tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
36
Pratyusha Banerjee (tv3.lt fotomontažas)

Indiškas serialas „Pažadėtoji“ per neįtikėtinai trumpą laiką užkariavo daugiatūkstantinės minios širdis ne tik savo šalyje, bet taip pat ir visame pasaulyje. Ne išimtis ir Lietuva – čia kupinas dramų ir likimo vingių serialas nepalieka abejingų.

36

Indiškas serialas „Pažadėtoji“ per neįtikėtinai trumpą laiką užkariavo daugiatūkstantinės minios širdis ne tik savo šalyje, bet taip pat ir visame pasaulyje. Ne išimtis ir Lietuva – čia kupinas dramų ir likimo vingių serialas nepalieka abejingų.

REKLAMA

Tiesa, prieš kelis metus visą kūrybinę grupę sukrėtė tragiška žinia – savo namuose negyva buvo rasta viena pagrindinių aktorių – Pratyusha Banerjee. Garsi mergina iš gyvenimo pasitraukė savo noru.

Seriale merginą, vardu Anandi, įkūnijusi Pratyusha daugeliui gerbėjų buvo pačia mylimiausia serialo aktore – visuomet besišypsanti 24-erių mergina spinduliavo džiaugsmu ir meile savo aktorės karjerai.

Sudėtingi santykiai

2016-ųjų balandžio 1-ąją iš gyvenimo pasitraukusios Pratyushos mirtis sukrėtė milijonus serialo „Pažadėtoji“ gerbėjų visame pasaulyje. Tuo metu vos 24-erių merginos mirtį pradėjo gaubti mįslingas ir nerimą keliantis šydas, kurio tamsiausias šešėlis krito ant jos sužadėtinio Rahul.

REKLAMA

Vieni šaltiniai pasakojo, kad merginos mylimasis Rahuul Raj Singh vertė kylančią aktorę užsiimti prostitucija, o jų santykiai buvo labai sudėtingi.

Dienraštis „Mumbai Mirror“ vos tik po merginos mirties išplatino straipsnį, kuriame paviešino poros paskutinio pokalbio detales.

REKLAMA

Įraše buvo girdėti, kaip Pratyusha šaukė ant savo mylimojo. „Tu toks blogas, man taip sunku... Aš visuomet savo gyvenime koviausi dėl visko, tačiau man nebeliko nieko. Tu mane tempi į dugną, tu net nesupranti, kaip aš blogai jaučiuosi“, – sakė ji.

Mergina taip pat pridūrė: „Tu toks savanaudis... Rahul, viskas baigta. Aš pavargau. Aš mirus“, – rėžė ji. Tačiau jos mylimasis jai liepė nedaryti nieko: „Aš grįšiu po pusvalandžio“, – pridūrė jis. „Viskas baigsis po pusvalandžio“, – išrėžė ji.

REKLAMA

Grįžus jam namo, jis savo mylimąją rado negyvą namuose. Vos tik Rahul iškvietė greitosios pagalbos darbuotojus ir nuvyko į ligoninę, kiek vėliau jis kelioms dienoms dingo iš visuomenės akiračio. Tuo metu netrūko kalbų, kad jaunas vyras yra prisidėjęs prie savo mylimosios mirties.

Prabėgus vos kelioms dienoms, Rahul buvo sulaikytas policijos ir tardomas dėl šio šiurpaus įvykio. Vyras policijai pasakojo, kad su mylimąja turėjo du raktus nuo jų buto, o kai atsirakino duris, jis pamatė šiurpų vaizdą. Iškvietęs kaimynus, jis bandė gaivinti savo merginą, tačiau nesėkmingai. „Man buvo be proto baisu, nežinojau, ką daryti. Nenorėjau skambinti policijai, nes tiesiog nesuvokiau, kas nutiko. Buvau pasimetęs. Išgirdęs, kad ji neišgyveno, kaipmat paskambinau jos tėvams ir keliems mūsų artimiems draugams“, – sakė jis.

REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto Pratyushos artimieji iki šiol negali patikėti, kad jauna mergina galėjo pakelti ranką prieš save. „Ji buvo labai laiminga, džiaugėsi tuo, ką daro. Netikiu, kad ji pati taip pasielgė“, – sakė aktorės draugė.

Išgyveno sunkų laikotarpį

Pratyusha per savo gyvenimą turėjo dvi labai sudėtingas draugystes su vyrais. Merginos artimieji sakė, kad ji išgyveno pirmąjį išsiskyrimą labai stipriai, puolė į neviltį, tačiau vėliau sutiko savo vaikiną Rahul. Vis dėlto santykiai su juo tikrai nebuvo iš lengvųjų.

REKLAMA

Pratyusha kentė nuo streso ir depresijos, gėrė raminančius vaistus, neretai praleisdavo filmavimus ir nenorėdavo vaidinti.

Vieno filmavimo metu, kaip teigė režisierius, mergina pradėjo vemti krauju iš streso. Dėl to jai nebuvo leista vaidinti ir buvo iškviesti medikai.

Artimi merginos šaltiniai taip pat prasitarė, kad iki savižudybės ji du kartus bandė nutraukti savo gyvenimą, tačiau nesėkmingai.

Po žinios apie jaunos ir perspektyvios aktorės mirtį praėjus vos kelioms valandoms, prie ligoninės buvo pastebėtos ir jos geros draugės, aktorės Sara Khan, Ajaz Khan, Debina Bonnerjee, Gurmeet Choudhary, Rakhi Sawan, Dolly Bindra ir kitos. Moterys neslėpė apmaudo ir liūdesio, joms buvo itin sunku susitaikyti su geros draugės mirties žinia.

REKLAMA

Kitą dieną į Mumbajų atskrido ir aktorės tėvai iš Džamshedpuro, iš kur Pratyusha ir buvo kilusi.

Finansiniai sunkumai

Garsi aktorė filmavosi viename populiariausių indų serialų „Pažadėtoji“, kuris jai sukrovė tikrai nemažus turtus. Merginos turtas buvo vertinamas 1 milijonu dolerių. Ji taip pat vairavo naujutėlį BMW A6 automobilį. Vis dėlto buvo kalbama, kad ji turėjo finansinių sunkumų prieš savo mirtį. Jie prasidėjo nuo draugystės su Rahul ir jo šeima.

REKLAMA
REKLAMA

Tik po mirties paaiškėjo, kad susikrautų jaunos ir perspektyvios aktorės turtų – neliko. Dar kiek anksčiau, iki mirties likus keliems mėnesiams, ji ir jos vaikinas Rahul turėjo vykti į policiją dėl to, kad nebuvo sumokėta automobilio paskolos įmoka.

Tiesa, taip pat paaiškėjo, kad aktorė turėjo nemalonumų su policija ir kitus kartus – Mumbajaus viešbutyje apsistojusi mergina nemokėjo už viešnages ir dėl to turėjo vykti į policiją.

Visgi aktorės draugai sako, kad šie faktai yra išgalvoti ir ji tikrai neturėjo sunkumų – galėjo sau leisti, ką tik panorėjus, tačiau jos mylimasis savinosi Pratyushos pinigus.

REKLAMA

Karjeros vingiai

Kai Pratyushai buvo vos 19 metų, ji gavo pagrindinį vaidmenį seriale „Pažadėtoji“. Išskirtinio grožio ir talento mergina taip sužavėjo komisijos narius, kad jai iškart buvo patikėtas pats svarbiausias vaidmuo.

Trejus metus pagrindinį – Anandi – vaidmenį atlikusi perspektyvi aktorė vėliau filmavosi ir kituose serialuose, tačiau tokios šlovės, kaip „Pažadėtoji“ metu ji nepatyrė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų