Skandalas kino pasaulyje: aktorius Tomas Cruise'as grąžino savo „Auksinių gaublių“ statulėles

Aktorius Tomas Cruise‘as, reaguodamas į Holivudo užsienio spaudos asociaciją krečiantį skandalą, grąžino savo tris „Auksinių gaublių“ statulėles, praneša žurnalas „People“. Tai aktorius padarė po to, kai kanalas NBC atšaukė 2022 metų ceremonijos transliavimą. 

Cruise‘as yra laimėjęs „Auksinius gaublius“ geriausio aktoriaus nominacijoje už filmus „Gimęs liepos ketvirtąją“ bei „Džeris Magvairas“, taip pat geriausio antraeilio aktoriaus nominacijoje už filmą „Magnolija“.

Holivudo užsienio spaudos asociaciją (HFPA) sudaro nedidelė grupelė žurnalistų iš įvairių šalių. HFPA nusprendžia, kas bus nominuoti ir kas laimės „Auksinius gaublius“. Nepasitenkinimas šia asociacija kilo 2021 metų vasarį, kai žurnalas „Los Angeles Times“ išleido publikaciją, kurioje atskleidžiama, jog asociacijoje nėra nei vieno juodaodžio žurnalisto. 

Nepasitenkinimą HFPA išreiškė ir aktorė Scarlett Johansson, kuri yra nominuota keturiems „Auksiniams gaubliams“. Moteris teigė, kad jos patirtys su asociacija buvo priežastis, kodėl ji nustojo dalyvauti HFPA spaudos konferencijose. Johansson paragino industrijos kolegas imtis veiksmų. 

„Iš naują filmą reklamuojančio aktoriaus tikimasi, kad jis dalyvaus apdovanojimų sezone, dalyvaudamas ceremonijose ir spaudos konferencijose. Praeityje tas reiškė susidūrimą su seksistiniais klausimais ir pastabomis iš tam tikrų HFPA narių. Tai buvo panašu į seksualinį priekabiavimą. Tai ir yra priežastis, kodėl tiek metų atsisakiau šiose konferencijose dalyvauti,“ – kalbėjo S. Johansson. Moteris taip pat apkaltino HFPA bendradarbiavimu su Harvey Weinsteinu, apkaltintu seksualiniu priekabiavimu prie daugybės moterų kino industrijoje. 

Su HFPA atsisakė bendradarbiauti ir „Netflix“ bei „Amazon Studios“, taip pat ir LGBTQ+ teises ginanti organizacija GLAAD. Asociacijos atstovai situaciją pakomentuoti žurnalui „People“ atsisakė. 


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-05-11 13:05:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
debilizmas tęsiasi..... Jei tualete nedirba juodaodis tai tokie visokie į tą tualetą nešiks ir ieškos tualeto su juodaodžiais valytojais? o kaip dėl geltonodžių ar raudonodžių - rasizmas tai tik apie juodus?
Atsakyti
-1

W
WC
2021-05-12 07:58:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
tie amerikonai tai reti debilai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų