Seniai viešumoje matyta Jackaitė pademonstravo liekną figūrą

Savaitgalį Klaipėdoje, laive-restorane „Das Boot Chill&Grill“, vyko renginys „Magiška mamų fiesta“, rašoma pranešime spaudai. Renginio organizatoriai kvietė mamas praleisti laiką magiškai, atsipūsti nuo šeimos ir kasdienių darbų rutinos, pasilepinti nors ir trumputėmis kelių valandų atostogomis.

18

Renginyje buvo galima sutikti Juliją Žižę, Indrę Kvedarienę, Laurą Panavę, Rūta Beišytę-Aminovą, o taip pat ir seniai viešumoje matytą aktorę Eglę Jackaitę.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Seniai viešumoje matyta Jackaitė pademonstravo liekną figūrą

Žinoma moteris buvo pasipuošusi žalios spalvos kombinezonu, o liekną jos liemenį pabrėžė tokios pačios spalvos kaspinas.

Visos renginio dalyvės dalijosi savo sėkmės istorijomis, pasakojo, kaip joms pavyksta suderinti veiklą ir motinystę.

Renginį vedė Remigijus Žiogas, magišką nuotaiką kūrė bene žinomosiaus Lietuvos iliuzionistas Mantas Wizard, vakaro svečius dainomis džiugino TV projekto „X Faktorius“ finalininkė Marija Beržė.

„Magiškos mamų fiestos“ sumanytojos – dvi klaipėdietės Karolina Petronienė ir Valda Plisienė – veiklios moterys ir mamos, siekančios, kad uostamiestyje vyktų kuo daugiau renginių, skirtų mamoms.

„Motinystė – tai didžiausia dovana ir pasaulio stebuklas! Būti mama – tai iššūkis kiekvienai moteriai. Sakoma, jog motinystė tai ir didelis darbas, trunkantis 24 valandas per parą. Jei motinystė, tai – darbas, tuomet, norint, jog jis būtų produktyvus, mamoms reikalingas ir poilsis“, – įsitikinusi K. Petronienė, drauge su bendraminte sukūrusi „Facebook“ paskyrą „Mama – Moteris ir Tu“, kurioje galima skelbti apie renginius mamoms. Veiklios moterys ragina ir kitas klaipėdietes inicijuoti projektus, renginius, aktualius mamoms.

„Juk mamytėms nors kartais reikia pabėgti nuo rutinos, atsikvėpti, puikiai praleisti laiką, susipažinti su naujais žmonėmis ir tiesiog atitrūkti nuo kasdienybės”, – pastebi K. Petronienė.

Organizatorės renginiu „Magiška mamų fiestos“ siekė atkreipti dėmesį ir į sunkiau besiverčiančias mamas: „Vienykimės ir ištieskime pagalbos ranką toms, kurioms reikia. Padėkime moterims, kurios liko vienišos, kurios su vaikais kabinasi į gyvenimą iš visų jėgų!“. Vakaro dalyviai galėjo aukoti BĮ „Šeimos ir vaiko gerovės centro“ pagalbos moterims padaliniui.

REKLAMA

Vakaro metu dviejų vaikų mama, aktorė E. Jackaitė dalijosi savo patirtimi apie motinystę. Eglė atliko ir keletą jausmingų dainų iš savo naujausios poezijos ir muzikos improvizacijų programos „Jausmų džiazas”. „Esu dviejų sūnų mama, o šis renginys ir buvo toks moteriškas, toks mamiškas... Džiugu, kai moterys-mamos yra itin aktyvios, kūrybingos ir vieningos. Pasidalinau sava patirtimi, įsimintiniausiomis savo vaikų auginimo akimirkomis. Juk tai ir yra brangiausia, ką turime”, – po renginio sakė E. Jackaitė.


Rašyti komentarą...
b
br
2019-09-16 09:52:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai, kad ji niekad nebuvo neliekna :D kas per antrastes ir naujienis :DD
Atsakyti
0

V
Val
2019-09-16 10:05:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas čia per įdomumas ir kas čia per naujienos?
Atsakyti
0

S
Solveiga
2019-09-16 20:24:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liekna??? Kad jai iki lieknumo dar toli. Nebent netikrus papus išsiimtų:))) Gal nemokamai masažų jau nesidaro ir sporto klube jau reikia susimokėt;)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų