Šaro žmona mini ypatingą dieną: moteris neslepia – šie metai buvo pilni iššūkių

Legendinio krepšininko bei trenerio Šarūno Jasikevičiaus žmona Anna Douka mini ypatingą progą. Gruodžio 9-ąją ji mini 34-ąjį gimtadienį.

Š.Jasikevičius ir A.Douka – bene tobuliausia sporto pasaulio pora. Visuomet laimingi ir gyvenimu besidžiaugiantys sutuoktiniai vis dažniau palepina ir savo gerbėjus socialiniuose tinkluose.

Šie metai porai buvo pilni iššūkių, vasarą gerbėjus nustebino žinia, kad Š.Jasikevičius baigė spalvotą ir pergalių kupiną etapą Kauno „Žalgiryje“ 44 metų lietuvis paliko Kauno „Žalgirį“, kuriam vadovavo nuo 2016 metų pradžios, ir su „Barcelona“ pasirašė trejų metų kontraktą. Visa šeima persikėlė gyventi į Barseloną.

„Nusprendėme baigti mūsų etapą Kauno „Žalgiryje“ ir persikelti į naują komandą. Aišku, tai yra labai sunkus momentas mūsų šeimai. Norėjau nuoširdžiai padaryti šį vaizdo įrašą ir padėkoti už visą darbą, kurį padarėme kartu. Labai didžiuojuosi tuo, ką padarėme kartu. Visa tai nebūtų įmanoma be „Žalgirio“ fanų.

Ačiū, ačiū, ačiū, daug kartų. Kaip jau sakiau, esu ir būsiu „Žalgirio“ fanas numeris vienas. Tai yra mano komanda. Linkiu didžiausios sėkmės žalgiriukui, ir pasimatysime „Žalgirio“ arenoje. Žalia balta per amžius, kaip sakoma“, – tą kartą kalbėjo Š. Jasikevičius.

Vos spėję apšilti kojas, Jasikevičius ir jo mylimoji pranešė, kad užsikrėtė koronavirusu.

Tąkart vyras pasakojo, kad pirmosios trys dienos buvo sunkios, o Anna savo patirtimi pasidalijo su instagramo sekėjais.

„Sveikas atvykęs, mielas lapkriti. Tikiuosi būsi geresnis, nei praėjęs mėnuo. Spalis buvo kupinas iššūkių mėnuo. Išgyventi Covid-19 buvo sunkus laikotarpis, jaučiausi tikrai blogai, buvau toli nuo mylimų žmonių, negalėjau apkabinti savo vaikų, izoliacija priverčia branginti tai, ką turi. Jausmas, kad esi sveikas ir stiprus, galimybė būti laisvam, mėgautis saule – visą tai reikia vertinti. Po audros visuomet ateina saulė. Lapkritis – tai ta saulė, kuria aš džiaugiuosi ir vertinu“, – rašė A.Douka.

REKLAMA

Šarūnas ir Anna 2017-aisiais po 8-erių metų draugystės sumainė aukso žiedus ir įtvirtino savo sąjungą. Daugeliui įsimylėjėliai atrodė kaip ilgus metus susituokusi pora, tačiau amžiną meilę prisiekti jie ryžosi tik po 8-erių metų.

Pora savo santuoką įtvirtino Graikijoje, prie Vouliagmeni ežero, šalyje, kuri jiems yra ypač svarbi – čia iš Korfu salos kilusi Anna 2009-aisiais viename Atėnų bare, dar būdama studente, sutiko krepšininką, kuris žaidė „Panathinaikos“ klube.

Pora taip pat susižadėjo Graikijoje, itin populiarioje Santorini saloje 2015-ųjų rugpjūtį, todėl daugelio nenustebino ir jų sprendimas tuoktis Graikijoje.

Turbūt labiausiai švente džiaugėsi poros vaikai – 2012-aisiaisi gimęs sūnus Lukas ir 2010-aisiais gimusi poros pirmagimė dukra Aila.

Ne paslaptis, kad porai kartu teko pereiti ir šiltą, ir šaltą. Anna ir Šarūnas buvo išsiskyrę, draugavo per atstumą, tačiau suprato, kad vienas be kito tiesiog negali.

Pats Š. Jasikevičius buvo minėjęs, kad tada, kai sutiko Anna, jis buvo tik po skyrybų su izraeliete Linor Abargil. Anna buvo prasitarusi, kad Šarūną jos tėvams pažinti ir priimti į savo šeimą nebuvo lengva – jie nesitikėjo, kad dukra susiras kitatautį vaikiną.


Rašyti komentarą...
A
Aras
2020-12-11 01:58:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sėkmės
Atsakyti
0

B
Birutė
2020-12-11 15:02:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super pora. Didžiausios jiems sėkmės!!!
Atsakyti
0

s
specialists cialis online
2021-02-16 01:23:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
cialis 20mg
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų