižiūrėjus į skrybėlę, kiekviena turi savo ženklus, o kuo daugiau „x“ ji turi, tuo jos didesnė vertė.“

J. Jankevičius pastebėjo, kad skrybėlė, kuria jis buvo pasipuošęs, turėjo net 10 „x“.„Vadinasi, ant galvos turi automobilį. Ne „Bentley“, bet ir ne „Ford Fiesta“, – besišypsodamas aiškino Virgis.

Vėliau V. Stakėnas nustebusiems laidos vedėjams parodė ir kitokių savo turimų aksesuarų. Vienas iš jų – botagas. 

„Tik gale dar buvo toks specialus daiktelis, kurį aš nuėmiau, nes vienos krepšinio komandos žaidėjai, kada šventė krepšinio sezono atidarymą, netyčia vienam žaidėjui pusę ausies nunešė. Humaniškai pasielgiau ir tą galiuką nuėmiau, kad daugiau neįvyktų nelaimingų atsitikimų. Jei nori, tai gali būti ir ginklas“, – prisiminė Virgis.

Visą pokalbį su V. Stakėnu iš laidos „Gero vakaro šou“ pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje. 


Rašyti komentarą...
j
jsjs
2021-02-10 20:40:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
apie 40 metu klausaus country ir man neparinka ir skrybeles nesioju panasiai, bet nezinau nuo kokios saules galva saugau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų