Gerardu Pique

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Gerardu Pique“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Gerardu Pique“.

Shakira ir jos vaiką užpuolė laukiniai šernai: „Griebė rankinuką ir ėmė temptis jį į mišką“

JAV superžvaigždė Shakira pateko į nemalonų incidentą – ją, bevaikštančią parke Barselonoje, užpuolė ir apiplėšė du laukiniai šernai.  Apie įvykį socialiniuose tinkluose pranešė pati atlikėja. Pasak jos, incidentas įvyko kai ji su sūnumi Barselonoje vaikščiojo parke.  Shakira pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota suplėšyta ir išpurvinta moters rankinė.
2021-09-30

Shakiros mylimasis pasidalino tobulą šeimyninę idilę liudijančiomis nuotraukomis

Dainininkė Shakira su mylimuoju futbolininku Gerardu Pique sausio pabaigoje susilaukė sūnelio Milano, kuris, kaip ir reikėjo tikėtis, į poros gyvenimą įnešė begalę įvairiausių spalvų – neseniai atlikėja prisipažino, jog nesitikėjo, kad kūdikio auginimas – toks sudėtingas reiškinys, tačiau tai pareiškusi suskubo pridurti, kad tai – niekis, palyginus su džiaugsmu ir laime, kurią ji patirianti dėl sūnaus.
2013-07-15

Shakira paviešino nuotraukas, kurioje ji demonstruoja savo nėščiosios pilvą

Vakar dainininkė Shakira savo socialiniame tinklapyje „Twitter“ paviešino nuotrauką, kurioje moteris įsiamžinusi su širdies draugu, Ispanijos futbolo žvaigžde Gerardu Pique. Nuotraukose matyti ne tik šilti jausmai, siejantys du įsimylėjelius, bet ir atlikėjos nėštumas. „Mes norėtume atšvęsti artėjantį pirmagimio gimimą kartu su jumis“, – po nuotraukomis parašė dainininkė. Garsenybė pasidalino fotosesijos akimirkomis, kuri buvo padaryta labdaros projekto UNICEF metu.
2013-01-17

Dainininkė Shakira koncertus atšaukia dėl nėštumo?

Sklinda gandai, kad žinoma dainininkė Shakira gali būti nėščia. 35-erių metų dainininkė netikėtai atšaukė kelis koncertus Ispanijoje, argumentuodama tuo, kad prastai jaučiasi. Tuo metu jos oficialus atstovas spaudai pareiškė, kad koncertai neįvyko dėl techninių nesklandumų. Nesutampantys pasiteisinimai dėl renginių atšaukimo pakurstė kalbas, kad atlikėja gali lauktis vaikelio.
2012-06-08
Į viršų