• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį ketvirtadienį viena garsiausių Lietuvos dizainerių Agnė Kuzmickaitė Vilniuje pristatys jau devintąją savo kolekciją. Dizainerės vyras, atlikėjas Saulius Prūsaitis naujienų portalui tv3.lt pravėrė uždangą į tai, kaip vyksta pasiruošimas mados renginiui.

14

Šį ketvirtadienį viena garsiausių Lietuvos dizainerių Agnė Kuzmickaitė Vilniuje pristatys jau devintąją savo kolekciją. Dizainerės vyras, atlikėjas Saulius Prūsaitis naujienų portalui tv3.lt pravėrė uždangą į tai, kaip vyksta pasiruošimas mados renginiui.

REKLAMA

Saulius atviras – pasiruošimas mados kolekcijos pristatymui nėra panašus į įprastinę dizainerio rutiną. Pasak jo, besiruošdama renginiui, žmona visiškai pasineria į darbus ir dirbdama praleidžia ilgas valandas: 

„Žmona tokiais momentais yra nepaprastai užsiėmusi. Darbe Agnė prieš pristatymus praleidžia itin daug valandų. Manau, kad prieš kiekvieną premjerą to darbo padaugėja visomis prasmėmis“, – pasakoja S. Prūsaitis. 

Tiesa, paklaustas, ar A. Kuzmickaitė konsultuojasi su namiškiais įvairiais kolekcijos rengimo klausimais, dainininkas nusijuokia – nors mylimo vyro nuomonę mados kūrėja išgirsti visada pasiruošusi, jis pats stengiasi per daug nesikišti: 

REKLAMA
REKLAMA

„Aš visiškai neturiu kompetencijos lįsti į jos kūrybą. Žinoma, tariamės tam tikrais klausimais. Kai turiu ką „vaptelėti“ – pasisakau“, – šypteli vyras ir priduria – konsultuoti žmoną jis stengiasi kitais klausimais. 

REKLAMA

„Į kolekciją įeina daug dalykų – tai ne tik rūbai, dizainas, bet ir žiniasklaida, logistika, tai galų gale – scenografija, apšvietimas, garso technika. Tai nepaprastai komplikuotas procesas. Tikrai sulaukiu nemažai klausimų iš žmonos. 

Man Agnė rodo, kas yra ruošiama, kokie rūbai. Bet sakau, aš stengiuosi per daug į tuos reikalus nesikišti, nes žinote – vėliau su savo makaule priskaldysiu dar daugiau klausimų, kurie paskui jai neduos ramybės“, – nusikvatoja Saulius Prūsaitis. 

REKLAMA
REKLAMA

Agnė Kuzmickaitė – be abejonės viena garsiausių ir bene aktyviausiai kuriančių šalies drabužių dizainerių. Kasmet kolecijas užsienio mados savaitėse ir Lietuvoje pristatanti kūrėja nutarė ir šiais metais nelaužyti tradicijos – jau lapkričio 25 d. Sapiegų parke įsikūrusioje naujoje „Tech Park“ erdvėje podiumu žengs naujausios Agnės Kuzmickaitės prêt-à-porter kolekcijos modeliai, rašoma pranešime spaudai.

„Įprastai kolekcijų pristatymus rengiu pavasarį, tačiau pandeminės aplinkybės šiemet planus pakoreagavo. Na, bet, net ir tokiu visiems neįprastu metu, kūrybiniai procesai nesustojo – šiemet du kartus naujausios kūrybos modelius virtualiai pristačiau Londono mados savaitės oficialioje programoje ir, manau, kad būtų nesąžininga nuvilti gerbėjus Lietuvoje, nesuteikiant jiems galimybės iš arti pamatyti šiuos ir kitus, dar niekur nedemonstruotus drabužių modelius. Juolab, kad ir man pačiai kolekcijos pristatymas yra smagiausia, visus kūrybinius metus vainikuojanti proceso dalis“, – pasakoja A. Kuzmickaitė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, šiuo metu Agnė ne tik intensyviai ruošiasi kolekcijos pristatymui Vilniuje, bet ir kuria kostiumus pirmą kartą Lietuvoje statomai Gaetano Donizetti operai „Pulko duktė“, kurios premjera jau šį penktadienį Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre.

„Metai kūrybine prasme buvo išties kupini veiklos, o nuo birželio mėnesio gyvenau tarp Vilniaus ir Klaipėdos, tačiau kurti kostiumus operai „Pulko duktė“ buvo tikrai įdomu – drabužiai šešto ir septinto dešimtmečio, o šis laikmetis mados pasaulyje yra chrestomatinis – tai savotiška mados klestėjimo pražios epocha, kuomet kūrėsi „Chanel“, „Balenciaga“, „YSL“ ir kiti, dabar visame pasaulyje garsūs didieji mados namai“, – atvirauja darbingomis nuotaikomis gyvenanti drabužių dizainerė A. Kuzmickaitė.

Nejuokinkit zmoniu su tokia ale kolekcija
Juokas ima paskaicius tv3 naujienas!Kas su kuo permiegojo,kas ka iskniso ir pakniso,kas ka apipiso ir t.t.Uztai ir ziuriu tik LNK!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų