shakira

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „shakira“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „shakira“.

Shakiros byloje dėl sukčiavimo – teismo sprendimas

Ispanijos teismas ketvirtadienį pranešė nutraukęs Shakirai iškeltos mokestinio sukčiavimo bylos tyrimą, to paprašius prokurorams. Prokurorai bylą kolumbiečių popmuzikos žvaigždei iškėlė pernai liepą, apkaltinę dainininkę tuo, kad ji pasinaudodama kompanijų tinklu, kurio dalis buvo mokesčių rojuje, 2018 metais nesumokėjo 6,6 mln. eurų mokesčių, įskaitant palūkanas ir nuostolius. Mėnesiu vėliau Lotynų Amerikos popmuzikos karaliene tituluojama Shakira sumokėjo 6,6 mln. eurų skolai padengti.
2024-05-09

Po pertraukos – naujas Shakiros albumas: dainos su Cardi B klipe pasirodė netikėtas svečias

Pasirodė ilgai lauktas „Grammy“ ir Lotynų Amerikos „Grammy“ laureatės Shakiros albumas „Las Mujeres Ya No Lloran“ (liet. „Moterys Nebeverkia). Tai yra pirmasis Shakiros albumas po septynerių metų pertraukos, kuris liudija, kad net ir sunkiausius išgyvenimus galima paversti grožiu.  Išskirtiniame interviu laikraščiui „Times“ Shakira pasakojo: „Tai – skausmo virsmas kūryba, nusivylimo – produktyvumu, pykčio – aistra, pažeidžiamumo – atsparumu.
2024-03-26

Sulaikytas Shakiros persekiotojas: sekė moterį, siuntė dovanas, viešino jos gyvenimą

Įtariamas persekiotojas, kuris teigia, kad Shakira yra jo žmona, buvo suimtas prie atlikėjos namų Majamyje po to, kai, kaip įtariama, paštu siuntė jai dovanų – vyno, šokolado ir žaislų.  Daniel John Valtier pirmadienį buvo sulaikytas ir apkaltintas persekiojimu, teigiama arešto ataskaitoje.
2024-01-11

Shakirai – išskirtinis pagerbimas tėvynėje: atidengta įspūdinga statula

Popmuzikos atlikėja Shakira savo gimtojoje šalyje dar kartą buvo pagerbta. Atlikėjai jos gimtajame mieste atidengta 6,5 metrų aukščio statula. Antradienį 46 metų „Grammy“ laureatė pasidalijo „Instagram“ įrašu, kuriame paskelbė, kad jos gimtajame Barankilos mieste Kolumbijoje atidengta bronzinė statula.
2023-12-27

Shakira sutiko su trejų metų lygtine bausme: turės sumokėti milijonus eurų baudų

Popmuzikos žvaigždė Shakira pirmadienį pasiekė susitarimą su Ispanijos prokurorais pirmąją jos mokestinio sukčiavimo bylos nagrinėjimo dieną Barselonoje. Pirmininkaujančiam teisėjui 46 metų Shakira pirmadienį pranešė, kad sutinka su pasiektu susitarimu. Pagal jį moteris sutiko su trejų metų lygtine bausme mainais už tai, kad sumokės milijonus eurų baudų, pranešė Barselonos teismas. Shakira sumokės daugiau kaip 7,3 mln.
2023-11-20

Shakira vėl stos prieš teismą: kaltinama mokesčių slėpimu

Ispanijos prokuratūra vėl kaltina Kolumbijos dainininkę Shakirą sukčiavimu ir mokesčių nemokėjimu stambiu mastu. Pasak „NBC News“, Barselonos prokuratūra apkaltino atlikėją nesumokėjus beveik 7 mln. eurų. Įtariama, kad 2018 m. per pasaulines gastroles „El Dorado“ atlikėja nuslėpė pajamas, o uždirbtas lėšas pervedė į lengvatinio apmokestinimo įmones, rašo tan.ua. Antrąjį tyrimą prokuratūra pradėjo dar šių metų liepą. Surinkę įrodymų, teisėsaugininkai kaltinimus paskelbė viešai.
2023-09-28

Neseniai išsiskyrusios Shakiros pašonėje – naujas vyras: paviešino, kaip leidžia laiką

Gerai atlikėją Shakirą (46 m.) pažįstantis informatorius atskleidė, kad po „slaptos“ kelionės į Ibizą su „Formulės-1“ lenktynininku Lewisu Hamiltonu (38 m.) pora yra daugiau nei draugai. Šiais metais jiedu buvo pastebėti keliuose renginiuose, ir tai sukėlė nuolatinius gandus apie jų užsimezgusius romantiškus santykius.
2023-08-09

Skyrybas patyrusi Shakira buvo išvyta iš savo namų: iškraustė buvusio vyro tėvas

Po išsiskyrimo su Gerardu Pique garsioji atlikėja Shakira emocingai atsisveikino su Barselona. 46 metų Kolumbijos popžvaigždė persikėlė į Majamį po to, kai, kaip pranešama, jos buvusio vyro tėvas Joanas Pique jai įteikė „pranešimą apie išsikraustymą“, rašo mirror.co.uk. Ispanijos spaudoje rašoma, kad kovo 13 d. dainininkė iš Pique tėvo gavo elektroninį laišką, kuriame prašoma iki balandžio 30 d. atlaisvinti jų namus arba sumokėti kompensaciją.
2023-04-04

Gerardą Pique su jaunute mylimąja išspyrė iš restorano: viskas dėl Shakiros

Buvęs Shakiros vyras, ispanų futbolininkas Gerardas Pique Barselonoje pateko į bėdą. Ten jis norėjo apsilankyti restorane su savo naująja mergina, 23-ejų Clara Chia. Tačiau įstaigos savininkas, sužinojęs apie tokius svečius, paprašė jų išeiti. Kaip rašoma socialiniuose tinkluose, verslininkas pasirodė esąs dainininkės Shakiros gerbėjas ir nenorėjo aptarnauti futbolininko.
84
2023-02-22

Skyrybų dramą išgyvenanti Shakira įrašė šiurpų įrašą buvusiajam: gerbėjai pataria kreiptis pagalbos

Garsioji dainininkė Shakira (46), 2022 m. vasarą po 11 metų trukusios santuokos išsiskyrusi su vyru Gerardu Pique (36), išgąsdino gerbėjus. Žvaigždė įrašė pašaipų vaizdo įrašą, kuriame daugelis įžvelgė šiurpią užuominą. Savo „Instagram“ tinkle Shakira paskelbė vaizdo įrašą, kuriame, atrodo, ji valo „nusikaltimo vietą“. Dainininkė šluoja grindis skambant dainai „SZA − Kill Bill“ , kurioje dainuojama apie savo buvusiojo nužudymą, rašo UNIAN.
2023-02-17
REKLAMA
REKLAMA

Paviešintas vaizdo įrašas šokiravo Shakirą: užfiksavo buvusio vyro meilužę jų namuose

Shakira liko „sugniuždyta“ po to, kai jos buvusio vyro Gerard Pique naujoji mergina buvo pastebėta vaizdo interviu, kurį jis davė iš namų, kai jiedu dar buvo kartu, teigia šaltinis. Kolumbijos popžvaigždė ir futbolininkas dar praėjusių metų birželį patvirtino, kad išsiskyrė po 11 metų santuokos, rašo thesun.co.uk. Tuomet Pique viešai paskelbė apie savo santykius su naująja drauge ir bendradarbe Clara Chia Marti.
2023-01-09

Shakira ir Gerardas Piqué oficialiai susitarė dėl vaikų globos: pokalbis truko 12 valandų

„Net ir kentėdami širdgėlą galime toliau mylėti“, – Naujųjų metų dieną dainininkė Shakira (45 m.) subtiliai užsiminė apie buvuvsį savo gyvenimo partnerį Gerardą Piqué (35 m.). Popmuzikos žvaigždė ir buvęs futbolo klubo „Barcelona“ žaidėjas, auginantys du sūnus, devynmetį Milaną ir septynmetį Sašą, po 11 metų praleistų kartu, birželio mėnesį paskelbė apie išsiskyrimą. Pradėdama Naujuosius metus pozityvia nata, ji rašė: „Laikas gydo.
2023-01-02

Vitalija Katunskytė – apie paskutinį susitikimą su Ostapenko: „Kartais reikia susimąstyti, kad kažką ne taip darai“

2021-ujų balandžio 14-ąją po kovos su liga Lietuva neteko talentino estrados dainininko Eugenijaus Ostapenko. Žinia apie atlikėjo mirtį sukrėtė ne tik jo šeimą, bet ir jo kolegas, draugus. Eugenijaus bičiulė Vitalija Katunskytė (67) dalijasi, kad jis buvo labai talentingas ir šiltas žmogus, kuris visada ją palaikė. Lapkričio 24-ąją atlikėjas minėtų savo gimtadienį, deja, šios progos jis jau nebeatšvęs, tačiau ir gedulu apsigaubti nebūtina – taip tikina jo šeima.
2022-11-24

Skyrybų dramą išgyvenusi Shakira paviešino nuotrauką su ūgtelėjusiu sūnumi

Dainininkė Shakira (45 m.) pasidalijo retu kadru su paaugusiu sūnumi Milanu, kurio ji susilaukė su futbolininku Gerardu Pique (35 m.). Sūnaus pasiekimai sporto srityje pradžiugino Shakirą – devynerių berniukas dalyvavo futbolo varžybose, kur su komanda iškovojo Katalonijos taurę. Laiminga mama vaiko pergale pasidžiaugė socialiniame tinkle. Paviešintoje nuotraukoje Shakira sūnų laiko švelniai apkabinusi, bučiuoja jį į žandą.
2022-11-23

Dainininkė Shakira stos prieš teismą: jai gresia kalėjimas

Superžvaigždei Shakirai – juodos dienos. Atlikėja ne tik išsiskyrė su mylimuoju, su kuriuo buvo vienuolika metų, bet ir stos prieš teismą. Ispanijos prokurorai kaltina Shakirą nuslėpus 14,5 milijono eurų mokesčių. Jei atlikėja teismą pralaimės, jai gresia ne tik milžiniška bauda, bet ir kalėjimas. Neseniai skyrybas su ispanų futbolininku Gerardu Pique išgyvenusiai atlikėjai Shakirai – dar vienas smūgis. Ispanijos teismas nusprendė teisti superžvaigždę mokesčių slėpimo byloje.
2022-09-28

Dainininkei Shakirai gresia kalėjimas: superžvaigždė skolinga milijonines sumas

Ispanijos teismo nurodymu Kolumbijos muzikos superžvaigždė Shakira bus teisiama dėl kaltinimų nesumokėjus keliolikos milijonų eurų mokesčių, rodo teismo dokumentai. Barselonos prokurorai liepą pareiškė, kad Shakirai sieks daugiau nei aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmės ir beveik 24 mln. eurų baudos, dainininkei atsisakius susitarimo dėl kaltinimų mokesčių vengimu. Prokurorai įtaria, kad 45 metų atlikėja sukčiaudama nesumokėjo Ispanijai 14,5 mln.
2022-09-27

Buvęs Shakiros vyras prigautas bučiuojantis 23-ejų merginą: išrinktoji – dainininkės kopija

Kolumbietė popmuzikos superžvaigždė Shakira ir futbolo klubo „FC Barcelona“ gynėjas Gerard'as Pique kiek anksčiau paskelbė, kad nutraukia ilgiau kaip dešimtmetį trukusius santykius. Tiesa, visai neseniai jos buvęs vyras buvo prigautas besibučiuojantis su nauja mergina. Internete plinta nuotraukos ir vaizdo įrašai, kuriuose buvęs Shakiros vyras bučiuojasi su mergina. Vyro širdį užfiksavo 23 metų Clara Chia, kuri yra jauna Shakiros kopija.
2022-08-24

Skaudžias skyrybas išgyvenančiai Shakirai gresia kalėjimas

Barselonos prokurorai penktadienį pareiškė, kad pasaulinei muzikos superžvaigždei Shakirai (Šakirai) sieks daugiau nei aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmės, jai atsisakius susitarimo dėl kaltinimų mokesčių vengimu. Prokurorai įtaria, kad 45 metų atlikėja nesumokėjo Ispanijai 14,5 mln. eurų mokesčių 2012–2014 metų laikotarpiu.
2022-07-29

Netyla kalbos dėl Shakiros ir jos vyro skyrybų: įsivėlė trečias žmogus

Kolumbietė popmuzikos superžvaigždė Shakira ir futbolo klubo „FC Barcelona“ gynėjas Gerard'as Pique šeštadienį paskelbė nutraukiantys ilgiau kaip dešimtmetį trukusius santykius. Netrukus „detektyvai“ iš socialinių tinklų rado moterį, su kuria futbolininkas tikriausiai apgavo savo vaikų motiną – Shakirą. „Twitter“ pradėjo aktyviai aptarinėti naujosios „mylimosios“ nuotraukas. Daugelis manė, kad 35 metų futbolininkas „iškeitė“ 45 metų Shakirą į jaunesnę merginą.
2022-06-05

Shakira prabilo apie skyrybas su mylimuoju: prašo tik vieno

Kolumbietė popmuzikos superžvaigždė Shakira ir futbolo klubo „FC Barcelona“ gynėjas Gerard'as Pique šeštadienį paskelbė nutraukiantys ilgiau kaip dešimtmetį trukusius santykius. „Apgailestaudami patvirtiname, kad skiriamės. Dėl mūsų vaikų gerovės, kuri mums yra aukščiausias prioritetas, prašome gerbti [mūsų] privatumą“, – sakoma poros pranešime. 45 metų Shakira ir 35 metų G. Pique turi du vaikus.
2022-06-04

Skiriasi Shakira ir jos mylimasis: vyras kaltinamas išdavęs atlikėją

Skelbiama, kad puikiai žinoma dainininkė Shakira skiriasi su širdies draugu Gerardo Pique. Teigiama, kad pora skirtingais keliais suka dėl neištikimybės. Ispanijos žurnalas „El Periodico“ skelbia, kad dainininkė Shakira ir jos širdies draugas, Barselonos klubo futbolininkas Gerardo Pique kartu negyvena jau keletą savaičių, o to priežastis yra vyro neištikimybė. Manoma, kad vyras po skyrybų persikėlė gyventi į savo senąjį butą.
2022-06-02

Dainininkė Shakira keliaus į teisiamųjų suolą: kaltinama nuslėpus bent 14,5 mln. eurų mokesčių

Visame pasaulyje garsi Kolumbijos dainininkė Shakira keliaus į teisiamųjų suolą. Ispanijos prokurorai ją kaltina nuslėpus bent 14,5 milijonų eurų mokesčių. Pati dainininkė teisinasi, kad ji Ispanijoje tuo laikotarpiu, kuriuo kaltinama nuslėpusi mokesčius, net negyveno. Dar ką tik Shakira Kanų kino festivalyje ant raudonojo kilimo fotografams siuntė oro bučinius, o šiandien sulaukė nemalonių žinių.
2022-05-27

Shakira ir jos vaiką užpuolė laukiniai šernai: „Griebė rankinuką ir ėmė temptis jį į mišką“

JAV superžvaigždė Shakira pateko į nemalonų incidentą – ją, bevaikštančią parke Barselonoje, užpuolė ir apiplėšė du laukiniai šernai.  Apie įvykį socialiniuose tinkluose pranešė pati atlikėja. Pasak jos, incidentas įvyko kai ji su sūnumi Barselonoje vaikščiojo parke.  Shakira pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota suplėšyta ir išpurvinta moters rankinė.
2021-09-30

44-erių atlikėjai Shakirai – nemalonumai: gali grėsti kalėjimas

44-erių atlikėjai Shakirai gresia nemalonumai. Užsienio žiniasklaidoje rašoma, jog ji neva išvengė 14,5 milijono eurų mokesčių mokėjimo. Apie tai pranešė portalas metro.co.uk, kuris daugiau parašė apie susiklosčiusią situaciją. Teisėjas nusprendė, kad yra pakankamai įrodymų, kad Kolumbijos popžvaigždė Shakira neva vengė mokėti mokesčius. Jei ji bus pripažinta kalta, žvaigždei gali grėsti kalėjimas.
2021-07-29

Shakira po ilgos pertraukos pristato naują dainą: išgirskite pirmieji

Kolumbijos pasididžiavimas, daugkartinė „Grammy“ laimėtoja Shakira sugrįžta! Šiandien ji pristatė naują singlą „Don‘t Wait Up“ ir vasaros bangose skendinti dainos vaizdo klipą. Ritmingas kūrinys pačiame vasaros įkarštyje – geresnio šios divos sugrįžimo nė nesugalvotum. „Kai gimė ši daina, iškart supratau, kad tai yra idealus kūrinys vasarai ir toms naktims, kai nesinori galvoti apie rytdieną“, – apie savo naujieną kalbėjo pati dainininkė.
2021-07-17

Amžinos sužadėtinės etiketę nešiojanti Shakira: „Santuoka mane baugina“

43-ejų atlikėja Shakira su mylimuoju futbolininku Gerardu Pique skaičiuoja dešimtmetį kartu, tačiau nekalba apie vestuves. Pora susipažino „Waka Waka“ vaizdo klipo filmavime. 2010-aisias FIFA pasaulio taurės čempionatas suvedė Shakirą ir Gerardą, tačiau jie vis dar nėra susituokę. Pora augina du sūnus, šešerių Milaną ir ketverių Sasha.
2020-11-12

Šypsena slepia skaudžius išgyvenimus: garsi atlikėja prabilo apie sunkų laikotarpį

Atlikėja Aimee Anne Duffy (35m.) praėjus kiek laiko nusprendė papasakoti visą tiesą, kodėl buvo pastaruosius metus buvo dingusi iš viešumos. Pasirodo, ji turėjo itin skaudžius ir sunkius išgyvenimus. Jos gyvenime netrūko nepavydėtinų situacijų. Apie priežastis, kodėl ji buvo padarius pertrauką savo karjeroje, prabilo socialiniame tinkle. Atlikėja pasakojo, kad kelis kartus bandė savo gerbėjams papasakoti, ką jai teko patirti, tačiau buvo labai sunku.
2020-02-26

Internetą drebina Shakiros kopija: moteris – lyg iš akies traukta žvaigždė

Tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio nori atrodyti kaip jų dievaičiai. Jie kreipiasi į plastikos chirurgus, taiko tą patį makiažą, o kai kurie laimingi žmonės yra panašūs į įžymybes nuo pat gimimo. Kai kurie bando uždirbti pinigus naudodamiesi panašumu, kiti tiesiog nemėgsta šio fakto. Užsienio garsenybės – ne išimtis. Ne viena jų turi savo antrininką, kuris atrodo beveik lygiai taip pat, kaip garsioji žvaigždė.
2019-10-18

Shakira parodė visiškai naturalų veidą: kaip ji atrodo be makiažo?

41 metų atlikėja Shakira, regis, niekada nesensta. Moteris iš tiesų labai rūpinasi ne tik savo išvaizda, sveikata, bet ir emocine būsena. Kolumbietė išgarsėjo savo sodriu gerkliniu balsu bei karštais ritmais alsuojančiomis dainomis. Jos šokiai visada pakeri vyrus. Nuo aštuonerių metų dainas rašanti moteris yra pavyzdys ne vienam. Neseniai Shakira asmeninėje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo žavingu kadru, kuriame ji įsiamžino be lašelio makiažo.
2018-04-26

Jeigu turite bilietą į Shakiros koncertą – neskubėkite džiaugtis

Kolumbietė popmuzikos žvaigždė Shakira trečiadienį atšaukė likusius savo koncertinio turo koncertus dėl atsiradusių balso stygų problemų ir pranešė, kad į sceną tikisi grįžti tik po pusės metų – kitų metų birželį. „Maniau, kad sugebėsiu laiku išsigydyti savo balso stygas, kad sausį galėčiu pratęsti savo koncertų turą. Tačiau išbandžiusi daugybę priemonių supratau, jog šiai traumai išgydyti paprasčiausiai reikia daugiau laiko ir rūpesčio“, – parašė Shakira savo tinklaraštyje.
2017-12-27

Naujausi kadrai paneigė gandus apie Shakiros ir G. Pique skyrybas

Spalio pradžioje pramogų pasaulyje ėmė sklisti gandai, kad garsi pora – atlikėja Shakira ir futbolininkas Gerardas Pique – skiriasi. Tiesa, dabar tokiomis kalbomis darosi sunku patikėti – įsimylėjėliai akivaizdžiai yra drauge. Apie savo santykius vengianti kalbėti pora patvirtino, kad jie – vis dar kartu, o žiniasklaidoje pasirodę straipsniai apie jų iširusius santykius – tėra iš piršto laužti gandai. Manoma, kad tokias kalbas galėjo paskleisti G. Pique vardui norėjęs pakenkti šaltinis.
2017-12-27

Shakiros ir jos mylimo futbolininko linksmybės vonioje sužavėjo tūkstančius

Kolumbietė dainininkė Shakira ir jos mylimasis futbolininkas Gerardas Pique pasaulyje laikoma viena mėgstamiausių porų. Neseniai atlikėja išplatino vaizdo įrašą, kuriame ji guli lyg grožio salono kėdėje prie kriauklės, kur jai paslaptingas vyriškis plauna galvą. Tačiau vėliau pasirodo, kad paslaptingas vyriškis – tai jos mylimasis G. Pique, su kuriuo Shakira augina du vaikus. Linksmame vaizdo įraše įsimylėjėliai galvos plovimą pavertė tikra pramoga, krizendami ir besitaškydami putomis.
2017-01-27

Vandens paliesti Shakiros plaukai virto paukščių lizdu

Ant scenos Shakira – tikra diva, o poilsiaudama ji, tikrąją tų žodžių prasme, pasileidžia plaukus. Kartu su savo sutuoktiniu futbolistu Gerardu Pique bei sūnumis Milanu ir Sacha prieš keletą savaičių ji pastebėta poilsiaujant Ibizos paplūdimyje. Kolumbiečių kilmės žvaigždė vilkėjo blizgų bikinį, džinsinius šortus ir demonstravo puikiai ištreniruotą kūną. Aplinkiniams į akis krito tik nerūpestingai susivėlę žvaigždės plaukai.
2016-06-06

Shakira vėžiu sergantiems vaikams sukūrė lėlę be plaukų

Talentingoji kolumbiečių daininkė Shakira savo kūrybines idėjas nukreipė labdarai. 39 metų žvaigždė, bendradarbiaudama su Ispanijoje įsikūrusia labdaros organizacija „Juegaterapia Foundation“, sukūrė besišypsančią strazdanotą lėlę, kurios galvą vietoj plaukų puošia spalvinga skarelė. Minėta organizacija rūpinasi vėžiu sergančiais vaikais, o už surinktas lėšas ligoninių soduose įrengia vaikų žaidimų aikšteles.
2016-05-08

TOP-10: visų laikų žymiausi Holivudo užpakaliukai – kas jų savininkės?

Ne paslaptis, kad šiandien ne tik Holivude, bet ir visame pasaulyje įsigalėjęs užpakaliuko kultas. Jei iki tol visi kraustėsi iš proto dėl aerobikos ir lieso, raumeningo kūno, tai dabar šou verslo žvaigždės siekia turėti didelį ir tvirtą užpakaliuką. Tv3.lt portalas atrinko garsiausias Holivudo moteris ir atrinko visų laikų žymiausius jų užpakaliukus.
2015-09-12

Nostalgija: kas Holivude dėjosi 2005 metų vasarą?

Trumpai prisiminkime, kokios Holivudo naujienos buvo karščiausios prieš dešimtmetį:  Justinas Timberlake'as ir Cameron Diaz prieš dešimt metų dar buvo kartu. Drauge atrodė bene tobulai, tačiau 2006 metais ėmė ir išsiskyrė. Shakira dainavo „La Tortura“ ir VMA apdovanojimuose gerbėjams pademonstravo bene seksualiausią šou. Beyonce iš tiesų buvo „Single Lady“ (liet. Vieniša Moteris) „Destiny‘s Child“ pranešė apie grupės egzistavimo pabaigą.
2015-08-04

Shakira svajonių namus Barselonoje įsigijo perpus numušusi jų kainą

Popmuzikos žvaigždė Shakira pagaliau įsigijo savo svajonių namus Barselonoje, už kuriuos sumokėjo mažiau nei pusę tos sumos, kurios iš pradžių buvo prašoma už šį būstą. 38 metų hito „Waka Waka (This Time for Africa)“ atlikėja su savo dešimčia metų jaunesniu vyru futbolininku Gerard'u Pique (Žeraru Pikė) pirmą kartą pareiškė norą įsigyti šį namą Pirsono alėjoje (Avenida de Pearson) pernai, bet jų netenkino būsto kaina - už jį buvo prašoma 11,9 mln. JAV dolerių.
2015-07-23

Herojai: 5 įžymybės, kilniais darbais gelbstinčios pasaulį

Sąskaitose sukauptus milijonus, įtaką ir žinomumą šios žvaigždės naudoja kilniems tikslams. Kurios garsenybės galėtų būti vadinamos šiuolaikiniais pasaulio gelbėtojais? Atsakymą rasite štai čia:  Mattas Damonas Aktorius, kurio turtas vertinamas daugiau nei 75 milijonais JAV dolerių, nutarė, kad savo įtaką ir finansinius resursus gali panaudoti kilniems tikslams.
2015-07-08

12 įžymybių, kurios gali pasigirti aukštu intelektu

Ar pagalvojote, kokios protingos galvos slepiasi po kvailų personažų, vaidintų žinomuose filmuose ar serialuose, kaukėmis? Ar žinojote, jog dalis kino ir muzikos žvaigždžių yra sėkmingi verslininkai ir investuotojai? Ar kada būtumėte pagalvoję, kad šie žmonės turi tokį aukštą intelektą?  Aukštas intelektas – tai stebuklinga duotybė, kuri leidžia žmonėms gyvenime užsiimti įvairiausiomis veiklomis ir daugelyje jų garantuoja sėkmę.
2015-06-22

7 faktai, kurių tikrai nežinojote apie lotynų muzikos dievaitę Shakirą!

 Kolumbijoje gimusiai lotynų muzikos atlikėjai yra kabinamos įvairios etiketės: seksualumo dievaitė, karščiausia scenos žvaigždė, aistringiausia futbolo gerbėja. Tačiau ar žinojote, kad ji ne tik dainuoja, bet dar ir moka groti gitara bei armonika? Shakira Isabel Mebarak Ripoll gimė 1977-aisiais neturtingų katalikų šeimoje. Jos mama – pusiau ispanė, pusiau italė, tėtis – libaniečių kilmės.
2015-05-31

Shakira neslėpė aistros futbolo aikštelėje

Futbolo klubui „Barcelona“ šeštadienio vakarą iškovojus Ispanijos taurę, džiaugsmo futbolininkų pasiekimais neslėpė ir jų antrosios pusės. Paparacių objektyvai buvo nukreipti į „Barcelona“ žaidėjo Gerado Pique mylimąją – kolumbietę muzikos žvaigždę Shakirą, kuri pozuodama su laimėtojų taure, švelniais bučiniais apdovanojo mylimąjį.  Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad atlikėjos ir futbolininko romanas užsimezgė 2011 metais. Pora augina du sūnus – Milaną ir Sashą.
2015-05-31

Holivudo žvaigždės, kurios savo vaikams davė tą patį vardą

Išrinkti vaikui vardą išties atsakingas darbas tėvams. Tačiau panašu, kad garsenybėms pritrūko įkvėpimo!  Kadangi žinomi žmonės savo vaikus vadina tais pačiais vardais! Kaip galime pastebėti, šiandien vieni populiariausių vardų vaikams Holivude yra Sasha, Wyatt, Ava, James, Charlotte ir Henry. Tv3.lt atrinko pasaulinio lygio žvaigždes, kurios savo atžaloms davė tą patį vardą. Režisierius Stephen Spielberg ir aktorė Kate Capshaw savo dukrai davė Sashos vardą.
2015-05-29

Holivudo coliukės: žymiausios garsenybės, kurios yra žemesnio ūgio, nei manėte

Ne visos pasaulyje garsios moterys gali pasigirti savo ūgiu. Tarp žvaigždžių galima atrasti labai daug coliukių, kurių ūgis neviršija 160 cm ribos. Mažos moterys, tačiau didelės žvaigždės! Pristatome Jums garsiausias pasaulio moteris, kurios ekrane galbūt atrodo kur kas aukštesnės nei yra iš tikrųjų.
2015-05-13

Futbolo aikštyne Shakira mylimajam negailėjo bučinių

38-erių atlikėja Shakira džiaugiasi motinyste. Pakiliai nusiteikusi kolumbietė, kartu su sūneliais Milanu (2 m.) ir Sasha (3 mėn.) lankė mylimąjį, futbolo klubo „Barcelona“ žaidėją Gerardą Pique. „Camp Nou“ stadione dviejų vaikelių tėvą muzikos žvaigždė apdovanojo karštu bučiniu, kurį spėjo įamžinti ir paparacai.
2015-04-19

Dienos kadras: Shakira pasidalijo antrojo sūnelio nuotrauka

Kolumbietė muzikos žvaigždė Shakira pasidalijo antrojo sūnelio Sashos nuotrauka. „Sasha išėjo pasivaikščioti!“, – dviejų mėnesių mažylio nuotrauką pakomentavo dainininkė. Antrasis atlikėjos ir jos draugo futbolo žvaigždės Gerard'o Pique sūnus gimė sausio 29-ąją dieną. Pora taip pat augina dviejų metų sūnų Milaną.
2015-04-16

Anksčiau ir dabar: seksualiosios Shakiros transformacijos

33-ejų muzikos žvaigždei Shakirai, kurios tikrasis vardas yra Shakira Isabell Mebarak Ripoll, šlovės ir turtų galėtų pavydėti ne vienas. Išvaizdi kolumbietė yra pardavusi milijonus kompaktinių diskų, jos mylimasis – futbolo žvaigždė Gerardas Pique, su kuriuo atlikėja augina du sūnus – Milaną ir Sashą. 1 metro 57 centimetrų ūgio atlikėja džinsus ant raudonojo kilimo iškeitė į ekstravagantiškus, liauną figūrą pabrėžiančius apdarus.
2015-04-05

Oficialu: Shakira antrąjį kartą tapo mama

Patvirtinti pranešimai, kad muzikos žvaigždė Shakira ir jos draugas, futbolininkas Gerardas Pique susilaukė sūnaus. Berniukas gimė ketvirtadienio naktį, Barselonoje. Būsimieji tėvai, siekdami išsaugoti privatumą, išsinuomavo visą privačios Teknono klinikos aukštą. Šaltinių teigimu, antrąjį sūnų pora pavadino Sacha. Primename, kad Pique ir Shakira jau augina dvejų metų sūnelį Milaną.
2015-01-30

Shakira ir Gerard’as Piqué susilaukė antrosios atžalos?

Portalas „Wenn.com“ skelbia, kad atlikėja Shakira ir jos draugas, klubo „Barcelona“ futbolininkas Gerard’as Piqué, susilaukė antrosios atžalos. Neoficialiame pranešime skelbiama, kad Teknono klinikoje atsidūrusiai Shakirai turėjo būti atliktas Cezario pjūvis. Siekdamas išsaugoti poros privatumą, G. Piqué rezervavo visą klinikos aukštą. Jau anksčiau buvo patvirtina, kad Shakira laukiasi berniuko.
2015-01-28

Nėščia atlikėja Shakira pasidalijo šeimyninėmis nuotraukomis

Atlikėja Shakira kartu su draugu Gerardu Pique ir jų sūneliu Milanu dalyvavo „UNICEF“ fotosesijoje. Antrojo vaikelio besilaukianti Shakira nuotraukose spinduliuoja iš laimės. Nuotraukos skirtos kilniam tikslui – labdaros akcijai, kurią organizuoja Shakira su Gerardu, bendradarbiaudami su šia organizacija ir visus surinktus pinigus atiduodantys skurstantiems vaikams. 37-erių atlikėja ir jos dešimčia metų jaunesnis draugas, jau yra patvirtinę, kad laukiasi antrojo sūnaus.
2015-01-20

Karšta būsimoji mamytė: nuotraukoje Shakira spinduliavo seksualumu

37-erių muzikos žvaigždė Shakira gerbėjus nudžiugino žavinga nuotrauka, kurioje pozavo kartu su draugu Gerardu Pique, uždėjusiu ranką ant apvalėjančio nėštukės pilvuko. Antrojo vaikelio besilaukianti atlikėja neslėpė, kad šio nėštumo metu labiau rūpinasi savimi ir yra sustabdžiusi muzikinę veiklą.
2014-10-24
Į viršų