• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėjos Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė nuo pat vaikystės, palaikydamos viena kitą, kartu žengia gyvenimo keliu: vaikystėje pradėjo savo muzikinį kelią ir išgarsėjo grupėje „Mokinukės“, atšventė viena kitos vestuves, dalinosi patarimais auginant vaikus, nenuostabu, kad ir kūno formų korekcijai ryžosi kartu. Ir tai įvyks šiandien, rašoma pranešime spaudai!

11

Atlikėjos Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė nuo pat vaikystės, palaikydamos viena kitą, kartu žengia gyvenimo keliu: vaikystėje pradėjo savo muzikinį kelią ir išgarsėjo grupėje „Mokinukės“, atšventė viena kitos vestuves, dalinosi patarimais auginant vaikus, nenuostabu, kad ir kūno formų korekcijai ryžosi kartu. Ir tai įvyks šiandien, rašoma pranešime spaudai!

REKLAMA

„Dėl savo berniukiškos figūros niekada nekompleksavau, tačiau po nėštumų ir gimdymų atsirado noras susitvarkyti krūtinę, – atvirauja Irūna, o jai pritaria sesė Ineta. – „Vis dėlto 2 gimdymai padarė savo, ir buvo tik laiko klausimas, kada kreipsiuosi į plastikos chirurgą“.   

Prieš metus laiko abi moterys, atvykusios į „Gijos Klinikų“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo Dariaus Bagdanavičiaus konsultaciją, tarėsi, kada būtų tinkamiausias metas pasikoreguoti krūtinės formas.

REKLAMA
REKLAMA

„Matavomės įvairių dydžių krūtų implantus, kalbėjomės apie operacijos eigą, pooperacinį laikotarpį. Kadangi tuo metu dar krūtimi maitinau savo mažąją, planus teko nukelti gerokai į priekį, nes, visų pirma, norėjau ramiai palaukti, kol natūraliai baigsis šis mano kaip mamos etapas. Labai svarbu gyvenime teisingai susidėlioti prioritetus pagal tai, kas svarbiausia, prieš ką nors nusprendžiant - gerai apmąstyti, kad paskui nereikėtų gailėtis. Tai va, aš ir nusprendžiau – visų pirma – motinystė, o grožis gali ir palaukti. Kadangi mūsų su sese gyvenime daug sutapimų, net vaikelių vienu metu kartu laukėmės, tiesa – aš laukiausi pirmagimio, o Ineta jau – antrojo, norėjome ir šį gyvenimo etapą kartu patirti, viena kitą palaikyti, todėl teko ir jos operacijos datą nukelti“, – šypsosi Irūna. 

REKLAMA

Pašnekovės pasakoja, kad į konsultaciją atvyko vedamos teigiamų atsiliepimų apie gydytoją ir visą klinikos personalą, o pažintis tai tik patvirtino: „Šiltas priėmimas, nuoširdus ir betarpiškas bendravimas, kada tik beatvyktum. Galima ir pajuokauti, ir net keisčiausias smulkmenas aptarti“, - komplimentų negaili Irūna su Ineta.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo D. Bagdanavičiaus nuomone, visuomenėje vis dar gausu mitų apie plastinės chirurgijos operacijas ir motinystę: „Vienas iš populiariausių mitų, kad moteris, pasididinusi krūtis implantais, negalės žindyti naujagimio, nors tai – netiesa. Motinystė ir plastinė chirurgija yra  suderinami dalykai, tik kartais, kaip nutiko šiuo atveju, svajonės įgyvendinimas reikalauja daugiau laiko ir kantrybės. Daug gimdžiusių moterų atvyksta pas mane į konsultaciją dėl nėštumo metu prasiskyrusių pilvo raumenų, pakitusios krūtų išvaizdos, nepageidaujamų riebalų sankaupų ir kt.“, – pasakoja gydytojas. 

REKLAMA
REKLAMA

Kadangi abi pašnekovės neatmeta galimybės ateityje susilaukti dar vaikelių, aktualiausias abiems iškilęs klausimas buvo panašus – ar operacija nepažeis pieno latakėlių ir ar galima bus ateityje žindyti vaikelį. Tačiau gydytojui D. Bagdanavičiui pavyko nuraminti ir padrąsinti moteris, paaiškinant, jog krūtų implantai neturės įtakos žindymui. 

Kadangi Irūnos ir Inetos pirmoji konsultacija „Gijos Klinikose“ įvyko prieš metus laiko, rimtai apsvarstyti priimtą sprendimą dėl krūtų formos koregavimo, įvertinti visus „už“ ir „prieš“ buvo pakankamai laiko.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Niekada neturėjom itin išraiškingų, moteriškų kūno formų, o kai gali palyginti, kaip atrodo krūtinė žindymo metu ir kaip subliūkšta po to... iki nėštumo 100 proc. netenkinęs vaizdas veidrodyje dabar yra dar nepatrauklesnis“, - tvirtina pašnekovės. 

„O aš noriu atrodyti gražiai, noriu jaustis moteriška!“ – pasiryžusi Ineta, o Irūna priduria: „Daug mamyčių turi įvairių bėdų, bet nedrįsta apie tai kalbėti. Kviečiu visas mamytes, ir ne tik mamytes, visas moteris, nieko nelaukti ir pildyti savo svajones jau dabar. Man asmeniškai – gražesnės kūno formos reiškia didesnį pasitikėjimą savimi. Jeigu galima pasikoreguoti tai, ko gamta nedavė, tai kodėl gi ne?..“ 

REKLAMA

Išklausiusios Dariaus Bagdanavičiaus „paskaitos“ apie krūtų implantus, kurių pasirinkimas išties didelis, abi sesės pasirinko „Motiva“ ergonominio gelio krūtų implantus, kurie pripažinti vieni patikimiausių pasaulyje dėl unikalių nano paviršių „SilkSurface“, pasižyminčių geresniu biologiniu suderinamumu, t.y. natūralesne sąveika tarp implanto ir jį gaubiančių audinių: „Jokio nerimo, kai klinika ir plastikos chirurgas – vieni geriausių Lietuvoje, o krūtų implantai – vieni saugiausių pasaulyje! Tik truputis jaudulio, nes visgi – operacija, - atvirauja pašnekovės. 

REKLAMA

Operacijos metu chirurgas naudos vieną pažangiausių šiuo metu pasaulyje naudojamų - „no-touch“ techniką: krūtų implantai įvedami specialios „Keller Funnel“ rankovės pagalba, - toks metodas lemia daug mažesnį nei įprastai operacinį pjūvį (2.5-3 cm), taigi, tuo pačiu ir mažesnį randelį bei greitesnį gijimą po operacijos. Taip pat, krūtų implantams nesiliečiant su pacientės oda, lieka ženkliai mažesnė infekcijų ir  komplikacijų (pavyzdžiui, kapsulės kontraktūros) susidarymo galimybė. 

Pasak plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo D. Bagdanavičiaus, siekiant kuo geresnio pageidaujamo operacijos rezultato, būtinas sąžiningas pooperacinių nurodymų laikymasis. Apie 2 mėnesius po operacijos rekomenduojama miegoti tik ant nugaros, riboti fizinę veiklą: luktelti su sportu, nebėgioti, nekelti daiktų, sunkesnių nei 5 kg, nekilnoti aukštai rankų; tačiau pasistengti - verta! 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų