Skandalingiausios įžymybių santykių dramos: nuo taikių paliaubų iki teismų

Skambios, per visą šalį nuaidėjusios skyrybos, panašu, jog šiemet drebino visą Lietuvą. Gausybė pramogų ir verslo pasaulio žmonių nusprendė po ne vienerius metus trukusių santykių sukti skirtingais gyvenimo keliais.

78

Po visą Lietuvą aidėjo audringas Andriaus ir Monikos Šedžių konfliktas, meksikietišką filmą primenanti Oksanos Pikul-Jasaitienės ir Simo Jasaičio drama, virtusi paliaubomis, ir kriptomilijonieriaus Pauliaus Aršausko skyrybos.

 

(78 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skandalingiausios metų santykių dramos: nuo paliaubų iki teismo durų

Ilgus mėnesius trunkantis Šedžių konfliktas

Dar praėjusių metų spalį pramogų ir politikos pasaulį it žaibas sudrebino žinia apie jau antrąkart ant skyrybų slenksčio atsidūrusią žinomą porą – Moniką Šedžiuvienę bei Andrių Šedžių.

4 metus santuokoje gyvenę sutuoktiniai nusprendė ateities nebekurti kartu, o kalbomis apie tai dalijosi ir su žiniasklaida.

„Aš kaip normalus pilietis gyvenu Šiauliuose, auginu vaiką. O ji žvaigždė. Gyvena Vilniuje. Ir vis su kitu draugu lankosi vakarėliuose. Nežinau, pas kurį draugą ten ji gyvena“, – pastebėjimus reiškė A. Šedžius.

Paklaustas, ar planuoja tolimesnius santykius su žmona, A. Šedžius šio fakto nepaneigė. Tačiau atskleidė, kad šiuo metu pora visiškai nebendrauja.

„Mes nesame susipykę, tiesiog dabar nebendraujame. Aš neturiu apie ką su ja kalbėti. Tiesiog ateina laikas, kai nebelieka su žmogumi apie ką bendrauti, – prisipažįsta vyras ir pataria paskambinti jo žmonai, – Jūs jos paklauskite, ką ji veikia“.

Aiškinosi viešai

Tiesa, A. Šedžius moterį viešai kaltino vaiko nepriežiūra ir kitais dalykais, taigi moteris pratrūko: „Aš apšalus! Iš kur pas žmogų tiek fantazijos?“.

„Kaip šlykštu taip viešai „aiškintis“. Kokia man gėda. Aš apšalus! Iš kur pas žmogų tiek fantazijos? Aš laikausi iš paskutiniųjų, kad neprikalbėčiau apie visus jo romaniūkščius per mūsų bendrus 7 metus su visomis smulkmenomis.

Normalu, kad man atsibodo ir „boso“ vaidmuo, kad jis daro, ką nori, važinėja ir negrįžta savaitėmis namo, o grįžęs dar ir mane šokdina, ką turiu daryti ir kur eiti.

REKLAMA

Ir mes telefonu labai gražiai bendraujame pasirodo... Pagal jį, pasirodo, kad tik per advokatą. Kur advokatas jam skambino vieną kartą? Atsiprašau, mano klaida, kad palikau vaiką jam kelioms dienoms. Daugiau taip nebedarysiu?!

Žmogus tiesiog nebesupranta, kur aš tokia „nabagė“ <...>. Neuždirbsiu milijonų, bet man ir vaikui užteks“, - socialiniame tinkle rašė Monika.

Susitiko teisme

Vis dėlto po ne vieną mėnesį trukusių dramų, 2018-ųjų rugsėjį pora susitiko teisme. Teismo proceso metu Monika atrodė itin liūdna ir susirūpinusi. Jai tai akivaizdžiai buvo sunkus išbandymas.

Apie Monikos ir Andriaus klibančią santuoką buvo kalbama dar prieš kelerius metus, tačiau tuomet poros jausmus, panašu, išgelbėjo dainininkės nėštumas. Pora susilaukė sūnaus Gabrieliaus ir kurį laiką atrodė kaip darni, laiminga šeima. Visgi praėjusių metų pabaigoje paaiškėjo, kad pora kartu nebegyvena, o socialiniuose tinkluose vyko aršūs kivirčiai. Vieni internautai palaikė Moniką, o kiti stojo Andriaus pusėn.

„Jis žino, kad man jau nieko nebegali padaryti – mašinos atimtos, namai atimti. Kai mato, kad aš stojuosi ir neverkiu, neprašau ir nemaldauju, bando rasti kitų kelių. Esu tokia pavargusi, kad jam sakau, jog jei nori, padėk išlaikyti vaiką, jei nenori – nereikia. Pavargau emociškai nuo psichologinio spaudimo“, – laidoje „Raudonas kilimas“ yra sakiusi Monika Šedžiuvienė.

Meksikietišką filmą primenanti Jasaičių drama

Praėjusių metų pabaigoje apie byrančią santuoką taip pat viešai prabilo ir garsi atlikėja, vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė bei jos sutuoktinis, krepšininkas Simas Jasaitis.

Konfliktas tarp poros užvirė dėl to, jog buvo paviešinta informacija apie krepšininką S. Jasaitį – vyras pristatytas į Vilniaus miesto 1-ąjį komisariatą gavus pranešimą dėl smurto artimoje aplinkoje. Šaltinių teigimu, neblaivus krepšininkas smurtavo prieš savo žmoną O. Pikul-Jasaitienę. Teigiama, kad krepšininkui komisariate nustatytas 0,94 promilės girtumas. Įtariama, kad į komisariatą S. Jasaitis galėjo būti atgabentas dėl to, kad įžeidinėjo savo žmoną ir sukėlė jai fizinį skausmą – „griebė ir pasuko“ už rankos.

REKLAMA

Vėliau O. Pikul buvo kaltinama susiradusi meilužį, tam kalbų davė komentarai socialinėje erdvėje. S. Jasaičio advokatas Albertas Bandžius tikino, kad krepšininkas sulaukė grasinančio pobūdžio skambučių ir žinučių iš tariamo O. Pikul meilužio. Vos prakalbus apie O. Pikul santykius su kitais vyrais, į viešumą pradėjo lįsti kalbos, kad S. Jasaitis turi meilužę Panevėžyje. Buvo teigiama, kad tai – salono „Grožio namai Arūnė“ savininkė Arūnė Dabkė.

Pasikeitė S. Jasaičio elgesys

O. Pikul tikino, kad santuoka byrėti pradėjo dar lapkričio mėnesį. Tam įtakos turėjo pasikeitęs sutuoktinio elgesys.

„Pajutau, kad mūsų su Simu šeima pradėjo byrėti. Vyras atšalo, jausmų nebeliko, dėmesio neberodė. Supratau, kad vis dažniau pasilieka Panevėžyje, pradėjau galvoti, kad gali būti kita moteris. Panevėžys nedidelis, kalbos jame greitai sklinda – atsirado žmonių, kurie tikino, jog matė juos vaikščiojančius kartu, susitikinėjančius, todėl taip ir prasidėjo mūsų konfliktas“, - sakė O. Pikul.

„Nesiruošiu verkti į pagalvę“

Praėjusią savaitę Kipre atostogavusi moteris taip pat sulaukė netikėto dėmesio. Pasklido kalbos, kad ji poilsiavo su verslininku Vaidu Akramavičiumi. Ji šių kalbų nepuolė neigti, tačiau tvirtino, kad tai yra jos asmeninis gyvenimas, į kurį kištis nederėtų.

„Nuo sausio mėnesio aš esu laisva moteris. Nuo sausio mėnesio mes nebeturime jokių santykių su Simu, dėl to tikrai nesiruošiu verkti į pagalvę, kaip gal kitos moterys daro. Niekam neprivalau aiškinti, su kuo einu susitikti, su kuo geriu kavą ar einu į filmą. Tai yra mano asmeninis gyvenimas, tačiau tikrai verkti į pagalvę neketinu“, - rėžė ji.

Vieno kalto – nėra

Nors O. Pikul ir S. Jasaičio santuoka, rodos, baigė subyrėti ir moteris buvo tikra, kad jie kartu tikrai nebebus, istorija pasisuko visiškai kita linkme.

„Būtų negražu kaltinti tik vieną pusę, abu esame kalti. Aš supratau, kad jis nėra šeimos vyras – jis mūsų namuose norėjo būti krepšinio žvaigžde, dėl to pabėgo pas meilužę. Namuose reikėjo ir grindis plauti, ir vaikui sauskelnes keisti, ir tvarkytis – jis negalėjo būti žvaigžde. Juolab, moteris tikisi, kad vyras padės jai bendroje buityje, kad jai netektų visko vienai daryti. Moteris gal irgi nori sulaukti pusryčių į lovą, kiaušinienės, tačiau pas mus to nebuvo. Dėl to išsiskyrė interesai – jis nepateisino to, kokį vyrą šalia savęs norėjau matyti aš. Pas meilužę daug geriau, nereikia daryti visų darbų, ji padaro jį žvaigžde. Ko jam ir reikia“, - teigė O. Pikul.

REKLAMA

Vis dėlto dar liepos mėnesį pora savo socialiniuose tinkluose pradėjo dalintis įvairiomis asmeninio gyvenimo nuotraukomis – kartu vyko į poilsinę kelionę, kurioje šventė sūnaus gimtadienį.

Iš vaizdų socialinėje erdvėje galima susidaryti įspūdį, kad pora paskelbė paliaubas ir yra vėl kartu.

Plačiau apie atgimusius jausmus ir pasibaigusias dramas O. Pikul-Jasaitienė nepanoro kalbėti su žiniasklaida.

Kriptomilijonieriaus meilė kitai

Dar liepos mėnesį atvirą interviu naujienų ir pramogų portalui tv3.lt davęs kriptomilijonierius Paulius Aršauskas kalbėjo apie sėkmingą verslą, neigiamus komentarus ir pirmuosius santuokos metus su žmona Diana Taraškevičiūte.

Puolė į kitos glėbį

Vis dėlto dar šiais metais tėvu tapęs vyras nemenkai nustebino savo draugus ir gerbėjus, kai nepraėjus nei metams po oficialios santuokos su dukros mama D. Taraškevičiūte, jis pradėjo dalintis jautriomis akimirkomis su kita mergina.

Daugelį šokiravo tai, jog pirmąsias vestuvių metines jis sutiko su „Baltijos-Amerikos klinikos“ vadovės dukra – Egle Malinauskaite. Pora socialiniuose tinkluose dalijosi įvairiomis savo akimirkomis, kuriose netrūko ir šiltų apsikabinimų, ir saldžių bučinių.

„Per savo 27 gyvenimo metus nuveikiau ir pamačiau tiek, kiek kiti gali tik pasvajoti, niekam neprivalau aiškintis dėl savo sprendimų, bet jie šiaip sau neatsitinka, kas myli ir vertina, tie ir TURI! Kitus teisti labai lengva“, – savo tūkstantinei sekėjų armijai rašė P. Aršauskas.

Nuotraukoje jis bučiavo E. Malinauskaitę į skruostą, už jų nugaros – garsusis Pauliaus „Lamborghini“ su vardiniais numeriais „ARSA 23“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų