„The Roop“ – apie jiems klijuotą nugalėtojų etiketę ir nesėkmes praeityje: nuopuolių ir uždarytų durų mes turėjome labai daug

Šį savaitgalį pagaliau paaiškėjo „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos nugalėtojai, kuriais antrus metus iš eilės tapo grupė „The Roop“. Ir nors grupė pasirodė tik finale, gerbėjų širdis jie savo kūryba, muzika ir nepamirštamu šokiu yra papirkę jau nuo praėjusių metų.

Tačiau tikriausiai ne visi žinojo tai, kad grupė nusprendė savo laimę šių metų „Eurovizijos“ atrankose išbandyti tik visai neseniai, o, kaip sako grupės vokalistas Vaidotas Valiukevičius, ir pats faktas, kad grupei anais metais pavyko nugalėti atranką, bet dėl pasaulyje susiklosčiusios situacijos nepavyko pasiekti atrankos, yra jau ne pirmas kartas, kai jiems kažkur užsiveria durys. Vis dėlto, kaip prideda „The Roop“ lyderis, visais laikais tai jiems reiškė atsiverčiančias naujas galimybes.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuva pasirinko: į „Euroviziją“ keliauja grupė „The Roop“

Naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijoje po šeštadienio pergalės apsilankę Vaidotas Valiukevičius ir Mantas Banišauskas prabilo apie emocijas, savo požiūrį į „Eurovizijos“ lažybas bei konkurentus.

Atlikėjai pasakojo, kad po finalo, abu sekmadienį skyrė poilsiui ir apmąstymams, o štai kas liečia euforiją, Vaidotas tikino, kad nebuvo ir jos, mat visa tai išgyveno atrankas laimėję pernai. „Dabar tiesiog norėjome tęsti savo kelionę. Mums tai pavyko, tad mes džiaugiamės, esame ir susikaupę, ir atsipalaidavę, bet kartu ir ramūs“, – šypteli jis.

Tiek Vaidotas, tiek Mantas pripažino, kad šeštadienį pasirodę dalyviai buvo stiprūs, visi verti savo vietos finale. „Aš bent kelias iš tų dainų niūnavau ir vakar, ir šiandien, man jos įstrigusios į galvą. O mūsų būgnininkas Robertas pasakojo, kad prieš mūsų pasirodymą jam kitos dainos taip įlindo į galvą, kad jis vis bandė jas kažkaip išmesti, nes dar turėdavo atlikti ir savąją“, – prisiminęs kito grupės nario R. Baranausko žodžius, juokėsi Mantas.

Kai sužinojo, kad tapo nugalėtojais, „The Roop“ sudalyvavo ir spaudos konferencijoje, kurios metu pripažino, jog kalbos apie tai, kad būtent jie nugalės atrankas, pačius narius kiek erzino. Anot Vaidoto, kol jie dar nebuvo nugalėję, visi tie žodžiai tebuvo fantazijos, o taip pat ir nemalonus dalykas prieš kitus dalyvius, nepaisant to, kad atrankoje įtampa tarp jų tikrai nebuvo juntama.

REKLAMA

„Laimėti norėjosi, tačiau šitaip iškart keliama kartelė, įvyksta spaudimas, o kitiems dalyviams tai – demotyvacija. Mums buvo sunku ir vėl iš naujo eiti į šią atranką, bet vis tiek nusprendėme eiti ir dalyvauti. Labai suprantu ir tuos, kurie taip pat nusprendė ateiti ir dalyvauti, ir žinojo, kad toje apačioje atrankoje būsime ir mes. Tai – stiprūs psichologiniai dalykai, tad dėl to norėjosi mažiau to tokio išankstinio nusistatymo – ar gero, ar blogo. Labai norėjome žmonėms su savimi neįkyrėti, bet net ir neduodant interviu, apie mus vis tiek į dieną išeidavo po kelis straipsnius“, – šyptelėjo V. Valiukevičius.

Tiesa, net kai praėjusį pavasarį paaiškėjo, kad „Eurovizija“ neįvyks, o grupei „The Roop“ kitais metais ir vėl teks dalyvauti nacionalinėse atrankose, grupės motyvacija siekti užsibrėžtų tikslų ilgai smukusi nebuvo – netgi atvirkščiai.

„Mes greitai atsikeliame, esame kaip feniksai. Tikrai ne kartą per šiuos savo gyvavimo metus jutome, kad atsidaro kažkokios durys, ir staiga, palei nosį, jos vėl užsitrenkia. Ir vėl einame link tų durų, ir vėl jos užsidaro. Tad tų nuopolių ir uždarytų durų mes turėjome labai daug. Kai atšaukė „Euroviziją“, be abejo, buvo liūdesys. Bet ką mes galėjome padaryti toliau? Pasakėme sau, kad nesustosime, ir jei durys neatidaromos, mes įeisime pro langą“, – užtikrintai kalbėjo V. Valiukevičius.

Vis dėlto tiek Vaidotas, tiek Mantas patvirtino, kad net ir patys prieš save po didžiulės kūrinio „On Fire“ sėkmės jautė didžiulį spaudimą dėl dainos „Discoteque“. „Taip, galime pasakyti tai atvirai. Taip pat ilgą laiką stengėmės negalvoti, ar mes ir vėl dalyvausime „Eurovizijos“ atrankoje, ar ne. Mes galiausiai tai nusprendėme, kai supratome, kad turime dainą, kuri tiktų, ir tai buvo pakankamai vėlai“, – sakė Mantas pridėdamas, kad apsisprendimą dalyvauti šių metų atrankose jie priėmė tik gruodžio mėnesį.

Dainai „Discoteque“ „The Roop“ pripažino repetavusi daugiau, nei praėjusiais metais dainai „On Fire“, o du grupės nariai ryžosi ir naujiems potyriams. „Čia – daug daugiau šokio, judesių, tad reikėjo skirti daugiau jėgų nei vien gyvam pasirodymui, bet ir video klipui, kuriame šokau ne vien aš su šokėjais, bet prisijungė ir Mantas su Robertu. Jiems tai buvo pirmas, naujas potyris, su kuriuo labai puikiai susitvarkė, ir, manau, kad netgi turėjo labai linksmą laiką“, – pridėjo Vaidotas.

REKLAMA

O štai į kritiką ir vietas, kurias užima lažybininkų puslapiuose, grupės nariai stengiasi žiūrėti itin atsargiai. „Tos kritikos ateina, bet gal greičiau įvardinčiau tai kaip kažkokius pasiūlymus. Juose labai lengva užsisukti, nes jie – labai skirtingi. Taip pat vis prisimename, kad nesugebėsime įtikti visiems. Visiems žmonėms niekas niekuomet neįtiks, tad labiau reikia vadovautis savo nuomone ir tuo, ką tu nori pasakyti“, – sakė Vaidotas.

Vėliau jiedu Mantu pridėjo, kad neseka ir to, kurioje lažybininkų vietoje šiuo metu yra, kadangi iš 41 „Eurovizijoje“ pasirodysiančios šalies, kol kas aiškios tik 5. Kitose atstovai vis dar neišrinkti.

O štai faktą, kad naktį prieš oficialią premjerą buvo nutekinta jų daina, be papildomų nervų, grupė tai vis dėlto priėmė… kaip komplimentą!

„Tai – kažkas keisto. Daina „Discoteque“ yra kažkokia stebuklinga nuo pačių pradžių, ir visi su ja susiję įvykiai – taip pat. Kai pamatėme, kad daina nutekinta, parašėme savo leidėjams „Warner Music“. Jie atrašė, kad tai mato ne pirmą kartą, bet toks dalykas įvyksta tik su Dua Lipa. Kai kurios radijo stotys netgi gavo mūsų kūrinį viena diena anksčiau, tad leidėjai nesuprato, kodėl kažkas sugalvotų paplatinti būtent „The Roop“? Aišku, dėl to labai nervavomės, nes norėjome fanfaras iššauti vienu metu, bet šis palyginimas irgi buvo gerai (šypsosi). Atsimenu, kad „Warner Music“ atrašiau, jog mes link to ir einame“, – juokėsi V. Valiukevičius.

Visą pokalbį su „The Roop“ galite pamatyti peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų