• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

JAV superžvaigždė Shakira pateko į nemalonų incidentą – ją, bevaikštančią parke Barselonoje, užpuolė ir apiplėšė du laukiniai šernai. 

JAV superžvaigždė Shakira pateko į nemalonų incidentą – ją, bevaikštančią parke Barselonoje, užpuolė ir apiplėšė du laukiniai šernai. 

REKLAMA

Apie įvykį socialiniuose tinkluose pranešė pati atlikėja. Pasak jos, incidentas įvyko kai ji su sūnumi Barselonoje vaikščiojo parke. 

Shakira pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota suplėšyta ir išpurvinta moters rankinė. Įraše atlikėja ispaniškai papasakojo, kas atsitiko:

„Pažiūrėkite, kaip du laukiniai šernai, kurie mane užpuolė parke, sumaitojo mano rankinę. Jie griebė mano rankinuką ir ėmė temptis jį į mišką. Rankinėje buvo mano mobilusis. Jie viską sunaikino“, – kalbėjo Shakira. 

Vaizdo įrašo pabaigoje ji kreipėsi į sūnų Milaną, kurį augina kartu su ispanų futbolininku Gerardu Pique: „Milanai, papasakok teisybę. Pasakyk, kaip mamytė apsigynė nuo laukinių šernų“, – kalbėjo moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, jog 44-erių atlikėja anksčiau šiemet turėjo problemų su teisėsauga. Užsienio žiniasklaidoje rašoma, jog ji neva išvengė 14,5 milijono eurų mokesčių mokėjimo.

REKLAMA

Apie tai pranešė portalas metro.co.uk, kuris daugiau parašė apie susiklosčiusią situaciją.

Teisėjas nusprendė, kad yra pakankamai įrodymų, kad Kolumbijos popžvaigždė Shakira neva vengė mokėti mokesčius. Jei ji bus pripažinta kalta, žvaigždei gali grėsti kalėjimas.

Prokurorai tvirtina, kad 44-erių moteris 2012, 2013 ir 2014 metais nustojo mokėti mokesčius Ispanijoje. 

Atlikėja tvirtina, kad 2012–2014 m. jos gyvenamoji vieta buvo Bahamuose, todėl jai nereikėjo mokėti Ispanijos pajamų mokesčio. 

Shakiros komanda teigė, kad žvaigždė Ispanijoje negyveno daugiau kaip šešis mėnesius per metus, todėl pagal mokesčių mokėtojų įstatymus, ji neturi mokėti mokesčių. 

Manoma, kad moteris planuoja pateikti Barselonos teismui apeliacinį skundą dėl šio sprendimo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų