Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
Sportinė avalynė (nuotr. Organizatorių)

„Avėjau juos šeštoje klasėje. visose laidotuvėse, vestuvėse, universiteto baigimo ceremonijose ir kituose glamūriniuose renginiuose aš įsigudrinau dalyvauti mūvėdamas sportbačius.“

„Avėjau juos šeštoje klasėje. visose laidotuvėse, vestuvėse, universiteto baigimo ceremonijose ir kituose glamūriniuose renginiuose aš įsigudrinau dalyvauti mūvėdamas sportbačius.“

REKLAMA
REKLAMA

STILIUS

Derinti sportinius batelius su puošnia apranga? Jau vien pavadinimas „kedai“ asocijuotųsi su: a) kokia nors „prakaituota“ sporto šaka, b) kvapą sunkiai gaudančiu, riebaluotu „reiškiniu“Centrinės Amerikos. Tarsi sportbačiai būtų kažkas tokio, ko garbingas, tradicijų ir etiketo normų besilaikantis lietuvis neturėtų sau leisti. Jeigu jums atrodo būtent taip, turėčiau prisiimti blogiuko vaidmenį ir atkreipti dėmesį į ribotą jūsų mąstymą – tai labai pasenęs supratimas ir šiuolaikinėje visuomenėje jo garsiai reikšti nepatartina.

REKLAMA
REKLAMA

Šiandien kedai, sportbačiai, snikersai yra sėkmingo, kūrybingo ir energingo skandinavo simbolis. Tai į ateitį žvelgiantis, savęs per daug rimtai nevertinantis žmogus. Išsivysčiusiose Europos šalyse ši mada atsirado būtent tarp biuro darbuotojų, kurie gyvena miesto šurmulyje, daug laiko praleidžia skubėdami iš vieno metro į kitą, iš vienos vietos į kitą, ir greitai paplito. Normalus žmogus tokioje situacijoje pamiršta, ką apie jo aprangą pagalvotų močiutė, ir dėl sėkmingos darbo dienos apsiauna tai, su kuo jam patogiausia bėgti, – sportbačius.

Savaime suprantama, sportinių batelių mada daugeliui atrodo nauja ir susivokti jų nešiojimo kultūroje nėra paprasta. Be to, atrodo, lyg šią avalynę nešiojantys žmonės iškart pasmerktų jus žvilgsniu, jei pamatytų netinkamą modelį ar netinkamai pasirinktą sportbačių ir aprangos kombinaciją. Iš tiesų tai visai nesudėtinga! Dažniausiai sportiniai bateliai yra būtent tai, ką žmogus renkasi, nes jie – patogūs. Kedų nešiojimas ir yra laisvės simbolis! Kadangi sportbačių pasaulis itin margas, o ir avėjimo galimybių milijonai, siekdami jums palengvinti pasirinkimą parengėme patarimų.

REKLAMA
REKLAMA

Taigi, kokie turėtų būti „teisingi“ sportbačiai, tinkami avėti biure? „Nike Air Presto“ Tikra sportbačių klasika, numeris vienas biure – kvėpuojantys, lengvi, prie kojų priglunda tarsi kojinės, be to, labai stilingi. 2000 metais pasirodžiusį modelį „Nike“ apibūdino taip: „Tai marškinėliai jūsų kojoms.“ Šie sportbačiai – 2016-ųjų vasaros mados šauksmas, jais avėdami galite drąsiai eiti į susitikimą su Richardu Bransonu ar su Grete Paia. Atrodysite cool bet kurioje amžiaus grupėje. Ir tam nebūtina dirbti reklamos agentūroje ar start-up’e.

Adidas Tubular“ iš pirmo žvilgsnio futuristinio dizaino kedai yra tokie, kad nieko nė nereikia aiškinti, – jūs PUIKIAI žinote, ką pasirinkote. Pataikėte į temą! Iš visų „Adidas“ sportbačių šiuo metu „Tubular“ yra numeris vienas. Jie – jūsų gyvenimo būdo atspindys, be to, yra aukščiausios kokybės ir šioje kainų kategorijoje – patys pigiausi. Modeliai gali būti skirtingų spalvų, pagaminti iš įvairių medžiagų, moteriški ir vyriški. Rask sau tinkamiausią porą ir go crazy. Sportbačiai be oro pagalvėlių yra itin patogūs ir skirti turintiems kiek drąsesnį stilių. Galbūt apsiausite šiais ketais ir persimesite per petį šalikėlį? Verta pabandyti! „Nike Air Force 1“ šiuos sportbačius drąsiai pasirinks tvarkingas lietuvis ir priderins prie mėlynų džinsų. Ar žinojote, kad iš tikrųjų jie skirti žaisti krepšiniui? O juk kažkada buvo laikai, kai apsiavęs baltais force’ais buvai kiečiausias klasėje. Dabar šis reiškinys apaugęs pelėsiu ir nuplaukęs į gūdžią užmarštį, bet visgi tinka kaip pereinamasis variantas.

REKLAMA
REKLAMA

Visą gyvenimą avėjote tik batelius, o į įmonės kalėdinį vakarėlį norite eiti su „Adidas Tubular“? Pradžioje geriau rinkitės žemuosius „Air Force“. “Converse Chuck Taylor II“ ar „Bix“ koncerte buvai tu, šokai priekinėje eilėje? Ne tu? Velnias, man atrodo, kad vis dėlto ten buvai tu. Tavyje slypi mažas maištininkas. „Converse“ 2016-aisiais ateina su nauja banga. Nuo 1917-ųjų, kai buvo sukurti krepšinio sportbačiai, jų modelis dar nepakeistas. Po šimtmetį trukusios pertraukos „Converse“ nusprendė, kad šiuos daugelio taip mėgstamus sportinius batelius reikia pritaikyti avėti biure ir pakeisti iš esmės. Išorė liko nepakitusi, bet medžiagos, technologija ir nešiojimo patogumas dabar – kaip iš ateities.

Tinka ir reklamos agentūros kūrybos direktoriui, ir buhalterei. Išbandyk ne tik baltos spalvos sportbačius – mėlyni, juodi, ir ką – kodėl gi ne raudoni? Nepatartina nešioti prie sportinių kelnių. „Air Jordan Future“ „Jordan“ prekės ženklas jau seniai skirtas ne tik sportininkams. Kiekvienais metais sukuriama vis daugiau skirtingo stiliaus jordan’ų, nebūtinai tinkamų bėgti į aikštelę. Naujutėlaitis modelis „Future“ – vienas jų. Tokius avi žinantys, ko nori iš gyvenimo. Šie žmonės konkretūs, turi tvirtą stuburą, dažniausiai gauna viską, ko siekia. Jeigu viengungis vyras, dėvintis kostiumą prie „Air Jordan Future“, atsiduria „Mados infekcijos“ šou, yra didelė tikimybė, kad iš ten išeis su įspūdingo grožio mados blogere. Idealiai tinka verslo įmonės vadovui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų