Susitiko teisme: Monikos ir Andriaus Šedžių skyrybos įgavo pagreitį

Po penkerių metų santuokos sugriuvo atlikėjos Monikos Šedžiuvienės ir jos vyro, politiko Andriaus Šedžiaus šeima. Antradienio popietę jiedu vyko į Vilniaus miesto apylinkės teismą, įtvirtinti savo sprendimo pasukti skirtingais keliais. Teismo proceso metu Monika atrodė itin liūdna ir susirūpinusi. Jai tai akivaizdžiai buvo sunkus išbandymas.

29

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Monikos ir Andriaus Šedžių skyrybų byla

Apie Monikos ir Andriaus klibančią santuoką buvo kalbama dar prieš kelerius metus, tačiau tuomet poros jausmus, panašu, išgelbėjo dainininkės nėštumas. Pora susilaukė sūnaus Gabrieliaus ir kurį laiką atrodė kaip darni, laiminga šeima. Visgi praėjusių metų pabaigoje paaiškėjo, kad pora kartu nebegyvena, o socialiniuose tinkluose vyko aršūs kivirčiai. Vieni internautai palaikė Moniką, o kiti stojo Andriaus pusėn.

„Jis žino, kad man jau nieko nebegali padaryti – mašinos atimtos, namai atimti. Kai mato, kad aš stojuosi ir neverkiu, neprašau ir nemaldauju, bando rasti kitų kelių. Esu tokia pavargusi, kad jam sakau, jog jei nori, padėk išlaikyti vaiką, jei nenori – nereikia. Pavargau emociškai nuo psichologinio spaudimo“, – laidoje „Raudonas kilimas“ yra sakiusi Monika Šedžiuvienė.


Rašyti komentarą...
K
Kirvis
2018-09-11 20:11:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Monia!Tau pries vestuves sake netekek uz to sudziaus,o tu nepatikejai,reikejo i ta kruva ilipti,dabar kiek reikes aiskintis...
Atsakyti
0

B
Birka
2018-09-11 17:43:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia dar pagarba teismui kloune!!!
Atsakyti
-1

L
Laima
2018-09-11 20:13:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ko jūs visos norit iš vyresnių turtingų vyrų? Jei turtingas tik pinigų pasipelnymu.Aciprašau ką jūs veikat su senialiais,o ne su jaunais berniukis .
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų