SEL parodė, kaip atrodys grandiozinio jo šou scena: išleido net 250 tūkst. eurų

Praėjusią savaitę geriausios koncertinės grupės titulą turinčios grupės SEL komanda pranešė: šįmet rengs tik du didelius koncertus Lietuvoje – šou bus daromi Vilniuje ir Kaune. Šiandien komanda atskleidžia kozirį – naują sceną pasirodymui, kurios sąmata siekia net 250 tūkstančių eurų, rašoma pranešime spaudai.

4

Grupės lyderis Egidijus Dragūnas niekada negaili finansų, kad jo ir komandos šou būtų įspūdingiausi šalyje ir prilygtų pasaulio žvaigždžių pasirodymams. 

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. SEL parodė, kaip atrodys grandiozinio jo šou scena: skyrė net 250 tūkst. eurų

Ne išimtis ir didžiausias lauko renginys šįmet Vilniuje, kurį organizuoja SEL, rugsėjo 5-ą dieną Vilniuje, Kalnų parke.

„Scena bus 60 metrų, atrodys įspūdingai ir džiaugiamės, kad SEL gerbėjams jau galime parodyti vizualizacijas. Manome, kad geriau atrodančios scenos šiais metais niekas neturės, bet paliekame vertinti patiems gerbėjams“, – sako šou organizatoriai.

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį Vilniuje vyks Sostinės dienų renginiai, todėl SEL kviečia žmones iš visos Lietuvos ne tik atvykti į Vilnių, bet ir pašėlti didžiausiame renginyje po atviru dangumi šiais metais.

Naujos SEL muzikos išsiilgę gerbėjai bus pamaloninti: be geriausių grupės hitų rugsėjo 5-ąją Vilniaus Kalnų parke skambės ir motyvai iš naujojo albumo, kurį grupė pristatys rudenį.

Primename, kad Lietuvai ir pasauliui išgyvenant pandemiją, renginyje bus imamasi visų saugumo priemonių, o kiekvienas einantis į koncertą turės dėvėti apsauginė kaukę.


Rašyti komentarą...
H
Hey
2020-07-30 12:11:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paseno Egis, jokių naujų gabalų nebe sukuria.
Atsakyti
-2

G
Gintaras
2020-07-31 11:26:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
SELAS YRA SELAS NEVERKSLENA KAIP KITI
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų