• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienio vakarą „X faktorius“ sceną sudrebino jau trečiasis tiesioginis finalas. Populiariausio muzikinio TV3 šou metu skambėjo gražiausios dainos iš kino filmų bei paaiškėjo dar vienas dalyvis, kuriam su projektu teko atsisveikinti.

72

Sekmadienio vakarą „X faktorius“ sceną sudrebino jau trečiasis tiesioginis finalas. Populiariausio muzikinio TV3 šou metu skambėjo gražiausios dainos iš kino filmų bei paaiškėjo dar vienas dalyvis, kuriam su projektu teko atsisveikinti.

REKLAMA

Šįkart mažiausiai žiūrovų balsų sulaukė Marijono Mikutavičiaus mokiniai Povilas ir Alika. Jiems atlikus išlikimo dainas, lemiamą žodį turėjo tarti teisėjai. Saulius Urbonavičius-Samas ir Marijonas Mikutavičius savo balsus atidavė Povilui, o Saulius Prūsaitis ir Justė Arlauskaitė-Jazzu – Alikai.

Laidos vedėjai buvo priversti atskleisti žiūrovų balsus – jie labiau palaikė Povilą. Už Aliką balsuota 565 kartus, už Povilą – 607 kartus. Abu dalyviai sunkiai tramdė emocijas ir braukė jaudulio ašaras.

Pirmasis scenoje pasirodė Povilas. Teisėjai gyrė dalyvį už drąsą ir gerą pasirodymą. Povilas puikiai pradėjo tiesioginę transliaciją.

REKLAMA
REKLAMA

Nemažai pagyrų sulaukė ir iškart po jo pasirodžiusi Airidja. „Tai buvo tavo daina ir geriausias tavo pasirodymas“, – apie merginos surengtą šou kalbėjo S. Prūsaitis.

REKLAMA

„Nenustok svajoti, žiūrovai leis išsipildyti tavo svajonei“, – patarė Jazzu.

„Mes svaigome nuo tavo pasirodymo, idealiai įsikūnijai į personažą“, – gyrė savo mokinę Samas.

Grupė „Mando“ atliko dainą iš filmo apie Jamesą Bondą. „Jūsų grupė gali pagarsėti tuo, kad išgyvena bet kurią dainą“, – sakė Marijus.

„Daina suskambėjo kitaip... Buvo šilta ir jauku“, – gyrė Samas.

„Noriu, kad šis duetas projekte liktų kuo ilgiau“, – sakė S. Prūsaitis.

R. Guido atliko reperio Eminemo hitą. Šis atlikėjas dalyviui ypatingai svarbus, o daina – viena mėgstamiausių. „Ne visada tikėjau tavo pasirodymais, bet čia yra tavo kelias“, – sakė Marijus.

REKLAMA
REKLAMA

„Taip turi atrodyti geras pasirodymas“, – gyrė Samas.

Alika scenoje ne tik dainavo, bet ir šoko. „Matėsi, kad du darbus atlikti tau sudėtinga. Su dainavimu reikia dirbti ir dirbti“, – sakė Samas.

„Dainavimas nukentėjo, tačiau gerbiu žmonės, kurie rizikuoja“, – sakė Jazzu.

Luka scenoje virto tikra dievaite. Po merginos pasirodymo teisėjai ir žiūrovai plojo atsistoję. „Esi graži ir talentinga. Tai buvo nuostabu, o jei kažkas sakys kitaip – jie neturi klausos“, – gyrė Jazzu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Niekada tavimi neabejojau. Šiandien dar kartą tą įrodei. Luka yra talentų talentas“, – sakė Samas.

„Aquarium de Clara“ sulaukė pagyrų dėl estetiško pasirodymo. „Dvelkiate švara, skoniu ir esate gražūs žmonės“, – sakė M. Mikutavičius.

Gabija atliko legendinę dainą iš filmo „Titanikas“. Tviskantis pasirodymas neliko nepastebėtas!

„Su kiekvienu finalu užtvirtini savo vietą lietuviškoje scenoje. Važiuosi toli“, – sakė Samas.

„Tai buvo geriausias vakaro pasirodymas, papasakota istorija, atgaivinta daug kartų dainuota daina. Esi labai talentinga ir gabi“, – gyrė Jazzu.

REKLAMA

Grupė „Bloom“ surengė spalvingą šou. Merginos sulaukė pagyrų dėl energijos scenoje, o Jazzu sakė, kad tai geriausias jų pasirodymas.

Lijana atliko visiems puikiai žinomą lietuvišką dainą „Raudoni vakarai“. Tiesa, pateikė kiek kitokį, rokerišką variantą. „Sugebėjai nustebinti, atlikimas gerai suskambėjo. Geras taškas šio vakaro finale“, – sakė Samas.

„Stilingas pasirodymas, jūs taip pat atrodote puikiai“, – gyrė S. Prūsaitis.

Muzikinis projektas „X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3 ir TV3 Play!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų