Skambinas – apie santykius su mylimąja Živile, dukrelę ir piršlybas: ateityje nieko nebeslėps

Dar prieš kelis metus žiniasklaida skambėjo nuo antraščių apie šokėjo Sauliaus Skambino ir jo mylimosios atlikėjos Karinos Krysko skyrybas. Vis dėlto dabar jau kurį laiką jiedu kuria itin laimingus gyvenimus su kitais žmonėmis. Karinai pasipiršo atlikėjas Jeronimas Milius, o Saulius su mylimąja Živile Barzdaityte sulaukė dukrelės Milos.

Tiesa, skyrybų laikotarpis nebuvo lengvas, o meilė Živilei užsimezgė visai netikėtai. Bet, kaip laidoje „Prieš srovę“ sakė S. Skambinas, užtikrintai ir, pasirodo, abipusiai.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skambinas – apie santykius su mylimąja Živile, dukrelę ir piršlybas: ateityje nieko nebeslėps

Į komentarus nekreipė dėmesio

Gandų apie tai, kad Sauliaus širdį užkariavo Živilė, pramogų pasaulyje buvo jau kurį laiką, tačiau žiniasklaidoje apie tai nekalbama buvo dar ilgai. Laidos vedėjos Mios Pilibaitytės paklaustas, ar nebijojo ką tik nutrūkus santykiams su Karina kurti naujų su Živile, Saulius atviras – jokios baimės nebuvo, nes jis jautė, kad tai tiesiog jau praėjęs etapas.

„Čia tas pats, ar bijoti baigti mokyklą? Mokykla buvo vienas gyvenimo etapas, čia – kitas. Jei kažko bijosi, tą ir turėsi, dėl to logiškai nieko nebijau“, – sakė jis.

Naktimis S. Skambinas tikino košmarų nesapnuojantis, o apie skyrybas taip pat neturi jokių minčių. „Apie tai negalvoju, neleidžiu sau apie tai galvoti ir apskritai daug riboju savo mąstymą, nes suprantu, kad jis daro įtaką mano nuotaikai. Kai jaučiu, kad kažkas pradeda kirbėti galvoje, aš tiesiog braukiu ir draudžiu sau galvoti – tiek apie žmones spręsti, tiek apie aplinką. Užsidedu kažkokius akinius ir per juos išsifiltruoju tai, kas man gražu, ir pilkų, negražių dalykų, aš tiesiog stengiuosi nepastebėti“, – kalbėjo jis.

Sauliui ir Živilei pavyko beveik metus ne tik nuslėpti santykius, bet ir dukrelę. „Nereikėjo nieko specialiai slėpti, tiesiog visko nekėlėme į socialinius tinklus ir viskas. Tiek ir užteko. Aišku, buvo mažas vaikas, ruduo, tas toks laikotarpis, kai į lauką vis tiek neisi. Čia specialaus slėpimo nebuvo. O visi draugai žinojo“, – su šypsena sakė šokėjas.

Žinomas vyras laidoje sakė, jog apskritai tiki tuo, kad gyvenime problemų nėra – visų svarbiausia yra sveikata, o visa kita ateina automatiškai. Tačiau skyrybos su Karina išties buvo skaudžios, o ateitis – nežinoma.

REKLAMA

Ir nors apie tai buvo nuolat rašoma žiniasklaidoje, Saulius pripažino – ką sakė kiti, jam nerūpėjo: „Nepatikėsi, bet man tuo momentu mažiausiai rūpėjo, ką jie pasakys. Man svarbiausia buvo susidėlioti tą gyvenimą, kaip judėti toliau. Neklausiau jokių patarimų, neklausiau nieko – tiesiog to nepriėmiau, ir viskas. Dariau taip, kaip maniau, kad yra teisinga.“

Su mylimąja santykiai užsimezgė po ilgametės draugystės

Po to, kai sugriuvo jo santykiai su Karina, Saulius neslėpė – daug taikinių jis tikrai neturėjo, nes puikiai žinojo, kurios tiksliai moters norį.

Ir vis dėlto jis skuba patikinti – Živilė tikrai nebuvo jo skyrybų priežastis. „Tikrai tai nebuvo Živilė. Santykiai, kaip taisyklė, turi pradžią ir pabaigą, tik nuo mūsų priklauso, kada ateis ta pabaiga. Joks pašalinis žmogus tvirto dalyko negriauna ir negali sugriauti. Atėjo gyvenimo etapas, jis pradėjo ir prasidėjo kitas“, – sakė jis.

Tačiau sulaukęs Mios klausimo apie tai, ar jo santuoka su Karina ėmė klibėti dar prieš sutinkant Živilę, žinomas vyras pripažino, kad apie tai kalbėti jau nebenori: „Iš tiesų, nė nenorėčiau liesti temos, tai yra užvertos durys ir tiesiog atėjo laikas judėti toliau.“

Būtent dėl to, kad ir pats norėjo labiau savyje susivokti, Saulius nusprendė apie naujus savo santykius nekalbėti. Taip pat, nors dukrelė jau buvo ir gimusi, pora kartu dar negyveno. „Buvo balaganas, kurį turėjau susitvarkyti pats, ir kol viskas nebuvo sudėliota į lentynas, tol nenorėjau niekam nieko sakyti. Kam čia atvirauti? Susitvarkai, o tada, kaip sakoma, galima visa tai įsileisti ir į viešumą“, – sakė jis.

Vis dėlto naujai Sauliaus mylimajai Živilei prie santykių su viešu žmogumi priprasti nėra lengva. „Ji dar neturi užsiauginusi tos odos, ji skaito komentarus, gilinasi, stresuoja“, – pridėjo jis.

O štai poros kelias į meilę – ganėtinai romantiškas, nes prieš tapdami antrosiomis pusėmis, jie, visų pirma, buvo draugai.

REKLAMA

„Nepasakyčiau, kad tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Tai buvo per laiką susiformavusi emocija. Mes buvome draugų rate. Čia buvo 5 žmonių ratas, su kuriais mes visą laiką leisdavome laiką. Tai buvo 4 vyrukai ir viena mergaitė. Mes draugiškai bendraujame nuo seniai, šventes švęsdavome kartu ir iki šiol visa tai yra. Vėliau laikas ėjo ir viskas taip ir susisuko“, – šyptelėjo S. Skambinas.

„Nežinau, kaip visa tai paaiškinti. Kažkas persivertėm ir pradėjai į tą žmogų žiūrėti jau kitomis akimis. Tiesiog kažkas vieną dieną atsitiko. Pamenu, kad per kūną nuėjo šiurpuliukai ir supratau, kad tai – kažkas labai artimo ir savo. Manau, kad viskas susiformavo per laiką“, – pridėjo jis.

Vyro laimei, lygiai taip pat jautėsi ir Živilė: „Viskas gavosi natūraliai. Lyg ir paėmiau už rankų, vėliau atsisėdo ant kelių. Tai buvo natūralus perėjimas.“

Pirmąkart pora viešai pasirodė Birštone – tąkart jiedu puikiai suvokė, kad apie tai bus kalbama, tačiau nusprendė jausmų nebeslėpti. „Tiesiog nusprendėme važiuoti kartu – tai buvo viešas renginys, kuriame rinkosi žinomi žmonės, buvo žiniasklaida. Pasiūliau Živilei, paklausiau, ar ji ne prieš? Ji atsakė, kad ne – ir išvažiavome. Atėjo laikas parodyti“, – šyptelėjo jis.

O štai net ir savo bei Živilės dukrelę Saulius pamatė pirmas: „Tai buvo Cezaris, tačiau pirmasis pamačiau dukrelę – net Živilė jos dar nebuvo mačiusi. Ji buvo tokia trapi, maža mergytė. Tai – labai jautri akimirka.“

Vis dėlto paklaustas apie piršlybas ir vestuves, šokėjas išliko paslaptingas. „Ne, kai bus – manau, kad šioje vietoje nesislėpsime. Živilė, ko gero, kaip ir kiekviena moteris nori užsidėti tą baltą suknelę. Manau, kad viskas ateityje. Kol kas judame taip, kaip yra dabar“, – intrigavo jis.

Visą pokalbį su S. Skambinu galite pamatyti peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
t
taigi
2021-02-10 16:55:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir vel sita sugyvantiniu porele lenda i spauda moterele pastojusi nuo vedusio vyro ir vyras gyvenes dviguba gyvenima ot sauni porele tiesiog pavyzdys visiems
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų